Skocz do zawartości
Nerwica.com

:( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce


Rekomendowane odpowiedzi

ja juz chyba zdecydowalam poczekam pewien czas i zobacze jak to bedzie zaczne robic tak jak on i tyle olewac go poprostu moz to nie mile ale odczuje to co ja a jak nic z tym dalej nie bedzie robil to trudno chyba nie bylo nam pisane byc razem bede zawsze go kochala i cierpiala juz do konca zycia ale teraz chyba cierpie bardziej Gloria mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy na forum!!!

 

[*EDIT*]

 

I TAK SIE JUZ KONCZY MOJ ZWIAZEK PROSILAM ROZMAWIALAM MIALO BYC DOBRZE A CO WYSZLO ZE SZUKA KOBIETY NA PROFILACH RANDKOWYCH A WYSTARCZYLO SPRAWDZIC E MAIL ZYC MI SIE NIE CHCE A JA GLUPIA KOCHAM MOCNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze nie kazdy taki jest. ja bym nie umial i juz sie o tym przekonalem nie raz i nie dwa bo majac okazje nie potrafilem nigdy zdradzic mojej lubej. I choc teraz juz zostalem sam to nie zaluje ze bylem jej wiernny i oddany. a czemu ja stracilem sam nie wiem...

ponoc za duzo wymagalem a wymagalem jedynie czasu ktorego zbyt wiele i tak nie bylo dla siebie. no ale w kazdym razie wyszlo ze to ja mialem za duze wymagania a ona sobie kogos poznala i tyle

 

no ale wracajac do tematu nie kazdy facet jest przyslowiowym "ch***m" i nie kazdy zdradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×