Kto dziś sam siorbie drinka?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 02 gru 2006, 04:04
No i ja bym sie chciała poużalac ,ale chyba nie umiem,albo wypłakac w czyjes ramię :cry:
Ja po imprezce dzisiaj(skromna imprezka),ale jakie tematy.....kurcze jak ja kocham rozmawiac z ludźmi.
Z browarkiem dziś wolałam nie przesadzac bo mialam cięzki dzień...ale ...hehe....no własnie :P
Pozdro.....śpiochy ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 11 maja 2007, 22:21
ja ja ja!!! co prawda nie drinka tylko białe winko - ze strachu przed silnym wiatrem!! wszystkie okna pozamykane a i tak huczy. :roll:
Musiałabym wypić całą butelkę sama - ale po co mi kac?? :?
"I need a new version of me..."

przez gusia 11 maja 2007, 22:29
Browar...no co? urodziny mam :P Wolno mi <tańczy> :twisted:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Szczur 11 maja 2007, 22:29
Właśnie kończę "Królewskie". Jedno. Jutro do pracy, a czasem każą dmuchać w balonik ;) . Pozdrawiam!
Szczur (Rattus) - rodzaj gryzonia z rodziny myszowatych.

"Piekło to inni" Jean-Paul Sartre

Re: Kto dziś sam siorbie drinka?

przez namiestnik 10 wrz 2009, 16:52
tez mam ochote sobie strzelic. Najlepiej do nieprzytomnosci i nie samo alko. Ale kurcze jeszcze mi tu dom spala albo wysadza w powietrze.Pilnowac musze. A jutro dluga trasa to nie pije. psia mac. Oj oby psia. Nie - ludzka mac. Psy to - przynejmniej te co znam nie maja takich zakminek.

przez Aquarel 10 wrz 2009, 17:28
Ojejku!!! Ochote mam ogromniasta wypic sobie wieczorem chociaz piwko...albo nawet dwa:)
Strach przed konsekwencjami jest jednak wiekszy, bo LEKI...i w ten wlasnie sposob prawie 5 miesiecy, nie liczac kilku kropli jakiego tam likierku, minelo bez alkoholu...

przez babcia ela 12 wrz 2009, 23:51
Właśnie dzisiaj od baaardzo wielu miesięcy zajrzałam na forum i właśnie teraz sobie autentycznie siorbię.
Dawno temu,kiedy lekarze nie bardzo wiedzieli co ze mną zrobić,siorbałam często i zastanawiałam się kiedy wpadnę w sieć uzależnienia.Odpowiedz przyszła w momencie,kiedy uświadomiłam sobie,że właściwie nie lubię wódy.Jednak nie znaczy to wcale,że alkohol jest dla mnie wrogiem.Lubię różne wynalazki nazywane drinkami,które od czasu do czasu pomagają mi przetrwać ciężkie chwile a często się to zdarza.Jednak na szczęście nie uzależniłam się.
Najgorsze w tym wszystkim jest to,że kiedy sobie postanowię siorbnąć,wydaje mi się,że coś mi to pomoże.TRAGEDIA!!!
Kto z Was tak się czuje???
Pozdrawiam .
Śmiej się a cały świat będzie śmiał się z Tobą.Płacz a będziesz płakał sam.

"Nieważne jest,jak Twój Anioł będzie miał na imię.
Ty będziesz go nazywał po prostu...Przyjacielem".

przez Alienated 19 wrz 2009, 21:52
babcia ela napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to,że kiedy sobie postanowię siorbnąć,wydaje mi się,że coś mi to pomoże.TRAGEDIA!!!
Kto z Was tak się czuje???
Pozdrawiam .

Swego czasu podchodziłem do tego w bardzo podobny sposób. Tzn. alkohol stanowił dla mnie pewnego rodzaju remedium. Muszę przyznać, że dzięki niemu udało mi się wyjść cało z wielu kryzysowych sytuacji. Niestety nie jest to środek, po który możemy sięgać bezkarnie kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Aktualnie nie piję już tak często, jak jeszcze do niedawna i jeśli już to chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z autentycznej potrzeby. A dzisiaj natomiast siedzę właśnie sam popijając miodek Piastowski:) Miałem propozycję wyjścia na wspólną imprezę ze znajomymi, ale udało mi się jakoś z tego wykręcić i jestem w sumie zadowolony:)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez verdemia 04 paź 2009, 00:43
sama sobie siorbię żołądkową gorzką...tak żeby nie myśleć, odstresować się, rozładować i zapomniec, ze jest jutro...
przy okazji odkryłam, że nasilają się mysli samobójcze przy połączeniu alkoholu i prozacu lub asentry:/
verdemia

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 01:00
A ja gin + tonic Kinley + lód + cytryna. Wasze zdrowie!

p.s. Lepiej nie łączyć lekow z alkoholem. Raz polączylam pol litra wodki na imprezie, z xanaxem, asentrą i clonazepamum. Drugim razem z efedryną. Skonczylo sie kacem mojego zycia. A moze sie skonczyc pod kroplowka albo i gorzej. Nie robcie tego.
magdalenabmw

przez Alienated 04 paź 2009, 01:46
verdemia napisał(a):przy okazji odkryłam, że nasilają się mysli samobójcze przy połączeniu alkoholu i prozacu lub asentry:/

Fluoksetyna nie powinna reagować z alkoholem, z tego co mi wiadomo... Co się natomiast tyczy sertraliny, przynajmniej teoretycznie nie powinno się przy tym pić...

przez miauuu 12 paź 2009, 20:40
ja dzis dopijam ouzo. pol na pol z mineralna

przez wovacuum 17 paź 2009, 20:39
czy ktos dzisiaj siorbie drinka sam albo nie sam tylko z kims tam?ja tak :D z moim lubym :D i z bratem :smile: polska wodeczka i sok,takie proste a jakie dooobre :D ach fajny ten sobotni wieczor :smile: piszcie ludzie :smile:
wovacuum

przez Alienated 17 paź 2009, 22:46
No więc, mieliśmy mieć dzisiaj małe spotkanko z kilkoma osobami z naszego sympatycznego miasta, w związku jednak z tym, że do niczego nie doszło nie pozostaje mi nic innego jak zdewastować się w samotności...
magdalenabmw napisał(a):Raz polączylam pol litra wodki na imprezie, z xanaxem, asentrą i clonazepamum. Drugim razem z efedryną. Skonczylo sie kacem mojego zycia. A moze sie skonczyc pod kroplowka albo i gorzej. Nie robcie tego.

Chcesz powiedzieć, że wlałaś w siebie całe pół litra będąc w dodatku na prochach??? :shock: Mnie chyba tylko raz się to udało, kiedy byłem jeszcze sporo młodszy i naturalnie bez chemii. Było to jednak tak dawno temu, że głową ręczyć nie mogę...

Sortuj wg