Moja osoba i związki.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Moja osoba i związki.

przez rotten soul 11 lip 2013, 17:20
psyche.,
Wiesz nie przejmuj się, bo moja też większego sensu nie miała :D . Napisałem ją tylko w celu nabicia kolejnego postu. Mam plan do wykonania na dzisiaj - okrągła "szejsetka" ;)
rotten soul

Moja osoba i związki.

przez Candy14 11 lip 2013, 18:24
przeczytałam zawał nie raka

:lol: a jak to jest na raka?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 11 lip 2013, 18:49
Skasujcie ten temat - nic z niego nie wyszło.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja osoba i związki.

przez rotten soul 15 lip 2013, 11:33
Skasujcie ten temat - nic z niego nie wyszło.

A dyskusja powyżej to też nic?
Czego się z resztą spodziewałeś, forum służy do rozmów, porad, wymiany poglądów i doświadczeń, oraz do rozrywki, a nie do rozwiązywania problemów życiowych. O to musisz zadbać we własnym zakresie.
Temat pewnie zostanie, bo niby dlaczego ma byś kasowany, może ktoś znajdzie sobie w nim coś ciekawego i sam zechce coś dodać od siebie.

BTW co ma wspólnego ten obrazek tej laski (wygląda jakby zechlała ze dwa gramy fety na raz) z tym co napisałeś, bo nie czaję zupełnie :shock: :?:

-- 15 lip 2013, 11:50 --

psyche.,
Być może, ale ja na przykład bardzo lubię i cenię sobie tutejsze offtopy :D . Często bywają bardziej interesujące (plus zabawne czasami) niż temat przewodni. Po za tym większa ilość porad nie przełoży się automatycznie na szybsze czy skuteczniejsze rozwiązaniu problemów w swoim życiu.
I tym oto sposobem powstał kolejny OT :mrgreen:
rotten soul

Moja osoba i związki.

przez wysłowiona 15 lip 2013, 13:09
wino.nocy nie przejmuj się tym, że inni ludzie mają inne poglądy na temat seksu czy związków od Ciebie. Takie jest życie i dystans do tego pomaga utrzymać dobry humor ;)

Co do Twojego tematu- nie masz dużego problemu szczerze mówiąc. Myślałam, że jesteś jedną z osób, których związki rozpadają się na przykład po dwóch miesiącach, bo nie możesz się zaangażować. Ty musisz tylko znaleźć osobę, która będzie miała podobny światopogląd do Ciebie (błagam, nie fiksuj się na przekonaniu, że dziewczyny myślą tylko o seksie jak niektórzy na tym forum) i powoli na spokojnie stworzyć relację. Tylko patrząc po Twoich cechach, chciałabym Cię ostrzec- nie daj sobie wejść na głowę. Nie szukaj wszędzie manipulacji, bo to niezdrowe, ale pamiętaj o tym, że niektórzy ludzie lubią wykorzystywać osoby, które są życzliwe i spokojne.

Co dokładnie uważasz za największy problem w szukaniu partnerki?

Moja osoba i związki.

przez khaleesi 15 lip 2013, 13:14
rotten soul, widzę, ze pan zdążył przeczytać mój wpis. No cóż wino.nocy, spodziewał się odpowiedzi na miarę doktorów, profesorów więc możliwe, że poczuł się nieswojo. A to prawda, że OT tutejsze są dużo ciekawsze. W zasadzie całe forum to jeden wielki offtop i dobrze.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Moja osoba i związki.

przez socorro 15 lip 2013, 22:33
wino.nocy, na pewno znajdziesz kiedys dziewczyne, ktora bedzie taka, jaka chcialbys zeby byla, albo co najmniej zblizona do tego i bedziesz szczesliwy, musisz tylko poczekac ;) no i w trakcie czekania na usmiech losu, wziac troche byka za rogi i poznawac poznawac poznawac 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 28 lip 2013, 15:08
Co dokładnie uważasz za największy problem w szukaniu partnerki?
Nie podoba mi się ten podział ról męsko-żeński. Facet ma być tym silnym, dominującym, pewnym siebie, zapewniającym wszystko kobiecie, a kobieta to ta uleglejsza i mająca wymagania.

Ja chcę, aby każda strona była niezależna i nie było tego podziału dominacja-uległość.

BTW co ma wspólnego ten obrazek tej laski (wygląda jakby zechlała ze dwa gramy fety na raz) z tym co napisałeś, bo nie czaję zupełnie :shock: :?:
A tak o. :mrgreen:

Moja osoba i związki.

przez rotten soul 28 lip 2013, 15:56
wino.nocy,
Nie podoba mi się ten podział ról męsko-żeński. Facet ma być tym silnym, dominującym, pewnym siebie, zapewniającym wszystko kobiecie, a kobieta to ta uleglejsza i mająca wymagania.
Ja chcę, aby każda strona była niezależna i nie było tego podziału dominacja-uległość.

Medialne i kulturowe stereotypy. Myślenie takimi kategoriami jest średniowieczne. Są i takie pary oczywiście, ale to tylko jedna z miliona możliwości.
rotten soul

Moja osoba i związki.

przez agusiaww 28 lip 2013, 20:56
Akurat seks malo ma do rzeczy, mozna byc z osoba i 10 lat i dopiero kiedy wyjdą pewne sytuacje, może się okazać jak ta osoba zareaguje. Akurat nie wyobrazam sobie czekania rok na seks, wtedy czlowiek raczej nie ma popedu. Natomiast co co tego ze facet ma byc silny a kobieta slaba to jest uwarunkowane biologicznie, zazwyczaj facet wazy duzo wiecej niz kobieta, wiec nie wyobrazam sobie innej sytuacji. Nie wyobrazam sobie tez ze idac ulica z facetem, facet mnie nie bedzie umial obronic. Natomiast co do zaleznosci sie zgadzam, facet powinien dobrze zarabiac i kobieta dobrze, nie wisiec jedno na drugim chociazby z tego wzgledu ze nalezy brac pod uwage rozne mozliwosci zyciowe.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Moja osoba i związki.

przez rotten soul 28 lip 2013, 21:41
agusiaww,
Nie wyobrazam sobie tez ze idac ulica z facetem, facet mnie nie bedzie umial obronic.

To masz słabą wyobraźnie. Wystarczy, że trafi na lepszego od siebie i dupa, choćby bardzo chciał to dostanie w beret, a tamten będzie mógł Cię dalej znieważać (jeśli o obronę przed tym Ci chodził). Albo trafi na kilku, to wtedy też pozamiatane. Tak w ogóle to są okropne sytuacje dla faceta, i życzę tylko najgorszym wrogom takich "niespodzianek". Psychika takiego gościa, duma (męska) i poczucie własnej wartości są po takim czymś w strzępach. Nie móc obronić własnej kobiety to potężny cios dla każdego mężczyzny.

wino.nocy,
Kim są kobiety seksualne? Wyjaśnij mi, bo nie wiem. Nie znam takiego pojęcia.
rotten soul

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 28 lip 2013, 22:01
Kim są kobiety seksualne? Wyjaśnij mi, bo nie wiem. Nie znam takiego pojęcia.
Seksualne, to przeciwieństwo aseksualnych.

Moja osoba i związki.

przez rotten soul 28 lip 2013, 22:30
wino.nocy,
Wow dzięki, za obszerny wykład.
rotten soul

Moja osoba i związki.

przez agusiaww 29 lip 2013, 07:33
rotten soul, nie chodzi mi o bojkę z kibicami czy też o sytuację kiedy lepiej uciekać :mhm: bo jest wieksza przewaga, trzeba wtedy uzyć rozumu zamiast siły. Ale chodzi mi mi o to, że facet ma być taki, że gdyby nawet to zostanie a kobieta bedzie uciekać, a on odciągać uwagę. A nie sie kulić i wiać gdzie pieprz rośnie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg