co myślicie o zakazie palenia ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: co myślicie o zakazie palenia ?

przez _Pete_ 21 lis 2010, 19:37
Wczoraj trochę kręciłem się po mieście, głównie kluby. Zaznaczam, że popalam bardziej niż palę (kupuję z reguły paczkę raz na tydzień, głównie przed zbliżającym się weekendem). Zwiedziłem kilka lokali, wszędzie przy wejściu znaczek - zakaz palenia. Tylko w jednym spotkałem palącą dziewczynę (która szybko po opieprzeniu przez koleżankę, że robi trzodę, zgasiła go). A tak ogólnie to zero, nic, null. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem - myślałem, że będzie to martwe prawo, a tu taka niespodzianka! Sam nie widząc okazji do palenia zaniechałem tego i po raz pierwszy od 2 lat spędziłem weekend bez papierosów.

Jest wreszcie okazja by rzucić w miarę bezboleśnie to gówno, zobaczymy czy się uda....
_Pete_

przez paradoksy 21 lis 2010, 19:40
BB1 napisał(a):Powinni wogóle zakazać sprzedawania fajek :!: Każdy by szybko zapomniał o nałogu.

wtedy wzrósł by import z zagranicy :mrgreen:
paradoksy

przez Anonimowa16 21 lis 2010, 19:41
Dobrze, że jest ten zakaz. Ja nie palę i nie chcę żebym była truta przez innych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 21 lis 2010, 21:48
A ja na to sram .... pale i będe sobie palić, bo mi to smakuje i uj. A jak gdzieś nie wolno to tam nie pojde i tyle. Na przystanku pale, ale odchodze kawałek bo rozumiem ludzi, ktorzy nie palą i po prostu nie chca być osmradzani. Szanuję to.
Jak dla mnie to se mogą wporwadzać ze sto takich zakazów a i tak nie zmienią tego że ludzie palą i będą palić.
Wkurza mnie tylko to, że przez takie zakazy dupazy palacze są na cenzurowanym, no ku*wa kpina i tyle.

[Dodane po edycji:]

Smieszą mnie też szczekacze-niepalacze z tekstami o nie zatruwaniu ich :lol: Lepiej pomyślcie co na świecie jest milion razy bardziej zatruwającego niż dym papierosowy. Wystarczy, że odkręcicie sobie wodę z kranu ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez GreenGo 22 lis 2010, 00:14
Trochę dziwny ten zakaz, ale mi to bez różnicy, bo nie palę.
PS. Nie lubię, jak kobiety palą.
GreenGo

przez Anonimowa16 22 lis 2010, 16:42
GreenGo napisał(a):Trochę dziwny ten zakaz, ale mi to bez różnicy, bo nie palę.
PS. Nie lubię, jak kobiety palą.

Ja też nienawidzę jak baby palą. To tak do nich nie pasuje, tylko wg mnie do facetów. Baba ma się dziećmi zajmować i w domu pracować itp XD

przez chojrakowa 22 lis 2010, 16:51
BB1 napisał(a):Powinni wogóle zakazać sprzedawania fajek :!: Każdy by szybko zapomniał o nałogu.

zróbmy jak w Chinach - jedno dziecko, pełen wymiar pracy i tyran na stołku, jestem za :roll:

Anonimowa16 napisał(a):Ja też nienawidzę jak baby palą. To tak do nich nie pasuje, tylko wg mnie do facetów. Baba ma się dziećmi zajmować i w domu pracować itp XD

Baby to, baby tamto... anonimowa, przecież ty też jesteś kobietą, a głosisz jakieś uwłaczające cuda niewidy.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez linka 22 lis 2010, 16:53
Anonimowa16, baby to możesz mieć w nosie..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonimowa16 22 lis 2010, 16:55
Takie moje poglądy. Jestem mizoginką. Nienawidzę kobiet.

przez linka 22 lis 2010, 16:57
Anonimowa16, możesz nienawidzić ale nie musisz obrażać.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 16:58
Co Was to interersuje czy baby palą czy nie palą, lubieć czy nie lubieć to se możecie mielone albo schabowe.

Baba ma się dziećmi zajmować i w domu pracować

ja /cenzura/.....
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez sebastian86 22 lis 2010, 17:01
ten zakaz bedzie troche martwy ale sama idea nie jest zla. ja nie lubie jak wogole ludzie pala w mojej obecnosci choc przyznam ze widok kobiety z papierosem jest dla mnie bardziej drazniacy.
We Are The Champions 2016(L)

przez scorpio 22 lis 2010, 17:02
a ja mimo zakazu widze dalej ludzi którzy przechadzaja sie z fajkami po ulicy.. na przystankach, przed pubami.. takze w mym miescie chyba nie ma efektów xD

[Dodane po edycji:]

a ja mimo zakazu widze dalej ludzi którzy przechadzaja sie z fajkami po ulicy.. na przystankach, przed pubami.. takze w mym miescie chyba nie ma efektów xD

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 17:02
Dla mnie drażniący jest widok idącego chłopaka i spluwającego wycharkane gluty na chodnik.

ExModerator

Sortuj wg