Jak rozwiązać ten problem ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Peter_HS 13 cze 2013, 10:52
W gimnazjum podrywałem koleżankę z klasy esemesami, bo się zakochałem w trochę głupi sposób, i po kilku miesiącach zauważyła, że to głupie, i powiedziała mi, żebym przestał. Trochę ją nękałem, i w końcu zagroziła mi, że powie komuś, więc przestałem. Po 2 latach ją przeprosiłem za moje zachowanie, i te przeprosiny przyjęła. Jednak od roku mam w związku z tym taki problem, że nie mogę iść na spotkania naszej byłej klasy z gimnazjum, bo ona tam też idzie, i boję się, że albo będzie czuła, że ją dalej nękam (a do niej nic już nie czuję), albo że rozpowie, albo że już rozpowiedziała. A chcę pójść na spotkanie mojej klasy, które jest w wtorek, a nie wiem, czy ona na nie idzie. Zapytać ją, i powiedzieć, że nie mam wobec niej żadnych głupich zamiarów, czy raczej nie ? Ta sytuacja jest trochę niezręczna, i nie wiem co robić. Pomocy !

przez agusiaww 13 cze 2013, 11:17
Przeprosiles i sprawa zamknieta. Nie zastanawiaj sie nad tym bo wpadniesz w paranoje, nawet gdyby rozpowiedziala to skomentuj ze to bylo mlodociane zauroczenie i tyle.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Peter_HS 14 cze 2013, 17:01
Z tym że to jest spotkanie także z wychowawczynią, która zna moją mamę, a jeśli mama się dowie, to nie będzie końca kpin ze strony taty i hordy idiotów, którzy szukają każdej okazji, aby komuś zrobić obciach, a ja mieszkam w małej miejscowości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez likerto 14 cze 2013, 19:09
Myślę, że sama Twoja obecność na spotkaniu klasowym nie spowoduje, że ta dziewczyna będzie się czuła nękana. Zwłaszcza, że od roku nie mieliście kontaktu, a sprawę smsów wyjaśniliście jeszcze wcześniej. Być może ona wogóle już o tym nie myśli i nie będzie chciała do tego wracać.
Wychowawcy w gimnazjach już niejedno widzieli i "głupie zakochanie" nie jest dla nich czymś zaskakującym. Nie sądzę, by nauczycielka uznała wysyłanie smsów za coś na tyle ważnego czy niepokojącego, żeby mówić o tym Twojej mamie. Zwłaszcza, że było to kilka lat temu.

przez Peter_HS 17 cze 2013, 22:28
Dziękuję za wsparcie, rozwalę system i tam wreszcie pójdę, już było kilka spotkań, a nie byłem na żadnym z tego powodu. yeah !

Sortuj wg