:( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: :( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

przez emily800 12 mar 2009, 01:12
ja juz chyba zdecydowalam poczekam pewien czas i zobacze jak to bedzie zaczne robic tak jak on i tyle olewac go poprostu moz to nie mile ale odczuje to co ja a jak nic z tym dalej nie bedzie robil to trudno chyba nie bylo nam pisane byc razem bede zawsze go kochala i cierpiala juz do konca zycia ale teraz chyba cierpie bardziej Gloria mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy na forum!!!

[*EDIT*]

I TAK SIE JUZ KONCZY MOJ ZWIAZEK PROSILAM ROZMAWIALAM MIALO BYC DOBRZE A CO WYSZLO ZE SZUKA KOBIETY NA PROFILACH RANDKOWYCH A WYSTARCZYLO SPRAWDZIC E MAIL ZYC MI SIE NIE CHCE A JA GLUPIA KOCHAM MOCNO

Re: :( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

przez drakonis 21 kwi 2010, 22:04
tyle ze nie kazdy taki jest. ja bym nie umial i juz sie o tym przekonalem nie raz i nie dwa bo majac okazje nie potrafilem nigdy zdradzic mojej lubej. I choc teraz juz zostalem sam to nie zaluje ze bylem jej wiernny i oddany. a czemu ja stracilem sam nie wiem...
ponoc za duzo wymagalem a wymagalem jedynie czasu ktorego zbyt wiele i tak nie bylo dla siebie. no ale w kazdym razie wyszlo ze to ja mialem za duze wymagania a ona sobie kogos poznala i tyle

no ale wracajac do tematu nie kazdy facet jest przyslowiowym "ch***m" i nie kazdy zdradza.

Sortuj wg