Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja osoba i związki.


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słyszę, że można wybierać zainteresowania. Ja od jutra wybieram medycynę, prawo i fizykę kwantową, bo to mi da bardzo wymierne korzyści (wobec kobiet również)

Pierwsze słyszę że się nie wybiera zainteresowań. :shock: Przecież nikt nie przychodzi do ciebie z listą rzeczy które masz przerobić na hobby.

Myslę, że rotten soul miał na myśli raczej to, że zainteresowania powstają samorzutnie, nie my je wybieramy. Coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, haha w takim stroju i z takim ciałem to czy to by było zmywanie, sprzątanie, pranie czy prowadzenie panelu dyskusyjnego o rokowaniach pokojowych między Izraelem a Palestyną - ta laska by była sexy.

 

Leo5.jpg

 

Zakładam że twój facet nie zawsze gotuje w tym stylu, co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkoholu bez okazji nie piję.
każdy pijak tak mówi ;) (oczywiście nie posądzam kolegę o nadużywanie alko)

a wybieranie hobby pod kobiety to jakaś głupota i raczej o słabości człowieka świadczy. A od gotującego faceta jest bardziej sexy facet tak kasiasty że codziennie do restauracji mógłby zapraszać i bynajmniej nie fast food. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader

Myslę, że rotten soul miał na myśli raczej to, że zainteresowania powstają samorzutnie, nie my je wybieramy. Coś w tym jest.

rotten soul dokładnie to miał na myśli tylko, że niejasno się wyraził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od gotującego faceta jest bardziej sexy facet tak kasiasty że codziennie do restauracji mógłby zapraszać i bynajmniej nie fast food. :mrgreen:
Alez skąd, najbardziej sexi jest facet przynoszący śniadanko do łóżka albo czekający z kolacja przy swiecach. Wyciągniecie karty kredytowej to pójscie na łatwiznę :?

 

Co do tematu, to w zwiazki czy seks powinno sie wchodzic wtedy, kiedy ma sie taka potrzebe i ochotę. Wyznaczanie sobie jakis terminów czy ustaleń w tych obszarach jest troche dziwaczne :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwaczne by było, jakby dziewczyna już po pierwszej randce chciała pójść do łóżka. Pogoniłbym ją od razu.
Jak na pierwszej randce zademonstrujesz wszystkie swoje zalety, to kto wie, czy sie na Ciebie nie rzuci :mrgreen: na szczescie jestes umiesniony, wię spox sie wybronisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznaczanie sobie jakis terminów czy ustaleń w tych obszarach jest troche dziwaczne
Dla mnie dziwaczne by było, jakby dziewczyna już po pierwszej randce chciała pójść do łóżka. Pogoniłbym ją od razu.

Czemu od razu pogonił mógłbyś powiedzieć że nie jesteś z tych co robią to na pierwszej randce. Co ciekawe wg badań takie związki które zaczęły się od szybkiego seksu są bardziej trwałe od innych, sam z nam parę( teraz już małżeństwo z dzieckiem) którzy przespali się z sobą po paru godzinach znajomości( bo byłem na tej imprezie mocnoalkoholowej) i są z sobą 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wg badań takie związki które zaczęły się od szybkiego seksu są bardziej trwałe od innych,
Ech, te badania na temat sexu. :lol: Sex odchudza, odmładza, leczy... Im wcześniej, tym lepiej i oczywiście należy robić to codziennie. Tylko kogo by było stać na antykoncepcję. Same gumki to jednak trochę mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

I powoduje raka. Znałem kiedyś jednego gościa co uprawiał seks i ni stąd ni zowąd zachorował na raka. True story. ;) Sami wyciągnijcie wnioski czy warto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Wiesz nie przejmuj się, bo moja też większego sensu nie miała :D . Napisałem ją tylko w celu nabicia kolejnego postu. Mam plan do wykonania na dzisiaj - okrągła "szejsetka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasujcie ten temat - nic z niego nie wyszło.

A dyskusja powyżej to też nic?

Czego się z resztą spodziewałeś, forum służy do rozmów, porad, wymiany poglądów i doświadczeń, oraz do rozrywki, a nie do rozwiązywania problemów życiowych. O to musisz zadbać we własnym zakresie.

Temat pewnie zostanie, bo niby dlaczego ma byś kasowany, może ktoś znajdzie sobie w nim coś ciekawego i sam zechce coś dodać od siebie.

 

BTW co ma wspólnego ten obrazek tej laski (wygląda jakby zechlała ze dwa gramy fety na raz) z tym co napisałeś, bo nie czaję zupełnie :shock::?:

 

-- 15 lip 2013, 11:50 --

 

psyche.,

Być może, ale ja na przykład bardzo lubię i cenię sobie tutejsze offtopy :D . Często bywają bardziej interesujące (plus zabawne czasami) niż temat przewodni. Po za tym większa ilość porad nie przełoży się automatycznie na szybsze czy skuteczniejsze rozwiązaniu problemów w swoim życiu.

I tym oto sposobem powstał kolejny OT :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wino.nocy nie przejmuj się tym, że inni ludzie mają inne poglądy na temat seksu czy związków od Ciebie. Takie jest życie i dystans do tego pomaga utrzymać dobry humor ;)

 

Co do Twojego tematu- nie masz dużego problemu szczerze mówiąc. Myślałam, że jesteś jedną z osób, których związki rozpadają się na przykład po dwóch miesiącach, bo nie możesz się zaangażować. Ty musisz tylko znaleźć osobę, która będzie miała podobny światopogląd do Ciebie (błagam, nie fiksuj się na przekonaniu, że dziewczyny myślą tylko o seksie jak niektórzy na tym forum) i powoli na spokojnie stworzyć relację. Tylko patrząc po Twoich cechach, chciałabym Cię ostrzec- nie daj sobie wejść na głowę. Nie szukaj wszędzie manipulacji, bo to niezdrowe, ale pamiętaj o tym, że niektórzy ludzie lubią wykorzystywać osoby, które są życzliwe i spokojne.

 

Co dokładnie uważasz za największy problem w szukaniu partnerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, widzę, ze pan zdążył przeczytać mój wpis. No cóż wino.nocy, spodziewał się odpowiedzi na miarę doktorów, profesorów więc możliwe, że poczuł się nieswojo. A to prawda, że OT tutejsze są dużo ciekawsze. W zasadzie całe forum to jeden wielki offtop i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wino.nocy, na pewno znajdziesz kiedys dziewczyne, ktora bedzie taka, jaka chcialbys zeby byla, albo co najmniej zblizona do tego i bedziesz szczesliwy, musisz tylko poczekac ;) no i w trakcie czekania na usmiech losu, wziac troche byka za rogi i poznawac poznawac poznawac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie uważasz za największy problem w szukaniu partnerki?
Nie podoba mi się ten podział ról męsko-żeński. Facet ma być tym silnym, dominującym, pewnym siebie, zapewniającym wszystko kobiecie, a kobieta to ta uleglejsza i mająca wymagania.

 

Ja chcę, aby każda strona była niezależna i nie było tego podziału dominacja-uległość.

 

BTW co ma wspólnego ten obrazek tej laski (wygląda jakby zechlała ze dwa gramy fety na raz) z tym co napisałeś, bo nie czaję zupełnie :shock::?:
A tak o. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×