zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 12 maja 2010, 23:58
Potrafię. Niestety często negatywnie. :roll:

W jakiej najbardziej idiotycznej sytuacji się znalazłeś?
Natascha

przez Joaśka 13 maja 2010, 07:14
Sytuacja z moją byłą przyjaciółką i byłym chłopakiem na imprezie urodzinowej, kiedy to ona próbowała oczernić mnie w jego oczach i namówić go, żeby się ze mną rozstał, bo była o mnie zazdrosna (byłyśmy jak siostry, zanim związałam się z A. - nierozłączne). Na szczęście wszystko wyszło na jaw, bo A. nie uwierzył w te bzdury i opowiedział mi o wszystkim, tyle, że się przy tym ostro pokłóciliśmy, byłam wściekła, że z nią i kilkoma innymi osobami poszedł pić (jakby nie wystarczał mu alko, który był na stole) i się "przewietrzyć", a mnie zostawił na tej imprezie. Gdy wrócili, do przyjaciółki nie odezwałam się ani słowem, bo nie chciałam robić scen przy innych, a całą imprezę miałam już rozwaloną. To były najgorsze urodziny na jakich byłam, a cała sytuacja najbardziej groteskowa, idiotyczna a zarazem wtedy dla mnie poważna i beznadziejna jaka w tej chwili przychodzi mi do głowy. Oczywiście nie muszę mówić, że wielka przyjaźń się skończyła. Ale związek z A. przetrwał, i to jeszcze kilka lat.

Jakie sytuacje są dla Ciebie najbardziej wstydliwe, niezręczne?
Joaśka

przez wovacuum 13 maja 2010, 08:37
Tlumaczenie siè przed kims z powodu jakiegos przewinienia.

Jaki sos pasuje do smazonej ryby morskiej???
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 13 maja 2010, 08:44
yyy... ja tam rybkę najbardziej lubię pokropioną cytrynką. :mrgreen:

Ile godzin dziś spałaś/-eś? ;)
Joaśka

przez wovacuum 13 maja 2010, 08:53
7,5 :D
gdzie mogè kupic poprzez internet kawè z zolèdzi??
wovacuum

przez Joaśka 13 maja 2010, 09:05
Przez internet nigdy nie kupowałam. :P Wpisz sobie w google kawa z żołędzi i Ci wyskoczą różne miejsca, gdzie możesz zamówić. ;)

Jak się zmusić do nauki? :(
Joaśka

przez wovacuum 13 maja 2010, 09:33
Joaśka, wylàczyc forum :P a tak serio:jesli sesja przed Tobà,to zastanow siè sama..nikt za Ciebie siè nie nauczy prawda?Jestes inteligentnà babeczkà,wièc jak siè bedziesz czula na egzaminach swiecàc niewiedzà?uczysz siè dla siebie tylko i wylàcznie.Chcesz przeciez miec tego mgr z przodu czy inz. :D Jak oblejesz studia to co zrobisz?jakà pracè znajdziesz?W dobie dzisiejszego kryzysu bez zawodu to pozostanie Ci siedzenie w domu i narzekanie a z tym wiàze siè nagromadzenie objawow zwiàzanych z Twoimi dolegliwosciami.Mysl o przyszlosci kochana.Ja zalujè ,ze nie skonczylam studiow;Moze nie musialabym wyjezdzac tak daleko..
Wièc panna bierz siè do nauki :D Wiesz co?chètnie zamienilabym siè z Tobà.

nie mam pytania.
wovacuum

przez Joaśka 13 maja 2010, 09:36
wovacuum - DZIĘKUJĘ. :smile: Chyba sobie wydrukuję Twoje słowa i będę je często czytać. :P Bo to jest dobra motywacja. Zabieram się do nauki. Nie jutro - jak zawsze powtarzam. Dziś. ;) Bo ostatnio całkiem olałam obowiązki. Trzeba to nadrobić.
Joaśka

przez Shadowmere 13 maja 2010, 09:39
więc ja mam pytanie
otruć się czy skoczyc z okna ? :P
Shadowmere

przez Zenonek 13 maja 2010, 09:42
Shadowmere napisał(a):więc ja mam pytanie
otruć się czy skoczyc z okna ? :P

Lepiej sprobowac jakies dobre kombo psychotropowe- a noz pomoze :D

Ja mam pytanie : ile wazyl najgrubszy czlowiek na swiecie ? :D

przez linka 13 maja 2010, 09:42
Skoczyć z okna, tylko z bardzo wysoka - wtedy przynajmniej się nie męczy jak przy otruciu. No a najlepiej zamiast tego pier***nąć się porządnie w głowę i nie robić głupot.

Miałaś jakiś zabieg, operację w szpitalu?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 13 maja 2010, 09:45
tak,wycięcie migdałkow
620 kg o ile pamietam.
Gdy jestem szcesliwa to..
Shadowmere

przez Zenonek 13 maja 2010, 09:52
No cos ponad szesc stow- to juz zupelnie przyzwoita waga.

Boicie sie szerszeni ?

przez yans 13 maja 2010, 09:53
Shadowmere jak zwykle niereformowalna ;)

Gdybym stwierdził, że jestem "szczęśliwa", szybko bym się zmartwił i poleciał do psychiatry wyjaśnić, co mi jest, że mi się płeć zmieniła ;) Na szczęście póki co nic takiego nie odczułem nigdy.

Pozwalasz takim błahym sprawom, jak np. pogoda za oknem wpływać na Twój nastrój?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Sortuj wg