Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może temat nie jest najlepszy, ale ja uwielbiam kosmatyki. Najbardziej lubie cienie do powiek, balsamy do ciała o zapachu kokosu, wanilii, migdałowe...Dla mnie to jest temat rzeka! Może podzielicie się ze mną Waszymi ulubionymi kosmetykami???

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Jak pewnie każda kobieta uwielbiam miec "pełne półki" kosmetyków (dodam ze czasem przesadzam...hehe ;)

Szczególną jednak uwagę przywiązuję do włosów,i tu zaczyna się problem ,bo sama nie wiem czasem co na nie ładowac.Jakies kuracje dotleniające do skóry głowy itp...heh...

Matija jesli lubisz zapach wanilii (ja też)...polecam (niedrogi ale świetny),jogurtowy mus do ciała(Beauty Milky-Bielenda),coprawda to nie wanilia ale zniewalająco pachnie białą czekoladą.........mniam ;)

Pozdro

 

więcej nie pisze choc mnie korci.......heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj,jaki fajny temat :lol: No,ja też mam lekkiego świra na tym punkcie.Niestety,jestem uczulona na wiele kosmetyków :( Potrafię się uczulić nawet w trakcie dłuższego stosowania,a im droższe,tym gorzej(chociaż z jednej strony lepiej-oszczędność).Ja najbardziej lubię zapachy świeże, ekologiczne,waniliowe też,pomarańczowe,cytrynowe.Pasują zresztą do mojego stylu ubierania się i sposobu bycia.Np.Life Blue,Aromacare z Oriflame.Z kremów,mleczek i toników używam Nivea Visage,albo serii AA,Ziaja,Tilia.Ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie Olay nawilżający.Kurcze,dostałam zapalenia spojówek od kremu do twarzy!!Służy mi teraz jako krem po kąpieli :(Co do włosów,to mam chyba wszystkie rodzaje szamponów i odżywek :D ,bo niestety moge zastosowac dany szampon tylko kilka razy,potem się uczulam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze Róża ... a nie można się odczulić na kosmetyki ?

mnie tam zapachy mało kręcą- chyba, że perfum... z kosmetiksów nie wyobrażam sobie kąpieli beż pianki... i tu najczęściej zapachy owocowe... do kąpieli peeling Olay, oczywiście żel do twarzy w tej chwili Soraya, wosk do depilacji nóg, klaty i okolic bikini :P:P nie no z tym juz żartuję ;-)

do włosów mam tylko jeden szampon fructis czy jakiś taki, ale do układania to mam cały szpaler od wosku gumy żelu po pianki 2 i lakiery :>

nie cierpie natomiast żadnych balsamów :/

qfa jak tak piszę to dochodzę do wniosku, że jak na faceta to chyba przesadzam :P

 

no i oczywiście trza ładnie pafnieć, więc w tej chwili La Coste niebieski - mocny zapach i Calvin Klein Crave( czy cuś) delikatniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ale ja mam świra wielkiego z tymi kosmetykami! Poprostu kupuje i kupuje, nawet mi to humor poprawia! Juz czasami to próbuje troche siebie powstrzymac z nabywaniem nowych cieni, lub balsamów! Ale przyznam szczerze, mój mąż to tylko umie mi kupic kosmetyk, bo mówi ze do ubran to wogle jestem wybredna, a wie ze jak kupi mi kosmetyk to bede zadowolona!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:41 pm ]

dodam jeszcze ze mam świra na punkcie perfum! Ten mój emblemat to jest właśnie woda toaletowa firmy Guerlain Samsara, normalnie poezja...

Dla mojego synka kupuje wszystko z Oilatum, niestety ma suchą skórkę, ale one za to pomagają, tylko niestety troche kosztują. No nic dziecko najaważniejsze...(jest lepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tusz Max Factor "MASTERPIECE" rich black, normalnie rzęsy jak zasłony...polecam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:03 pm ]

a dzis kupiłam krem Garniera Ujędrniający 200ml w słoiczku za 9,90zł! Niezła cena, bo kupiłam go w Biedronce...pewnie w jakiejs drogerii byłby droższy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzedniczką - tylko full natura (sama tez nie lubie perfum). A co do mleczka koziego zelu pod prysznic Bielendy to sie zgadzam - jest baaardzo dobry i tylko chyba 10 zł kosztuje. I w dodatku nie jest testowany na zwierzętach, a to bardzo ważne (mam ograniczone pole wyboru kosmetyków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różo czemu cie zatkało... takie czasy faceci coraz bardziej o siebie dbają :) do kosmetyczek chadzają i wogóle... a żeby nie było to mam oczywiście swojego prywatnego fryzjera :D który mi raz w roku robi pasemka popielate... ale do pełnego efektu jeśli ktoś farbuje na blond, lub rozjaśnia polecam Regenal z Welli

 

co do naturalnych zapachów... jakoś dziwnie niekomfortowo się czuję jak mi jedzie spod pachy :roll: ... poza tym perfuma zabija smród fajek z moich ubrań :>

 

yyy.... gdzieś już pisałem, że bardzo siebie rozpieszczam (zresztą nie tylko siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja lubie jak męzczyzna pachnie perfumem np Ferrarri Black
o miałem miałem.... świetny jest - chociaż teraz za mną chodzi dior higher energy- taki orzeźwiający jest

 

hyhy zdaje się, że będę tu jedynym przedstawicielem rodzaju męskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadko bo żadko ale czasem mnie opuszcza :)

 

jak znam życie to niejeden tu pachy goli, ale się nie przyzna :P

a mnie to terefere, lubię tak i już... chociaż, żeby nie było to na kosmetyki wydaję jakąś 1/10 tego co żona więc nie jest źle :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×