Związek ze starszą od siebie kobietą

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Arhol 31 lip 2014, 00:09
Wracając na tory właściwe tematowi,wydaje mi się że powinieneś rozważanie,acz konsekwentnie i powoli dawać znać swojej przyjaciółce że czegoś więcej niźli przyjaźni,jak bawić się konkretnie w podchody i rytuały godowe bo akurat się nie znam (w praktyce) teorii coś tam zasłyszałem ale to nie o tym,na pewno jednak zważaj by nie polecieć z bukietem róż i wysrać kwieciste wyznanie niczym 1 lepszy młokos który żyje ideałami .
Zwykle takie coś kończy się failem,poza tym moim zdaniem powoli i do przodu,a także pamiętaj - nie nastawiać się na cuda (nie przepowiadać też ultra dramatu) i trza też uwzględnić ten feler którym jest cyklofrenia.. Watch out & gl
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez jetodik 31 lip 2014, 01:57
Vitalia,
Nie mam jeszcze 40+, ale się wypowiem :smile: Może na razie nie mów tej kobiecie tego, ale przekaż to najpierw gestami ( kup kwiatki, patrz długo w oczy, komplementuj) zobaczysz jak się zachowa, jeśli będzie jej to sprawiało przyjemność to na pewno to odczujesz. Poza tym ta róznica wieku nie jest jakaś taka ogromna, przynajmniej według mnie.

dobrze powiedziane, zastosuj się autorze do tej rady. daj jej po prostu do zrozumienia, że Ci się podoba, jak przyjmie to dobrze wtedy spytaj czy miałbyś u niej szanse nie tylko jako przyjaciel. taka forma nie jest jakaś nachalna więc bez obaw. a później opisz efekt bom ciekaw :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez wiejskifilozof 31 lip 2014, 10:50
Ja mam w realu koleżankę lat 41 i muszę powiedzieć,że nie raz myślę o niej nie jak o kumpeli,tylko o kobiecie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicholas1981 31 lip 2014, 10:55
Wszystkie rady wasze wezmę sobie do serca. Jeszcze niecałe dwa tygodnie i wyjazd. Ciekawe co mi przyniesie. Będę szczęśliwy czy zawiedziony? Utrzymam na wodzy emocje czy odlecę?
Nicholas1981

przez Arasha 31 lip 2014, 11:02
A gdzie się wybieracie Nicholasie ? Jedziecie sami czy jeszcze z kimś ? A tak w ogóle czy Ona ma dzieci ?
Pozdro
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Nicholas1981 31 lip 2014, 11:14
Nad morze - sami - nie ma dzieci - jest kilka lat po rozwodzie (z tego co wiem ma nawet kościelne unieważnienie)
Nicholas1981

przez Arasha 31 lip 2014, 11:47
No to nie jest źle :P Jedziecie autem czy pociągiem ? Gdzie konkretnie ( jaka miejscowość ) ?
Sorry za małą ciekawość :roll: Tak się właśnie zbieram napisać do Ciebie prywatną wiadomość, żebyś wiedział, że nie jesteś taki zupełnie sam ze swoimi dziwactwami. Inni też mają, nawet podobne ( aczkolwiek nie mam CHAD-u i nie widuję kosmitów, to sama nie wiem co gorsze )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Nicholas1981 31 lip 2014, 12:08
Autem - Świnoujście (trochę daleko, ale fajne miejsce. Chcemy też trochę pozwiedzać Uznam po niemieckiej stronie i może wybrać się do Danii). Piszę o tym tak lakonicznie, bo trochę się boję robić wielkie plany. Myślę, że będzie fajnie i nawet jeśli do niczego nie dojdzie, będę miał udany urlop. Nie lubię sam nigdzie jeździć, bo to takie smutne. Ostatnio nawet mi się nie chciało brać urlopu, bo po co? Żeby siedzieć w pustej chałupie? Pomysł wyjazdu sam się urodził, chociaż ona nie jest tak zdesperowana jak ja. Ma masę przyjaciół, bo to fajna babka jest. Pewnie jedzie ze mną z litości. No i zobaczymy...
Arasha czekam na tę prywatną wiadomość! Teraz tak kątem oka tylko podczytuję forum. Jestem w pracy i muszę dziś skończyć jedną rzecz, bo wczoraj zawaliłem a gorąco jak cholera i we łbie mam galaretę. Trudno się skupić.
Nicholas1981

przez cyklopka 31 lip 2014, 12:52
Dobra, to ja jeszcze rzucę, że czerwone róże to mi się takie poważne wydają i dosłowne. Kwiatki są fajne jak są kolorowe, kupowane spontanicznie. Pojedynczy kwiatek jest mniej zobowiązujący. Tak myślę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Nicholas1981 31 lip 2014, 14:32
Kwiatki kupiłem w poniedziałek (nie były to oczywiście czerwone róże, bo też uznałem, że to zbyt oficjalne - jakbym się oświadczał. Nie wiem co to były za badyle, bo nie znam się na kwiatkach, takie różne, gotowy bukiecik na murku kupiłem). Myślę, że było jej miło a jednocześnie nie miało charakteru deklaracji jakichkolwiek.
Teraz raczej muszę się wstrzymać. Następnym razem kupię czekoladę (?), wino (?).
Zresztą obecnie mam inny problem - jak się przygotować do wspólnego wyjazdu? I jak ułożyć sprawy na miejscu? Wspólny pokój (chyba tak?), wspólne łóżko (chyba nie?)...
Nicholas1981

przez adel 31 lip 2014, 14:40
Nicholas1981, a rozmawiales z nia, jak ona chcialaby zeby to wygladalo...wiesz czy woli osobny pokoj, a jak wspolny to moze osobne lozka, moze marzy jej sie wspolne loze :)))))) kombinacji jest kilka...
poco sie domyslac lepiej z nia o tym porozmawiaj :)))))))
I'm toxic...

przez cyklopka 31 lip 2014, 14:48
No, to już nie do nas raczej pytanie ;)
:bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Arasha 31 lip 2014, 15:02
Na początek lepsze dwa łóżka. Zawsze można do siebie przysunąć. A nie zrazisz jej na wstępie. Jak weźmiesz jedno, to ona od razu pomysli, że chodzi Ci tylko o seks. Trzeba pomału, delikatnie ...
No chyba, ze to jakaś mega postępowa babka :D

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez tosia_j 31 lip 2014, 15:28
Z tego co czuję to facetka bedzie tu dysponowala jaki pokoj jakie łozka :yeah:
i od razu rozjasni ci to sprawe relacji miedzy wami, mlody
outsider

Sortuj wg