Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hans 24 wrz 2012, 21:35
jolantka, tu by można wykreślić liniową zależność 8)

Chciałbym Wam jakoś, nie wiem jak, przekazać te związki, które mi się rozpadły, gdy partnerki zorientowały się, że to jednostronne starania. Jedni cierpią, bo są prawiczkami, a inni, bo nie potrafią stworzyć już nic sensowengo we dwoje.
Feed your head
Feed your head

przez jolantka 25 wrz 2012, 01:41
Hans napisał(a):jolantka, tu by można wykreślić liniową zależność 8)

Chciałbym Wam jakoś, nie wiem jak, przekazać te związki, które mi się rozpadły, gdy partnerki zorientowały się, że to jednostronne starania. Jedni cierpią, bo są prawiczkami, a inni, bo nie potrafią stworzyć już nic sensowengo we dwoje.

To znaczy nie potrafisz się zaangażować w związek, to jest Twój problem? Może to kwestia nie spotkania jeszcze odpowiedniej osoby. Ciężko się angażować, jeśli nie ma prawdziwego uczucia.
jolantka

przez LucP84 25 wrz 2012, 01:46
Ja tam myślę że tzw. uczucia są nieco przereklamowane. Jak obydwie strony się starają i im zależy to uczucie może się pojawić z czasem. Ważniejsze są podobne oczekiwania w różnych sferach.
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 25 wrz 2012, 01:49
No ale ciężko się starać, jeśli ta osoba po opadnięciu pierwszych emocji i zauroczenia kompletnie przestaje Cię interesować. Musi być jakaś baza, nie da się wyhodować uczucia na siłę.
jolantka

przez LucP84 25 wrz 2012, 01:59
Ale jak para potrafi miło spędzać ze sobą czas, ma udane życie seksualne i podobną wizję przyszłości to wystarczająca podstawa. Ja nie umiem zbytnio wzbudzać uczuć w innych, więc i tak nie mam szans na związek oparty na silnych emocjach. Bardziej zależy mi więc na układzie przyjaźń + seks, ale z wiernością.
LucP84

przez inbvo 25 wrz 2012, 02:21
Bardziej zależy mi więc na układzie przyjaźń + seks, ale z wiernością.
Przyjaźń + seks to FvB a nie związek. To nic złego, ale nie związek. Musi być coś więcej, ale niekoniecznie miłość od pierwszego wejrzenia.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez depresyjny86 25 wrz 2012, 02:38
A czymże jest miłosc: nie czasem połączeniem przyjażni z namiętnoscią?

Btw. wiecie co,nie rozumiem Was...po co się tak tym przejmujecie.I tak umrzemy przecież...więc to,że ktos jest prawiczkiem,czy nie i tak nie ma sensu,bo co mu z tego zostanie?Nic.Ja pewnie zdechne na raka(bo pewnie znając moje szczescie w przyszłosci Go dostanę "w spadku" po ojcu).I co mi z tego,czy zaliczę,czy nie zaliczę?Będę mógł jedynie żałowac,że nie spróbowałem czegos innego,nowego.Tyle.
Pozdrawiam.Zdołowany człowiek nerwica
:)

przez carlosbueno 25 wrz 2012, 10:11
Raka najczęściej dostaje się się w spadku po dziadkach. Z nimi zresztą mamy więcej genetycznie wspólnego niż np. z rodzicam
całe szczęście dziadkowie żyli krótko choć jeden zmarł przez prześladowania komunistyczne głównie ale babcie długo jedna nawet do 95 lat mam nadzieję że ja góra 60-tki dożyje zresztą w kalkulatorze długości życia wyszło mi 61 lat co i tak wydaje mi się za dużo. Nie zamierzam się też rozmnażać chyba że bym w totka wygrał parędziesiąt milionów to może wtedy byłbym w stanie zabezpieczyć byt rodzinę i poderwać dziewczynę na kasę.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 25 wrz 2012, 10:14
a moi dziadkowie żyją i mają się nieźle. To dobrze dla mnie?

przez carlosbueno 25 wrz 2012, 10:21
ludzie żyją coraz dłużej i większość naszego pokolenia będzie żyła dłużej niż rodzice i dziadkowie ale osoby samotne z problemami psychicznymi żyją sporo krócej niż inni także jest nadzieja na szybki zgon ;)
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 25 wrz 2012, 10:32
ja się śmierci boję

przez beladin 25 wrz 2012, 11:41
Fajnie skaczecie od tematu do tematu :D

Nawiążę jeszcze do poprzedniego: Miłość jest pojęciem otwartym. Dla każdego znaczy coś innego - zgodnie z jego doświadczeniami i fantazjami. "Od pierwszego wejrzenia" to raczej zauroczenie, otumaniająca burza hormonów - czysta biologa, która zmierza ku szybkiej prokreacji.

Moim zdaniem dopiero kiedy ludzie pokażą swoje prawdziwe ja, zauważą rzeczywiste podobieństwa między sobą, przeżyją coś razem - stworzą swój mikroświat, mogą odczuć coś co nazywam miłością ..a może to tylko złudzenie wyprodukowane przez moją świadomość?
Przecież podobno to oksytocyna odpowiada za cementowanie związku między ludźmi :D
beladin

przez bakus 25 wrz 2012, 14:41
Uzasadnienia były mw takie, że:
- nie chce uczyć faceta co i jak
- bo lubie seks a z prawiczkiem to nie wiadomo jak to będzie
- prędzej czy później będzie chciał sprawdzić jak to jest z inną
- bo raczej nie wiąże się z młodszymi(a panna miała 21 lat) i powiedziała, że bycie prawiczkiem w jej lub starszym wieku jest podejrzane i nie chce ryzykować.
Patrząc na mnie i innych prawiczków tutaj się jej nie dziwie, że jest to podejrzane. Przecież taki ktoś ma problemy :/
Co do na TAK dla prawiczków to identycznie „bo to słodkie i fajnie być tą pierwszą”.

Guzik a to nas chociażby przekreśla nas na kochankow na jedną noc.
I nie piernicz mi tu o emocjonalnym i pięknym jak w romantycznych filmach związku bo najpierw trzeba w ten związek wejść. Zakochać się, a żeby się zakochać nie wystarczy chwila… A jak widać niektórzy nawet mimo 35 na karku tego nie osiągnęli i nie zrobili. To widocznie nie maja nic czym kobieta moglaby się zainteresować.
Kobiety w ich wieku i nawet 10 lat młodsze(z wyboru) zostają matkami. Nie mam nic do kobiet z dzieckiem, ale nie chciałbym kobiety z dzieckiem. Tak to zawsze partner będzie na drugim miejscu, a taki który nie jest ojcem to już w ogóle. I bzdura… A co do związku z prawiczkiem… faktycznie, facet zamiast dac jej kilka orgazmow będzie miał blokady i nie będzie się mogl otworzyć na to. O ile w ogóle będzie jeszcze mogł się kochać często. A to mało prawdopodobne. Bo z wiekiem chęć i sprawność seksualna u facetow się pogarsza.
Na przygodny seks prawiczki to nie mają w ogóle co liczyć… A w sumie co w tym złego(w seks przygoda…)
Ja mimo, że chciałbym też dziewice(ale tylko dla tego ze się boje, ze nie sprawdzę się, jednak mimo to słusznie, ze ktoś zauważy dziś ciężko o 17 letnią i normalne takie cos jest) tak bym był w szoku i obawiał się ze taka wiekowa(20+) może mieć problemy jakieś z sobą, tak jak zwykle to bywa i ludzie piszą na takich forach jak to. Dlatego nie dziwie im się ze wolą doświadczonych, tych normalnych…

millie pewnie ze by zaznaczyly „dałabym szanse”… Ale to tak samo jakbys napisala „Wole porządnych, ułożonych, miłych mężczyzn czy może niegrzecznych, spontanicznych, szalonych”. Powiedziałby ze tego miłego a wybralyby niegrzecznego. I tyle na temat takiego gadania…
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Zenonek 25 wrz 2012, 15:03
To idź do burdelu wydaj pare tysiecy i zdobędziesz doswiadczenie...co za problem ? Jak ci to przeszkadza, ze jestes prawiczkiem....jak poszukasz to pewnie nawet znajdziesz jakiś eksluzywny "przybytek" gdzie pewnie zapłacisz wiecej ale prostytutki będą prawdopdobnie atrakcyjniejsze...

Jezeli naprawde to jest przyczyna twoich problemów to lepiej zdobyć doswiadczenie w ten sposób i złamać blokadę....

Chociaż w zdecydowanej wiekszości przypadków nie chodzi o to....jezeli spodobasz się kobiecie (twarz, cialo, osobowość, inteligencja, poczucie humoru itp itd) to takie rzeczy nie mają żadnego znaczenia...

W ogole to ty masz chyba naprawde jakies krzywe pojęcie o kobietach...wrzucasz wszystkie do jednego worka...do worka pustaków...którym chodzi tylko o seks....

Ja sam mialem pierwszy stosunek na I roku studiów (mając prawie 21 lat) i jezeli mam być szczery to większość moich kolegów ze studiów (paredziesiąt chlopa) mialo swoje pierwsze przygody i dziewczyny na I/II czasem III roku studiów...Praktycznie wszyscy z nich ma teraz za sobą jakies związki lub obecnie rodziny...

Rozumiem, że bycie prawiczkiem w wieku 30 lat to problem, ale w wieku 20-22 lat to normalna sprawa i jezeli ktoś uwaza inaczej jest po prostu ignorantem.

Chyba, że twoim problemem jest rozmiar narządu....

-- 25 wrz 2012, 15:48 --

Poza tym jak widać po dziesiątkach komentarzy "sprawa" ta tyczy się również kobiet :

http://kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Ja ... caid=1f3b7

Sortuj wg