Kolejny wątek o rozstaniu

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Michellea 04 cze 2016, 19:42
mnlau, jeśli ktoś kogoś kocha, to nie powinien go wykorzystywać. Tkwisz w niezdrowym związku. Sam to widzisz, bo wahasz się czy odejść. Ja bym się nie zastanawiała.

Monster6 napisał(a):Ma autor temtu problem? Ma. Założył temat w prawidłowym dziale? Założył.Opisał sytuację i prosił o opinię?Tak
Co NN4V napisał? że próba poprawy jego sytuacji na lepszą przez szukanie opinii na forum nie świadczy o zdolniościach samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów.No to od czego jest to forum?

Też się czasem zastanawiam dlaczego inni mają problem z tym, że ktoś opisuje swoje problemy albo użala się na forum.

przez ahoj 04 cze 2016, 19:58
mnlau napisał(a):Opiszę w skrócie o co chodzi. Nie chodzi tu bynajmniej o to, kogo bolą rączki, kto jest ciotą, kto babą, głupcem i kto służką. Generalnie w tym związku chodzi o to, żeby mu usługiwać. Na początku relacji starałem się o to, żeby było nam dobrze. Spełniałem jego prośby, robiłem niespodzianki, pomagałem, wierząc, że robię dobrze. Niestety go zbytnio rozpuściłem.(...)

Przyjąłeś w związku rolę potulnej kobiety. Nie dostrzegasz tego?

lulinasky napisał(a):NN4V nikogo nie masakruje, pisze logiczne opinie, może nawet pomocne i nie nudziarskie jak większość.

Masakruje czy nie, na pewno działa na dziewczyny tak, że tracą rozum :P
ahoj

przez lulinasky 04 cze 2016, 20:03
Masakruje czy nie, na pewno działa na dziewczyny tak, że tracą rozum :P

chyba przez tego kota w awatarze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 05 cze 2016, 12:51
Ja chyba muszę przekonać sam siebie,że roztaję się z Magdaleną.Zresztą małżeństwa się rozpadają po 30 latach.Co mówiąc o takim kumplowskim dzwonieniu.

Sortuj wg