zostawiła mnie dziewczyna, ale kocha.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez dar 01 mar 2015, 23:55
Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez KamilZ 02 mar 2015, 02:01
Z opisu jasno wynika, że dziewczyna z Tobą pogrywa i zastanawia się jak dużo jesteś w stanie dla niej poświęcić. Niestety często bywa tak, że kiedy Ty będziesz już skamlał na klęczkach cały zapłakany jak bardzo ją kochasz i nie możesz bez niej żyć ona straci do Ciebie resztki szacunku :( Ty na pewno nie nawaliłeś więc nie masz za co jej przepraszać (a tym bardziej jej matki). I tak zachowałeś się "za dobrze" próbując naprawić relację z jej matką. Proponuję nic nie pisać do tej dziewczyny i się nie narzucać. Wie gdzie może Ciebie spotkać i jak się z Tobą skontaktować, więc jak jak jej będzie zależało to się odezwie. Jak zrobisz inaczej niestety jesteś skończony taka jest prawda :bezradny:

przez pysiunia 02 mar 2015, 05:21
kubsonik, Ty ją kochasz, a ona ??? Osoba, która kocha, nie zachowuje się w ten sposób, lecz wyciąga rękę do zgody, rozmawia, by rozwiązać problem.
Wg Ciebie: ..."Bylismy idealna para. Stworzona dla siebie, tyle ze soba przeszliśmy ze glowa mala"... Ona manipuluje Tobą. Jeśli się nie dajesz - naciska, jeśli to nie pomaga - odchodzi. Szantaż emocjonalny.

Jeśli pokażesz jej, że Ci na niej bardzo zależy, to dalej będziesz musiał "tańczyć, jak ci zagra".
Miej szacunek do siebie, wtedy inni będą Cię szanować ;)

-- 02 mar 2015, 04:23 --

KamilZ napisał(a):Proponuję nic nie pisać do tej dziewczyny i się nie narzucać.
Wie gdzie może Ciebie spotkać i jak się z Tobą skontaktować, więc jak jak jej będzie zależało to się odezwie.
Jak zrobisz inaczej - niestety jesteś skończony

Dokładnie tak :)
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 02 mar 2015, 10:34
Ja wierze że dziewczyna Cie kocha, ale tez jest wyjatkowo silnie uzalezniona od matki, ktora ja manipuluje. Wiez miedzy dzieckiem a rodzicami jest bardzo silna, szczególnie jeżeli jest toksyczna. Niestety, Ty nie mozesz wiele zrobic, na pewno nie zabiegalabym wiecej o jej powrót, bo wtedy dziewczyna bedzie wiedziała , ze zawsze ma Cie w "zapasie" i nie boi sie, ze Ciebie straci. Musi sama sobie uswiadomic, jak bedzie wyglądało jej zycie, keidy zamiast Ciebie wybierze mamuske, wtedy byc moze pójdzie po rozum do głowy i sie opamieta. Ale sama musi do tego dojsc, jezeli sama nie dojdzie do tego wniosku, Ty jej nie przekonasz. Zostaw sprawy własnemu biegowi... jezeli ona sama nie odpepni sie od matki, to nigdy nie bedziecie para, tylko trójkatem, z toksyczna tesciowa w tle.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez agusiaww 05 mar 2015, 14:12
kubsonik, to Ty tak sądzisz a jej podejscie jest inne, samo to ze napisałes ze zrobisz wszystko dla niej swiadczy o twoim uzaleznieniu, tak to bywa w pierwszych silnych emocjonująco zwiazkach.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg