METALMANIA 2011 ! Wybiera się ktoś?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

METALMANIA 2011 ! Wybiera się ktoś?

przez Michuj 23 sty 2011, 23:11
Narazie podobno ma grać w Katowickim Spodku 12 marca:
JUDAS PRIEST, MEGADETH, ANTHRAX, TESTAMENT, IMMORTAL, MORBID ANGEL, MY DYING BRIDE, 1349, OBITUARY, BULLDOZER, NUCLEAR ASSAULT

Mam nadzieję, że pojadę. Planuje ktoś? ;)
Michuj

Re: METALMANIA 2011 ! Wybiera się ktoś?

przez RafQ 24 sty 2011, 01:28
Hmmm ciekawa sprawa a z zespołów szczegolnie Morbid Angel i My Dying Bride.Musze obadac dokladnie sprawe i sie zastanowie.Moze wartoby sie wybrac.
RafQ

przez Michuj 24 sty 2011, 01:41
RafQ, No wiedziałem, że można liczyć na Ciebie. Ja już tak dawno nigdzie nie byłem, więc to obowiązek dla mnie. I kapelki są zacne. Ostatnio chyba na 2005 byłem :oops: Muszę ostro nadrobić.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez RafQ 24 sty 2011, 02:26
Jak sie ogarne po ostatnich dniach balowania,to sie przyjrze temu blizej .Nortt na pewno nie odpusci wiec jeszcze z nim zagadam w najblizszych dniach.
RafQ

przez Shadowmere 24 sty 2011, 11:49
To bedzie już drugi rok...kiedy mnie tam nie ma :cry:
Shadowmere

przez Michuj 24 sty 2011, 20:19
Ktoś się deklaruje na 100%>? :smile:
Michuj

przez Alienated 24 sty 2011, 21:33
Nie siedzę już za bardzo w temacie i nie śledzę tego, co dzieje się aktualnie jeśli o podobne klimaty chodzi. Odnośnie składu, dla mnie osobiście, taką kapelą, w stosunku do której mam ogromny sentyment jest Bulldozer. Kiedyś, dawno temu, w roku 1989 pojawiła się wśród ludzi, z którymi wówczas utrzymywałem kontakty, koncepcja, ażeby wybrać się na ich koncert. Niestety, a może i stety, ekipa okazała się mało konkretna i z wyjazdu wyszły nici. Miałem następnie okazję przeczytać w Thrash'em All (pierwsza edycja, format A5) niezbyt pochlebną recenzję dotyczącą tego właśnie występu. Całość została jednak udokumentowana i wydana w terminie późniejszym na płycie Alive in... Poland, którą to bardzo polubiłem. To były oczywiście zupełnie inne czasy i mam świadomość, że obecnie mógłbym się jedynie rozczarować, biorąc pod uwagę atmosferę, tłumy dzieciaków i chociażby sam fakt, że zespoły, które mają wystąpić lata swojej świetności mają już dawno za sobą. Chociaż jeżeli o Bulldozera chodzi, miałem okazję usłyszeć kilka utworów z ich ostatniej płyty i uważam, że są niczego sobie...
Kiedyś było na YouTube trochę starszych materiałów z występów Bulldozera, ale z tego co widzę zostały usunięte i znalazłem jedynie ten utwór...

"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Michuj 01 lut 2011, 01:32
to się zobaczymy :) co nie>?
Michuj

przez RafQ 01 lut 2011, 23:16
My Dying Bride maja niesamowicie glebokie i smutne kawalki (mowie o pierwszych plytach,bo co teraz graja to nie wiem).Gitary,skrzypce i mega mroczny klimat.Z innych ciekawych ktore mnie interesuja to oczywiscie Morbid Angel.
Jak jakos dozyje,bedzie kasa i czas to postaram sie wybrac.
RafQ

przez RafQ 01 lut 2011, 23:51
No tak,odwołali :x .Nie ma co,jebana Polska.
Ja mam pomysł - jedźmy lepiej na jakąś Lady Gage.Popatrzymy na jej chujowy makijaż i dupe i posłuchamy jak "śpiewa" z playbacku :twisted: .Co Wy na to :mrgreen: ?
RafQ

Sortuj wg