Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziw się !!!

Skoro na jakimś portalu społecznościowym na "dzień dobry" rzucasz nieznanym sobie dziewczynom że jesteś chory psychicznie to uciekaja - całkiem normalna reakcja. Do takich zwierzeń potrzeba sie choć trochę poznać, spotkac kilka razy i nabrać odrobiny zaufania. Jak juz zauważysz że cos tam iskrzy i moze cos z tego bedzie to wtedy mozesz dac je delikatnie do zrozumienia o jakiejś tam swojej "dolegliwosci emocjonalnej" - nie rzucaj jej na barki od razu całego cieżaru swoich chorób bo na tym etapie zwiazku mało która to udźwignie.

Pominę fakt że takie portale to raczej kiepskie miejsce na znajdowanie sobie dziewczyny.

Piszesz że studiujesz. Rozejzyj się dookoła na studiach. Mało tam dziewczyn ???? :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, no chyba, ze to choroba którą widać gołym okiem....eh, ciężka sytuacja ale faktycznie, na pierwszy rzut oka to bardzo zniechęca.

antilles97, jeśli to nie problem to napisz na co jesteś chory?

 

no może i tak jest jak piszesz ale ja wywnioskowałem z maila że on tak zamiast "dzień dobry" rzuca "Cześć mam depresje, nerwicę i jestem uzależniony od zioła. może umówimy się" :D. Oczywiscie przerysowałem sytuację celowo. Ale jak ktos zawiera całą istote swojego problemu w dwóch zdaniach i oczekuje pomocy na podstawie tego to nie ma się co dziwić że ile ludzi tyle interpretacji tego co napisał :)

Jest nas jak narazie dwoje a juz mamy dwie rózne interpreetacje ! Ciekawe co będzie jak pojawią sie inni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antilles97 Na pewno trafisz na taką kobietę która Cię zaakceptuje w pełni takim jaki jakim jesteś :) Trochę czasu i wiary w siebie. :) I nie rzucaj się na każdą kobietę jakby miała być twoją żoną bo to też w dużej mierze odstrasza. ;)

 

Może mi uwierzysz albo i nie ale dodam jeszcze że nie tylko Ty masz taki problem . :) Znam wiele osób zdrowych którzy też narzekają na brak niemożności znalezienia partnera . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolita,na moim kierunku trudno o dziewczynę bo studiuję kierunek taki że ich nie ma.

Na "Sympatii"nie przyznałem się do choroby i na dwóch randkach też nie. Jednak z randek i tak nic nie wyszło.

Kiedyś na obozie ornitologicznym powiedziałem dziewczynie że mam schizofrenię to odpowiedziała że nigdy by nie przypuszczała.

Po mnie nie widać bo biorę leki regularnie, dopiero jak ktoś mnie pozna to z czasem może coś zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... w miarę rozwijania znajomości powinieneś powiedzieć zainteresowanej osobie że jesteś chory.

Ale nie sądzę żebyś musiał mówić każdej nowo napotkanej dziewczynie że jesteś chory.

 

Poza tym tak jak wspomniałam wyżej brak miłości dopada każdego nie ważne czy jest się chorym czy też nie .

Zazwyczaj miłość spada jak grom z nieba na tych co na to nie zasługują .

I wiesz sądzę że jak nie będziesz się z tym wszystkim śpieszył , to w końcu trafisz na taką której wpadniesz w oko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na kierunku też raczej nie ma chłopaków... Trzeba szukać gdzie indziej. Na jakiś kurs się zapisać, zajęcia dodatkowe :) To mój sposób. Albo jeździć na studenckie rajdy z jakimś studenckim kołem włóczęgów - świetna sprawa, polecam :) Przy gitarze i winie łatwiej się z kimś zaprzyjaźnić. A serwisy randkowe to ja bym raczej sobie w ogóle odpuściła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soulfly89, nie chodzi mi tylko o seks. Chciałbym mieć dziewczynę żeby się pocałować, poprzytulać bo tego mi

zaczęło brakować. Normalnej dziewczyny miał nie będę bo nie umiem sobie znaleść ,nie umiem obchodzić się z dziewczynami.

Brak dziewczyny wywołał u mnie dolegliwości psychotyczne których nie da się zwalczyć nawet lekami uspokajającymi, więc może wizyta

u prostytutki by pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×