Skocz do zawartości
Nerwica.com

METALMANIA 2011 ! Wybiera się ktoś?


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie podobno ma grać w Katowickim Spodku 12 marca:

JUDAS PRIEST, MEGADETH, ANTHRAX, TESTAMENT, IMMORTAL, MORBID ANGEL, MY DYING BRIDE, 1349, OBITUARY, BULLDOZER, NUCLEAR ASSAULT

 

Mam nadzieję, że pojadę. Planuje ktoś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RafQ, No wiedziałem, że można liczyć na Ciebie. Ja już tak dawno nigdzie nie byłem, więc to obowiązek dla mnie. I kapelki są zacne. Ostatnio chyba na 2005 byłem :oops: Muszę ostro nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę już za bardzo w temacie i nie śledzę tego, co dzieje się aktualnie jeśli o podobne klimaty chodzi. Odnośnie składu, dla mnie osobiście, taką kapelą, w stosunku do której mam ogromny sentyment jest Bulldozer. Kiedyś, dawno temu, w roku 1989 pojawiła się wśród ludzi, z którymi wówczas utrzymywałem kontakty, koncepcja, ażeby wybrać się na ich koncert. Niestety, a może i stety, ekipa okazała się mało konkretna i z wyjazdu wyszły nici. Miałem następnie okazję przeczytać w Thrash'em All (pierwsza edycja, format A5) niezbyt pochlebną recenzję dotyczącą tego właśnie występu. Całość została jednak udokumentowana i wydana w terminie późniejszym na płycie Alive in... Poland, którą to bardzo polubiłem. To były oczywiście zupełnie inne czasy i mam świadomość, że obecnie mógłbym się jedynie rozczarować, biorąc pod uwagę atmosferę, tłumy dzieciaków i chociażby sam fakt, że zespoły, które mają wystąpić lata swojej świetności mają już dawno za sobą. Chociaż jeżeli o Bulldozera chodzi, miałem okazję usłyszeć kilka utworów z ich ostatniej płyty i uważam, że są niczego sobie...

Kiedyś było na YouTube trochę starszych materiałów z występów Bulldozera, ale z tego co widzę zostały usunięte i znalazłem jedynie ten utwór...

[videoyoutube=LTRqNQ7mej0&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Dying Bride maja niesamowicie glebokie i smutne kawalki (mowie o pierwszych plytach,bo co teraz graja to nie wiem).Gitary,skrzypce i mega mroczny klimat.Z innych ciekawych ktore mnie interesuja to oczywiscie Morbid Angel.

Jak jakos dozyje,bedzie kasa i czas to postaram sie wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,odwołali :x .Nie ma co,jebana Polska.

Ja mam pomysł - jedźmy lepiej na jakąś Lady Gage.Popatrzymy na jej chujowy makijaż i dupe i posłuchamy jak "śpiewa" z playbacku :twisted: .Co Wy na to :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×