Faceci, którzy odchodzą...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Faceci, którzy odchodzą...

przez Korba 24 mar 2009, 13:02
wierz mi, mi też jest ciężko nawet aktualnie, bo całkiem niedawno ktoś mi skopał tyłek i nadal ku.rewsko boli. ale rozpaczanie i pytanie "dlaczego, dlaczego, dlaczego?" jest bez sensu.... nie lubię być słaba. mnie bardzo boli, cały czas, ale ja to ukrywam i nie lubię o tym rozmawiać, bo nie chcę się nakręcać. nie chcę, żeby mnie to jeszcze bardziej powaliło, ja się skupiam na tym, jak się otrząsnąć. ja nie potrafię przestać kochać z dnia na dzień, więc wierz mi - rany noszę ze sobą długo, ale dużo od siebie wymagam. i nie tracę nadziei na szczęście, nigdy :) dlatego uważam, że jeśli coś mi się nie udało, to tak miało być, chociaż sensu tego do końca nie pojmuje. jeśli ktoś mnie rani, mówienie o tym te rany pogłębia. dlatego ja się zamykam w sobie i idę dalej. bycie ofiarą nie jest w mojej naturze. nie twierdzę wcale, że to jest jedyny słuszny sposób postępowania, ale ja inaczej nie potrafię.
także rozumiem, naprawdę, jak to jest, gdy ktoś kogo się kocha, zadaje cios.
Korba

przez laguna 24 mar 2009, 13:11
i dobrze robisz, ale niektorzy nie potrafia tak, lubia zeby kazdy sie przejmowal, lubia byc ofiarami... ja chyba lubie w kazdym razie. fakt, ze co sie stalo juz sie nie odstanie, i trzeba patrzec w przod nie wstecz, ale czasami to wszystko jest jakby wciaz tak blisko mnie, ze nie potrafie tego zamknac, pozwolic temu odplynac.

przez Korba 24 mar 2009, 13:17
jedno z czym nie umiem sobie poradzić, to nie umiem wybaczyć.
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laguna 24 mar 2009, 13:22
ja, zalezy komu... ale wybaczenie przychodzi mi bardzo trudno. od pazdziernika wciaz tej zdrady nie wybaczylam, powoli ucze sie isc dalej. kilka dni jest dobry humor, potem jest maksymalny dol, i tak w kolko. mozna ocipiec. kiedys mu wybacze, ale mysle ze dluugo bede sie jeszcze meczyc. moze rok... wciaz jestem pelna gniewu i zalu, nienawisci do niego, do tej laski i do samej siebie ze bylam tak glupia. tragedia.

dzis nacpalam w siebie tyle prochow ze mimo gorszego dnia nic nie czuje. az mi fajnie.

przez Korba 24 mar 2009, 13:47
z tymże ja wiem, że ja sobie to odbije na kimś innym. taka gówniana sprawiedliwość.......

heh, gdybym mogła to bym była cały czas na Xanaxie i słuchała grupy Archive, ale na szczęście - nie mogę :smile:
Korba

przez bunny_wrrr 24 mar 2009, 21:31
strata partnera to zawsze strata i mozna ja porownac ze smiercia kogos bliskiego
wiec dochodzenie to siebie ma pewne fazy krocej lub dluzej trwajace
az w koncu nadchodzi pogodzenie i akceptacja
kazdy ma prawo do takiej 'zaloby'
takie swoiste katharisis pozwala pojsc dalej bez cienia przeszlosci
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez evelina 24 mar 2009, 22:20
"strata partnera to zawsze strata i mozna ja porownac ze smiercia kogos bliskiego"

zgadzam się.... czasami trudno nawet w nowym zwiazku gdy sie kocha - zapomniec o trudnych sytuacjach z przeszlości

a odnosnie pogrzebow to ja po smierci mojej mamy nie moge dojsc do dzisiaj a minelo juz kilkanascie lat..
evelina

przez Ridllic 24 mar 2009, 23:01
nie wiem dlaczego ale zamiast strata partnera przeczytałem "stara pantera" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale brechtam teraz z siebie
Ridllic

przez evelina 25 mar 2009, 00:08
Ridllic napisał(a):"stara pantera"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
evelina

przez bunny_wrrr 25 mar 2009, 00:26
Ridllic napisał(a):"stara pantera"
freud by pewnie nam cos o tym powiedzial :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Ridllic 25 mar 2009, 00:29
fajnie ze sie śmiejemy ze mnie lepiej sie bedzie nam spało ;)
Ridllic

przez evelina 25 mar 2009, 00:34
Ridllic napisał(a):fajnie ze sie śmiejemy ze mnie lepiej sie bedzie nam spało ;)

z Ciebie? nie... z Twojej "panterki" :)
evelina

przez Ridllic 25 mar 2009, 00:37
ja i moja pantera mamy dystans wiec można się z nas śmiać :mrgreen:
Ridllic

przez evelina 25 mar 2009, 00:39
Ridllic napisał(a):ja i moja pantera mamy dystans wiec można się z nas śmiać :mrgreen:

hahahahaa naprawde to mnie rozwalilo teraz :mrgreen:
uwielbiam WAS :mrgreen:
evelina

Sortuj wg