RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez Zenonek 27 cze 2010, 17:30
Bandyctwo i bydlactwo.

Niemcom po prostu wchodzi wszystko.

A Anglikom :
- 1 gol nie uznany - skandal !!!
- 3 sytuacje 100% - i albo poprzeczka albo mega fart Niemcow.

Reasumujac kur*wski pech UK. Jestem wqurwiony :evil:

przez Goldielocks 27 cze 2010, 17:40
Zenonek napisał(a):Bandyctwo i bydlactwo.

Niemcom po prostu wchodzi wszystko.

A Anglikom :
- 1 gol nie uznany - skandal !!!
- 3 sytuacje 100% - i albo poprzeczka albo mega fart Niemcow.

Reasumujac kur*wski pech UK. Jestem wqurwiony :evil:

Zgadzam się z Tobą! Niemcom zawsze wszystko wychodzi... Też jestem wqrwiona... Oby Niemczaki trafiły w dalszych rozgrywkach na Brazylię albo Argentynę... Z przyjemnością, na to popatrzę. :mrgreen: :twisted:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Zenonek 27 cze 2010, 17:56
Nie znosze druzyny Niemcow. Reprezentacje UK bardzo lubie np Rooney - jeden z moich ulubionych pilkarzy, Gerard i Lampard - tez swietni pilkarze , Crouch - co prawda troche zmutowany (200 cm w butach :) ), ale tez swietny pilkarz.

A z Niemiec ? Poza dwoma zdrajcami Polski (zwlaszcza Podolski, to juz masakra jest) zadnego pilkarza tam nie lubie.

Anglicy powinni wygrac !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 27 cze 2010, 18:21
Zenonek napisał(a):Poza dwoma zdrajcami Polski (zwlaszcza Podolski, to juz masakra jest)

Łukasz Podolski od dziecka mieszka w Niemczech i tam się nauczył grać w piłkę- mimo to chciał grać w reprezentacji Polski...że te nasze głąby z PZPN i zarządu reprezentacji zaniedbali sprawę- to juz nie jego wina. Nazywanie go zdrajcą jest kretynizmem do kwadratu.

Też wkurzył mnie ten wynik, zwłaszcza absurdalne nieuznanie gola przez sędziego. Angielscy kibice powinni go dorwać i zrobić mu z dupy jesień średniowiecza, za takie oszustwo :evil: . Angole by zupełnie inaczej ustawili grę w drugiej połowie, gdyby remisowali po pierwszej. Myślę, ze gdyby nie ta idiotyczna decyzja :evil: mecz skończyłby się wynikiem 3:2 dla Anglii.
Natascha

przez savior 27 cze 2010, 18:36
Co bedziecie oglądac debate czy mecz?? 8)
savior

przez Zenonek 27 cze 2010, 18:49
Natascha Jest zdrajca moze nie 100 % ale takim na 60 % i obraza sie jak male dziecko.
Oczywiscie, ze sie na nim nie wyznali. To NIE znaczy, ze "na zlosc" ma grac w Niemczech- kiedy juz okazal sie wspaniale utalentowanym sportowcem.

Klose to tez zdrajca.
.

przez Natascha 27 cze 2010, 19:05
On nie gra w Niemczech ''na złość''. Jest piłkarzem i chyba normalne, że chce grać w piłkę. Skoro nasz ''piękny'' PZPN :evil: podziękował za jego usługi to, co miał zrobić...skończyć z futbolem!?
Ma podwójne obywatelstwo i jest również Niemcem- chyba jasne, że skoro Polska go nie chciała- gra dla swojej drugiej ojczyzny.
Natascha

przez Goldielocks 27 cze 2010, 19:43
Zenonek napisał(a):Nie znosze druzyny Niemcow. Reprezentacje UK bardzo lubie np Rooney - jeden z moich ulubionych pilkarzy, Gerard i Lampard - tez swietni pilkarze , Crouch - co prawda troche zmutowany (200 cm w butach :) ), ale tez swietny pilkarz.

Też tak uważam - dodam jeszcze John'a Terry'ego i Joe Cole'a. ;)

[Dodane po edycji:]

Natascha napisał(a):Łukasz Podolski od dziecka mieszka w Niemczech i tam się nauczył grać w piłkę- mimo to chciał grać w reprezentacji Polski...że te nasze głąby z PZPN i zarządu reprezentacji zaniedbali sprawę- to juz nie jego wina. Nazywanie go zdrajcą jest kretynizmem do kwadratu.

Dla mnie dziwne jest, to że Podolski w ogóle prosił się o granie w składzie biało-czerwonych... Bądźmy szczerzy - kto chciałby grać w naszej reprezentacji?! :lol: A tak chłopak pogra sobie w dobrej drużynie, za którą niestety nie przepadam... Poza tym Lukas wydaje się być bardzo sympatycznym człowiekiem. ;)

Natascha napisał(a):Też wkurzył mnie ten wynik, zwłaszcza absurdalne nieuznanie gola przez sędziego. Angielscy kibice powinni go dorwać i zrobić mu z dupy jesień średniowiecza, za takie oszustwo :evil: . Angole by zupełnie inaczej ustawili grę w drugiej połowie, gdyby remisowali po pierwszej. Myślę, ze gdyby nie ta idiotyczna decyzja :evil: mecz skończyłby się wynikiem 3:2 dla Anglii.

Dokładnie tak samo pomyślałam! Haha - "powinni mu zrobić z dupy jesień średniowiecza" - dobre! :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

savior napisał(a):Co bedziecie oglądac debate czy mecz?? 8)

Oczywiście, że mecz! Argentyna vs Meksyk - szkoda byłoby przegapić. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez savior 27 cze 2010, 19:52
Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach nie wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..
Ostatnio edytowano 27 cze 2010, 19:54 przez savior, łącznie edytowano 1 raz
savior

przez Goldielocks 27 cze 2010, 19:53
savior napisał(a):Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

Z Nas? Akurat ja nic takiego nie powiedziałam... :P

przez Natascha 27 cze 2010, 20:58
savior napisał(a):patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Patriotyzm jest ważny i wcale nie przeszkadza w robieniu kariery.
Dla pieniędzy i kariery to się gra w klubach a nie reprezentacji narodowej.
Natomiast trudno żeby taki dobry piłkarz, jak Łukasz Podolski błagał tych dekli z polskiej federacji by mu pozwolili dla nas grać. Zgłaszał taka chęć, został olany, więc poszedł grać dla Niemiec- prosta sprawa.

GOL dla Argentyny! :D
Natascha

przez Zenonek 27 cze 2010, 21:12
savior napisał(a):Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach nie wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

Bzdura. Patriotyzm jest bardzo wazny, ale to sprawa na dluzsza debate.

Polskie rzady wlasnie tez wychodza z tego zalozenia, ze patriotyzm jest niewazny i dlatego poziom rozwoju malych i srednich przedsiebiorstw w Polsce jest tak kolosalnie ciezki (m I ś sa podstawa w rozwoju kazdej nowoczesnej gospodarki).

Co do zarobkow :shock: :shock: :shock: to SORY, ale jak prawdziwe $ to jest dla Ciebie milion $ rocznie czy wiecej to jakies nieporozumienie.

Zarobki najlepszych pilkarzy na zachodzie sa calkowicie absurdalne (porownac je mozna tylko do zarobkow wlascicieli juz bardzo duzych firm zatrudniajacych setki osob!) i zupelnie niewspolmierne do tego kim ci ludzie sa (nie mowiac o tym, ze praktycznie nie do wydania, chyba, ze ktos ma ciezka psychotyczna manie wielkosci).

Ale jak widze podejscie masz swietne. Chociaz to tez moze byc tylko taka poza, czesta u mlodych ludzi.

Zycze Ci zebys mogl kiedys zarabiac "prawdziwe " pieniadze.

przez Natascha 27 cze 2010, 22:30
Szczerze mówiąc denerwowałam sie do ostatniego gwizdka. Meksyk nieźle cisnął i nie był to najlepszy mecz Argentyny.
Ale liczy się wynik! :D
Yes, yes, yes !!! :D
Natascha

przez Krzysiek1234 27 cze 2010, 23:44
Bardzo dobrze, że wygrali Niemcy. Wolałbym co prawda, by zrobili to w "czystych" okolicznościach; to co przytrafiło się Anglikom rzeczywiście potrafi złamać morale, i kompletnie odmienić losy spotkania. Ale nie oszukujmy się - Niemcy i bez tego najprawdopodobniej by wygrali. W przeciwieństwie do Anglików, we wszystkich dotychczasowych meczach pokazali co najmniej dobrą grę. Ich awans do 1/4 w pełni zasłużony, i ja nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Po tym, co Anglia pokazała choćby z Algierią... Nawet ze Słowenią wygrała tylko 1:0, mając tyle okazji do 5:0... Nie, nie - Anglia dostała po dupie zasłużenie.

Sortuj wg