Prawo- poszukuje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prawo- poszukuje

przez LitrMaślanki 20 sty 2011, 15:17
Witam .
mam do Was prośbę ,może ktoś zna jakieś instytucje udzielające pomocy prawnej na poziomie doradczym a jeżeli to możliwe procesowym .
Nie interesują mnie propozycje typu " Pomoc prawna z MOPS" i " Caritas" rozmawiałem już z ludźmi z tych instytucji,niestety mimo ich wykształcenia ..wiedzą mniej niż ja .

Sprawa jest dość pilna i niezwykle ważna ,dotyczy prawa z zakresu KPA .
Jeżeli słyszeliście o jakiejś instytucji ,organizacji,stowarzyszeni ,fundacji -pomagających w takim zakresie .To proszę mi dać znać .
Moze być tez jakiś znajomy student prawa ( byle rozgarnięty )
jak ktoś może pomóc to tu albo na PW jakieś info proszę .A i jeszcze ,najlepiej takiej pomocy szukam w Łodzi lub jak najbliżej .
Na dzień dzisiejszy nie stać mnie na wypad do innego miasta .
LitrMaślanki

Re: Prawo- poszukuje

przez linka 20 sty 2011, 15:25
Poszukaj na forach prawniczych :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Prawo- poszukuje

przez LitrMaślanki 20 sty 2011, 15:36
linka, na forum prawniczym szukałem .Tam jest wiele osób które myślą ,że się znają .
Używają Googli i odpisują bzdury .A mi chodzi o interpretacje konkretnych ( przepisów zawartych w ustawi) i wskazanie sposobu sporządzenia pisma procesowego ,dodam że to Kodeks Prawa Administracyjnego i pozew przeciwko pewnemu urzędowi działającemu z upoważnienia Wojewody. Wiec łatwo nie będzie . A nie stać mnie na adwokata .

PS
Chętnie przyjmę tez namiar i rekomendacje na jakiegoś redaktora z prazy ogólnopolskiej .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg