Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez kornelia_lilia 20 sty 2012, 16:53
Transfuse, właśnie paradoksy ma rację ;)
Następna wizyta za 2 tyg.?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Transfuse 20 sty 2012, 16:53
paradoksy, Kobieta, która potrafi gotować to skarb ;) Chętnie z Wami porozmawiam, ale to nie zastąpi kontaktu wzrokowego, przytulenia się...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez paradoksy 20 sty 2012, 16:55
kiedyś gotowanie nie sprawiało mi przyjemności, z prostej przyczyny - nikt tego nie doceniał, ojciec z bratem, zjedli i dla mnie zostawały gary.
teraz gotuję dla siebie i M, czasami znajomi coś zjedzą, czy przyszli teściowie i naprawdę czuję że potrafią to docenić i powiedzieć dobre słowo. a ponoć gotuję super ;)

Transfuse, umiesz gotować? ;)
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 20 sty 2012, 16:56
Transfuse, odwiedzilam ciucholandy i muszę powiedzieć,że nawet fajne rzeczy...tylko kurcze...drogie :?
kornelia_lilia, jeśli smsy od czasu do czasu są normalnym kontaktem,to jest ok.A smsy piszemy może ze dwa...i to raz na 3 miesiące :? ech...nie wiem czy w ogóle jakiekolwiek próby podtrzymania tego kontaktu mają w ogóle sens...
paradoksy, umiem robić pierogi...ruskie,z serem ;) gołąbki,kotlety,sałatki,surówki...ogólnie lubię gotować,ale nie dla siebie,bo nie lubię jeść...ale lubię patrzeć jak inni jedzą ;) tylko nie do przesady,bo codzienne gotowanie szybko mi się nudzi :D no,ale swojego czasu gotowałam dzień w dzień dla ośmiu osób,więc w końcu nabrałam wprawy ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Spooky 20 sty 2012, 16:57
umiem robić pierogi...ruskie,z serem gołąbki,kotlety,sałatki,surówki...ogólnie lubię gotować

Wyjdziesz za mnie? :lol:

przez Transfuse 20 sty 2012, 16:58
kornelia_lilia, za tydzień. Może Ona mnie unika ? Może uważa, że nie potrzebuję psychoterapii i w ten sposób próbuje mi to delikatnie powiedzieć ? Nie pierwszy raz mam miejsce taka sytuacja.

paradoksy, umiem zrobić kurczaka po chińsku ale z fixem z paczki, frytki i nuggetsy (również z panierką z paczki), aaa jeszcze pizze potrafię zamówić ;)
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez paradoksy 20 sty 2012, 16:58
Bellatrix, Kasia, kiedyś podrzucisz mi swój przepis na pierogi ruskie, ok?
wiem jak farsz ma smakować i z nim sobie raczej poradzę, ale ciasto to nie moja bajka... :D

ja tam muszę mieć wenę, jak nie mam pomysłu i miałabym to robił "na siłę" to wolę nie robić. M. mi często też pomaga :)
ja uwielbiam jeść. tylko szkoda że mój metabolizm temu nie sprzyja. nie chcę się toczyć ulicą potem :P
paradoksy

przez Transfuse 20 sty 2012, 16:59
Bellatrix, Ja zawsze staram się upolować coś po okazyjnej cenie ;) Te ceny w nowych kolekcjach to przerost formy nad treścią...

przez paradoksy 20 sty 2012, 17:00
Transfuse, nie ma źle. naucz się jeszcze jajecznicy na boczku z cebulką/szczypiorkiem - yummy, a proste i szybkie.
paradoksy

przez Transfuse 20 sty 2012, 17:01
paradoksy, potrzebuję nauczycielki ;) Tylko, żeby z nią przyszło również zaangażowanie, byłoby cudnie.

przez idle 20 sty 2012, 17:01
Nie umiem gotować, potrafię spieprzyć nawet zwykłą sałatkę, a podobno świetnie piekę ... co to za czary :o
idle

przez Artemizja 20 sty 2012, 17:02
Spooky, :mrgreen:
paradoksy, nie ma problemu ;) Bardzo chętnie ;)
Transfuse, ja z tych nowych kolekcji,to tylko mogę pooglądać,bo na pewno mnie na takie coś nie stać...niektóre rzeczy mi się podobają,ale w życiu nie dałabym tyle pieniędzy za jeden ciuch...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez paradoksy 20 sty 2012, 17:04
mi szkoda 50 zł na tunikę swetrową
moim zdaniem powinna kosztować max 30 zł
więc się waham nadal czy sobie kupić :oops:
paradoksy

przez Artemizja 20 sty 2012, 17:05
paradoksy, jak na tunikę to i tak nie jest aż tak dużo.u mnie tuniki kosztują od 45- 80 zł :?

Administrator

Sortuj wg