Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez Sabaidee 01 lis 2011, 14:53
gotuję fasolkę po bretońsku
Sabaidee

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 01 lis 2011, 15:25
wyje do księżyca, a raczej do słońca :why:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Co teraz robisz?

przez Sabaidee 01 lis 2011, 15:40
kornelia_lilia, odnoszę wrażenie, że od obrony wpadasz w kolejne doły, albo siedzisz w tym samym i nie możesz się wydostać. Czy to nie jest tak, że nie masz stałego, konkretnego zajęcia, które by Cię codziennie i wymęczyło i wystarczająco absorbowało. Jak Twoje poszukiwania miejsca na staż?
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 01 lis 2011, 15:45
Sabaidee, im dłużej jestem na forum, tym łatwiej i szczerzej opisuje swoje emocje i to w realu i to w świecie wirtualnym. Fakt, od jakiegoś czasu, są to złe emocje, niestety. Tylko szkoda, że mi o tej ch. obronie przypomniałeś. :cry:

-- 01 lis 2011, 15:54 --

a i syty głodnego nie zrozumie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Co teraz robisz?

przez Sabaidee 01 lis 2011, 15:59
kornelia_lilia, przypomniałem Ci, że masz magistra i sugeruję, aby tego magistra odciągnąć od patrzenia w ścianę, a dać mu jakieś konkretne zajęcie. O tych negatywnych Twoich emocjach czytam od jakiegoś już czasu, ale nie doczytałem co jest motorem napędowym tego fatalnego samopoczucia.
Sabaidee

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 01 lis 2011, 16:14
Sabaidee, wiesz, ja to piszę właściwie dla samej siebie, nie oczekuję zainteresowania, jakieś opinii czy analizy dlatego też często nie wnikam w szczegóły. Na dzień dzisiejszy jest trochę tych spraw, poczynając od zdrowotnych (nie chodzi tu mi o stan psychiczny), materialne po towarzysko-intymne. Ale kończę, bo na ryk mi się znów zbiera. A papier przecież to nie wszystko, nie załatwi wszystkiego, może być tylko i wyłącznie narzędziem do osiągnięcia celu. a w wielu sprawach, ja nie znam tego celu.

Co teraz robisz?

przez Sabaidee 01 lis 2011, 16:33
kornelia_lilia, no właśnie, piszesz sporo na forum, a pozostajesz na nim taką postacią mocno enigmatyczną. Albo nie czujesz takiej potrzeby, albo masz problemy z otwarciem się. Gdybyś jednak potrzebowała wypłakać się w rękaw, a nie byłoby lepszych kandydatów to pisz na PW. Moja córka też się niedawno obroniła. Na ile? Nie wiem, bo nie pytałem. Skończyła dziennikarstwo.

-- 01 lis 2011, 15:44 --

Idę na film - Szpital Arthura Hillera (tego od Love Story)
Sabaidee

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 01 lis 2011, 17:20
Sabaidee napisał(a):kornelia_lilia,(...)Albo nie czujesz takiej potrzeby, albo masz problemy z otwarciem się.

i to i to, z przewagą 2 opcji. Nie chce się nikomu narzucać, być piątym kołem u wozu, bo to co funduje mi rzeczywistość, rodzina czy znajomi wystarczy.
Nie będę np. rozpisywać się o moich problemach zdrowotnych :( , od tego mam inne forum. Ale muszę ostrzec, niedługo jeszcze bardziej będę jęczeć, bo mam reoperację za jakieś 2 tyg., a jak na razie brak ub. zdr.

Gdybyś jednak potrzebowała wypłakać się w rękaw, a nie byłoby lepszych kandydatów to pisz na PW.

bardzo dziękuję.

Co teraz robisz?

przez małaMI25 03 lis 2011, 15:19
Zastanawiam się nad życiem....
Idę z córką do kościoła a potem na kręgle-fajnie że w szkole preferują tą dyscyplinę sportu,bo dostała gre gratis :)
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Co teraz robisz?

przez coma 03 lis 2011, 17:34
patrzę jak moja Coco czyści sobie piórka :105:
coma

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 03 lis 2011, 19:10
gryzę się z myślami :-|

Co teraz robisz?

przez Aria 03 lis 2011, 19:14
Rozmyślam nad życiem.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Co teraz robisz?

przez małaMI25 04 lis 2011, 10:15
układam rzeczy w połkach bo nie podobało mi się ich poprzednie ułożenie.
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Co teraz robisz?

przez kornelia_lilia 04 lis 2011, 10:20
jęczę jak cholera :twisted:

Sortuj wg