DOPALACZE (i pokrewne subst.)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: DOPALACZE (i pokrewne subst.)

przez thbthb 08 paź 2010, 22:36
Tutaj się liczy wyłącznie PR tuska i jego rządu. Wiecie, 21 listopada wybory... Trzeba się postarać.
A że tusk straci twarz liberała... co tam, ważne, że przejmie część wyborców kaczki. A krzyż pokazał ilu ich jest.
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez brokenwing 09 paź 2010, 10:03
thbthb, Niestety zgadzam się z Tobą . Co więcej ,ostatnie wydarzenia w Polsce .Pokazują ze liberałowie to marginalna sprawa . Więcej jest demokratów i Chrześcijańskich-demokratów . Ale Cieszy mnie ,ze zapuszkowali tamtego cwaniaczka,mam nadzieje ,ze mu wszystko zabiorą .
brokenwing

przez harpagan83 09 paź 2010, 16:50
brokenwing napisał(a):thbthb, Niestety zgadzam się z Tobą . Co więcej ,ostatnie wydarzenia w Polsce .Pokazują ze liberałowie to marginalna sprawa . Więcej jest demokratów i Chrześcijańskich-demokratów . Ale Cieszy mnie ,ze zapuszkowali tamtego cwaniaczka,mam nadzieje ,ze mu wszystko zabiorą .

Nic mu nie zabiorą bo działał zgodnie z prawem sprzedawał substancje, które nie były zakazane przez prawo. Pozatym ma takich prawników że wybronili by nawet pedofila.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 09 paź 2010, 17:05
harpagan83, NO i tu jest przewaga dyktatury nad pseudo demokracja .Pieniądz wszechwładny :( smutne ,wolałbym mniej tej niby wolności ,na korzyść odrobiny sprawiedliwości i porządku .
brokenwing

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 17:20
harpagan83 napisał(a):
brokenwing napisał(a):thbthb, Niestety zgadzam się z Tobą . Co więcej ,ostatnie wydarzenia w Polsce .Pokazują ze liberałowie to marginalna sprawa . Więcej jest demokratów i Chrześcijańskich-demokratów . Ale Cieszy mnie ,ze zapuszkowali tamtego cwaniaczka,mam nadzieje ,ze mu wszystko zabiorą .

Nic mu nie zabiorą bo działał zgodnie z prawem sprzedawał substancje, które nie były zakazane przez prawo. Pozatym ma takich prawników że wybronili by nawet pedofila.

W przeciwieństwie do sądownictwa anglosaskiego prawnicy nie są aż tak istotną kwestią, gdyż nie chodzi o przekonanie sędziego (jak ma to miejsce w krajach anglosaskich) ale o odkrycie prawdy.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez brokenwing 09 paź 2010, 18:37
słońce_nie_wzejdzie, może w innym wszechświecie w innej Polsce ,bo w tej zawsze chodzi o kasę
brokenwing

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 18:43
Czy już mówiłem, że jestem wielkim fanem mądrości ludowych? Nie? To powiem to. Jestem wielkim fanem mądrości ludowych, które są wspaniałym sposobem tłumaczenia sobie rzeczywistości przez motłoch. Nawet jest to zabawne, ale do czasu ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez brokenwing 09 paź 2010, 20:16
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Czy już mówiłem, że jestem wielkim fanem mądrości ludowych? Nie? To powiem to. Jestem wielkim fanem mądrości ludowych, które są wspaniałym sposobem tłumaczenia sobie rzeczywistości przez motłoch. Nawet jest to zabawne, ale do czasu ;)

no dobra teraz napisz to tekstem otwartym .
brokenwing

przez harpagan83 09 paź 2010, 20:19
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):
harpagan83 napisał(a):
brokenwing napisał(a):thbthb, .

W przeciwieństwie do sądownictwa anglosaskiego prawnicy nie są aż tak istotną kwestią, gdyż nie chodzi o przekonanie sędziego (jak ma to miejsce w krajach anglosaskich) ale o odkrycie prawdy.

Ten Koleś co rozkręcił dopalacze w polsce nie sprzedawał nie legalnych substancji, i nie namawiał nikogo do ich zarzywania, na opakowaniu z jakoą kolwiek substancją : czy to ziołem do palenia czy tabsami do łykania zawsze było napisane "Produkt kolekcjonerski" "Nie nadaje sie do sporzycia przez ludzi".
A to że politycy pozwolili na to aby w naszym kraju można było rozkręcic handel dpalaczami jest dla mnie przejawem chipokryzji i zakłamania skoro nasza polityka w obec narkotyków jest tak restrykcyjna. Sondy wydają wyroki na młodych ludziach za to że eksperymentują z narkotykami a pozwala sie legalnie sprzedawać substancje które mogą spowodować utrate życia lub zdrowia.
Zresztą z narkotykami nikt nie wygra ludzie od zarania dziejów mieli skłonności do odurzania się i zadne prawo tego nie zakarze.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez brokenwing 09 paź 2010, 20:25
harpagan83, Wiesz ,ja nie próbuje narzucać mojego punktu widzenia,wyrażam jedynie moje poglądy.
brokenwing

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 20:28
brokenwing napisał(a):
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Czy już mówiłem, że jestem wielkim fanem mądrości ludowych? Nie? To powiem to. Jestem wielkim fanem mądrości ludowych, które są wspaniałym sposobem tłumaczenia sobie rzeczywistości przez motłoch. Nawet jest to zabawne, ale do czasu ;)

no dobra teraz napisz to tekstem otwartym .

Nie.

harpagan83 napisał(a):Ten Koleś co rozkręcił dopalacze w polsce nie sprzedawał nie legalnych substancji, i nie namawiał nikogo do ich zarzywania, na opakowaniu z jakoą kolwiek substancją : czy to ziołem do palenia czy tabsami do łykania zawsze było napisane "Produkt kolekcjonerski" "Nie nadaje sie do sporzycia przez ludzi".
A to że politycy pozwolili na to aby w naszym kraju można było rozkręcic handel dpalaczami jest dla mnie przejawem chipokryzji i zakłamania skoro nasza polityka w obec narkotyków jest tak restrykcyjna. Sondy wydają wyroki na młodych ludziach za to że eksperymentują z narkotykami a pozwala sie legalnie sprzedawać substancje które mogą spowodować utrate życia lub zdrowia.
Zresztą z narkotykami nikt nie wygra ludzie od zarania dziejów mieli skłonności do odurzania się i zadne prawo tego nie zakarze.

A słyszałeś kiedyś takie powiedzenie: "Dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf" ? To bez znaczenia, za co zostanie skazany. Wystarczy, że pójdzie na dziesięć lat siedzieć. Może nawet zostać skazany za przestępstwa skarbowe, jeżeli takich się dopatrzą :)

przez brokenwing 09 paź 2010, 20:34
słońce_nie_wzejdzie, Tak właśnie myślałem .
Nie.
Wiec jak chcesz nieporadnie coś zasugerować ,to najpierw się zastanów czy wystarczy Ci odwagi do powiedzenia wprost .-sorki za offtop .
brokenwing

przez słońce_nie_wzejdzie 09 paź 2010, 20:42
brokenwing, możliwość czynienia aluzji to pewien przywilej. Podobnie, jak w pewien sposób uprzywilejowani są Ci, którzy rozumieją tak zakodowany przekaz i nie tyle muszą go rozkodowywać, co pozostaje dla nich jasny w tej właśnie formie.

Nie rozchodzi się tutaj o odwagę, ale o pewne wymagania, jakie ja stawiam moim rozmówcom. Jeżeli nie są w stanie zrozumieć moich wypowiedzi, to trudno. Jest to ze stratą dla obu stron, ale jednak pewnych limesów przekraczać nie należy.

przez brokenwing 09 paź 2010, 20:50
słońce_nie_wzejdzie, Może skocz na forum MENSY ? Znów offtopuje .
Posłuchaj ,nie wątpię ,ze z Ciebie fajny człowiek . I mądry . Tylko proszę przestań woalować ..kopniaki w innych . To forum to nie miejsce na obrażanie ,na wojny personalne.Na tym forum chodzi o wzajemna pomoc ,wsparcie ,pocieszenie .Proszę pamiętaj o tym .
brokenwing

Sortuj wg