Pielęgnacja ciała - porady, dyskusja

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez halenore 08 cze 2011, 19:43
No tak. Na wakacje kwasiory trzeba odstawić. A próbowałaś sauny? Sauna ma rewelacyjny wpływ na skórę. Poztywne działanie na rozstępy, celullit, pprawa gęstości i elastyczności skóry, detoks.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez *Wiola* 08 cze 2011, 22:36
halenore,

Tak, próbowałam , ale mówiąc szczerze nie przepadam, bo nie najlepiej ją znoszę:( Skórę na ciele mam w dosyć dobrym stanie biorąc pod uwagę moje latka, największym problem mam z tą na twarzy:(
Moderator

przez _asia_ 09 cze 2011, 15:02
halenore napisał(a):Bladzioch z piegami i brązowymi włosami fajnie wygląda w zginłej zieleni i czekoladowym brązie. Generanie lepiej wtedy postawić na intensywny, soczysty kolor. Bo w szarych będzie szaro...

ja jestem bladzioch z ciemnobrązowymi włosami, bez piegów, i mam obecnie szaro-niebieskie oczy (kiedyś były bardziej niebieskie, teraz bardziej wpadają w szary ;) ). i najlepiej czuję się właśnie w zgniłej zieleni, ciemnym brązie. :mrgreen: lubię jeszcze ciemne fiolety, czerń. za to nienawidzę jaskrawych kolorów typu żółty, czerwień, pomarańczowy, jasnoniebieski, itd.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez halenore 10 cze 2011, 00:14
wiola173 napisał(a):halenore,

Tak, próbowałam , ale mówiąc szczerze nie przepadam, bo nie najlepiej ją znoszę:( Skórę na ciele mam w dosyć dobrym stanie biorąc pod uwagę moje latka, największym problem mam z tą na twarzy:(

Jest taki kosmetyk. Zwie się Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher. Kobiety chwalą za skuteczność. Kłopot w tym, że jest drogi :? Jednakże zawsze możesz kupić na allegrosie tańszą wersję w mniejszej pojemności. Tak na spróbowanie. Wiem też, że firma Benefit ma specjalną bazę pod makijaż zwężającą pory.

_asia Ja też uwielbiam zgniłą zieleń i brązy, w związku z czym nie wyobrażałam sobie siebie w ostrzejszym kolorze. Ale razu pewnego w sklepie spodobała mi się bluzka w kolorze czerwonym. Kupiłam, zalożyłam i usłyszałam, że bardzo ładnie mi w czerwieni.
Natręt Gramatyczny

przez *Wiola* 10 cze 2011, 00:26
halenore, Dzięki:) Miałam kiedyś bazę cliniqua, faktycznie zmniejszała widoczność porów, ale bardzo mi rozjaśniała podkład i nie byłam do końca zadowolona.
Moderator

przez halenore 10 cze 2011, 00:42
wiola173 napisał(a):halenore, Dzięki:) Miałam kiedyś bazę cliniqua, faktycznie zmniejszała widoczność porów, ale bardzo mi rozjaśniała podkład i nie byłam do końca zadowolona.

"Klinika" ma dobre toniki do twarzy. Seria 3 kroków. Pomagają kontrolować sebum i troszkę zmniejszają pory.
Natręt Gramatyczny

przez dogomaniaczka 28 mar 2012, 16:11
no i co? jak mam iść na tę imprezę to może chociaż bym się wypindrzyła co? :evil: jakiś pomysł jaki kolor cienia do oczu zielonych? i jaki lakier do paznokci? :P niby pielęgnacja ciała tu pisze ale chyba najbardziej odpowiedni temat :D

Sortuj wg