Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Pstryk 11 paź 2007, 16:13
O co chodzi z podpisem: "konto zablokowane"?
Pstryk

przez Lith 11 paź 2007, 17:35
Jak nazwa wskazuje uzytkownik z takim statusem nie ma mozliwosci odpowiadania w tematach na forum oraz korzystania z shoutboxa.
Uzytkownik dostaje taki status albo na własne zyczenie (jak to zazwyczaj bywa, kiedy uzytkownik wyraza wole odejscia z forum albo prosi o 'usunięcie profilu') albo na skutek rażącego nieprzestrzegania regulaminu jako krótkoterminową reprymende.

Tyle jesli idzie o definicje :)
Przyjaciel forum

przez maiev 18 paź 2007, 23:14
dżejem napisał(a):Ej, ej! Dzieci Windowsa!

:D
Słowa słowami ale nie ma to jak je "doprawić" odpowiednią buźką. ;)
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 20 paź 2007, 12:48
Nie żeby brakowało mi epoki jaskiniowej, ale czasem brak słów, szczególnie mając zaburzenia afektu taki emotek dużo daje :D
Pstryk

przez Goplaneczka 26 paź 2007, 20:29
Ja bardzo proszę nowe emotki...
Komu mam w sweter płakać? :cry:
:mrgreen:
Goplaneczka

myslenie o Was daje mi sile

przez KAYUNIA 03 lis 2007, 21:57
Byc moze zabrzmi to dziwnie ale odkad trafilam na forum jakos lepiej sobie radze z moimi problemami. zaczynam podchodzic do wszystkiego z dystansemnp. przedtem myslalam tylko o tym zeby NIE DOSTAC ATAKU, co mnie bardzo stresowalo, a teraz jak juz wiem ze nie jestem jedyna, ktora cierpi (Boze jak to okrutnie egoistycznie brzmi!!!)mysle raczej np.jak tu ZLAGODZIC OBJAWY mojego ataku,ktory tak czy siak sie pojawi jak bedzie chcial. chyba czasem wziac sie za to malymi kroczkami, stopniowo. wspomnialam juz wczesniej, ze nie chce brac lekow wiec w takiej sytuacji naprawde 'testuje'duzo roznych sposobow jak tu sobie pomoc. dzieki wam wszystkim za poruszenie tematu nerwicy. wierzyc sie nie chce ze jest nas tylu chorych a nie ma jeszcze na to 100%metody leczenia. i wydaje mi sie ze najgorszy bol fizyczny nie rowna sie z bolem duszy.no bo jak tu normalnie zyc z innymi kiedy nie wiemy jak zyc ze soba samym?prosze podtrzymujcie mnie dalej na duchu.moje gg 4917071

przez BF 04 lis 2007, 09:55
Dołączam się do tej wypowiedzi i również się zgadzam. Dużo mi pomogliście, mimo że jestem tu dopiero kilka dni :smile:

Thanks 4 all
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Hi 3,25
BF

przez .Tomek 04 lis 2007, 13:45
Nom, w końcu tyle porządnych ludzi tu jest :D Trudno się dziwić. Fajnie, że wam pomaga to forum. Cieszymy się :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Mooni 08 lis 2007, 12:20
bo fajnie jest się wygadać, pogadać o problemach i o pierdołach z ludźmi, którzy wiedzą, o co chodzi. Można się wyjęczeć i poprzytulać, a potem napić i postrzelać :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez depresyjny86 10 lis 2007, 03:06
bo fajnie jest się wygadać, pogadać o problemach i o pierdołach z ludźmi, którzy wiedzą, o co chodzi. Można się wyjęczeć i poprzytulać, a potem napić i postrzelać

Dokładnie :smile:
:)

przez depresyjny86 15 lis 2007, 01:53
Często mam tak że myśle sobie co robią w danej chwili osoby z forum.
Nie wiem czy to normalne,ale chyba tak ;)
No i czasami mam tak że.. martwie się o daną osobe<osoby>,albo martwie sie czy czasem czegoś głupiego na forum nie napisałem<w sensie że musiał bym za coś przepraszać>
:)

przez makanti 15 lis 2007, 09:26
Ja również zgadzam się z tym Co Tu piszecie. Ja na tym forum zarejestrowany jestem od niedawna ale już jakiś czas temu zacząłem go przeglądać. Forum otwarło mi oczy na wiele rzeczy których przedtem nie mogłem dostrzec, albo nie miałem o nich pojęcia. Forum nauczył mnie jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie zacząłem dostrzegać własne błędy (wcześniej jak już widziałem jakiś błąd to go nie rozumiałem i tak sobie pozostawał, Teraz nie dość że widzę to jeszcze go rozumiem i w miarę możliwości potrafię go naprawić. :smile:
...

przez cleo27 20 lis 2007, 19:20
tez to mam,i nic mi nie daje wejscie ani o 1 ani o 3 strony wczesniej,wogóle do danego tematu wejsc nie moge buu....pomocy...buu :cry:
oj....pózniej coś napiszę!

przez smutna48 20 lis 2007, 19:24
to mi skolei przy zmieanie lub dodaniu czegoś wyświetla sie nie mozna wyświetlić strony. a często mam tak jeszcze ze jak klikam na ost post jakies osoby to wyskakuje ze nie istnieja zadne posty do tego tematu. Wtedy klikam na strone do tyłu i jest ok ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg