Pomóżcie znaleźć motywacje do odnowienia kontaktów z ojcem.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lolita 02 maja 2011, 12:53
przestał/przestaliśmy

Przestał czy przestaliście oboje ?

Nie używane kontakty zanikają ;)

Często odrzucam myśli o nim, jednak dziś patrzę na jego zdjęcia i płaczę. Tęsknię i potrzebuję go. Chciałabym mu tyle powiedzieć.

Dziwi mnie natomiast ten fakt że akurat go potrzebujesz. Przecież masz już swoją rodzinę, męża na którego chyba możesz liczyć.

Kiedy miałam 13 lat rodzice się rozwiedli. Kontakt z ojcem był wspaniały przez długi okres czasu,

Co pamiętasz z tego okresy kiedy rodzice byli jeszcze razem ? Jak długi okres ?
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez zbbyych 03 maja 2011, 07:57
agniesia01, Ja mysle że moze nie wie że potrzebujesz pomocy uważa że jesteś już dorosła masz swoje życie i nie chce ci sie narzucać mysle że jedynie szczera rozmowa może to wyjaśnic a duma jest złym doradcą pozdrawiam

-- 03 maja 2011, 07:58 --

zbbyych napisał(a):agniesia01, Ja mysle że moze nie wie że potrzebujesz pomocy uważa że jesteś już dorosła masz swoje życie i nie chce ci sie narzucać mysle że jedynie szczera rozmowa może to wyjaśnic a duma jest złym doradcą pozdrawiam

przez Sabaidee 03 maja 2011, 08:20
Każda taka sprawa jest bardzo indywidualna i trudno tu o jakieś złote rady. Ja straciłem kontakty ze swoimi córkami 14 lat temu i dopiero niedawno zaczęły się je odnawiać. Bardzo wiele wycierpiałem z tego powodu przez te lata. Żyłem w poczuciu odrzucenia, żalu, krzywdy, bo pomimo swoich wad (któż ich nie ma?) i błędów to uważam, że nie zasłużyłem na odtrącenie. Dziś, jeśli jest wola z obu stron, to trzeba te relacje budować od nowa. Córki odwiedziły mnie na święta, a teraz po prostu piszę do nich o swoich zwykłych codziennych sprawach. Czasem odpiszą, czasem nie... bo może brak czasu. Nie przejmuję się i piszę, bo mam nadzieję stać się dla nich z czasem kimś bliższym.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agniesia01 13 maja 2011, 15:51
Nie wiem jak zacząć swój post, bo jestem jeszcze pod wpływem dużych emocji. Wczoraj wróciłam z Krakowa, spędziłam tam 2 dni, było wspaniale. Powiem krótko: program "Rozmowy w Toku" pomógł mi odnowić kontakt z ojcem. Widzieliśmy się wczoraj wieczorem, jutro jedziemy do niego z partnerem i córeczką i zaczynamy wszystko od nowa.

JESTEM Z SIEBIE DUMNA! Pokonałam strach, nerwicę, fobię społeczną i wszystkie lęki odeszły na bok na czas wyjazdu. W ciągu 2 dni pokonałam sama 1300 km, zwiedzałam sama piękne miasto, sama poradziłam sobie ze stresem, poznałam wiele nowych osób, nawiązałam nowe kontakty i chciałam się w Wami podzielić moją radością. Zrobiłam to i naprawdę mi z tym dobrze :)
" W życiu piękne są tylko chwile..."

Sortuj wg