:( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

:( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

przez emily800 10 mar 2009, 01:20
jestem z facetem 3lata kiedys bylo pieknie czulam ze mu zalezy ze mnie kocha teraz wszystko jest inaczej przychodzi z pracy zje obiad i wychodzi na silownie wraca idzie przed komputer nawet nie mamy o czym juz rozmawiac bo nawet nie spedzamy za duzo z soba czasu choc razem mieszkamy ja tak go kocham i jest mi z tym tak zle czy to duzo odrobina milosci o glupie przytulenie sie prosze a jak probuje o tym porozmawiac to mowi ze niepowazna jestem i koniec rozmowy co mam zrobic czy to ma wogole dalej sens

Re: :( jestem smutna moj facet juz mnie chyba nie chce

przez ALEKS*OLO 10 mar 2009, 01:25
emily800, Witaj na forum!
Może warto szczerze pogadac z facetem, wyżucic z siebie co Cie boli, o co Ci chodzi,
Taka szczera rozmowa dużo wyjasnia, moze ma jakies problemy , Ktore zaprzataja mu glowe , warto sprobowac ;)
pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Ridllic 10 mar 2009, 02:08
nuda w związku ewidentnie widać po opisie :!: pogadaj z nim zrób coś innego niż na co dzień
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gloria 10 mar 2009, 12:29
To nie takie proste jak piszecie "porozmawiajcie szczerze". Jestem w bardzo podobnej sytuacji i wielokrotnie probowalam rozpocząć rozmowę ale dla faceta problem nie istnieje. Przecież wciąż jesteśmy razem, mieszkamy ze sobą więc o co mi jeszcze chodzi. Ja już zaczęłam myśleć że to rzeczywiście ja mam jakiś problem i rozpoczęłam poszukiwania specjalisty. Wydaje mi się że po pewnym czasie w związku może pojawić się nuda. Żeby ją przerwać potrzeba współpracy partnerów a kiedy jedno nie widzi problemu to drugie próbując coś naprawić pogrąża się w najgorszych myślach które prowadzą do kolejnych kłutni. No i jest coraz gorzej :/ My próbujemy spędzać jakoś nietypowo czas, na tyle ile to możliwe. Jednak ja czuję że wciąż za mało czasu spędzamy razem a on odwrotnie że za dużo i kolo sioe zamyka. Ja się czuję zaniedbana niedoceniania a on znowu zmęczony mną.
Nie mam chyba pomysłu na tą sytuacje. Może ktoś mądrzejszy napisze coś co pomoże, chętnie skorzystam z rad. Ale błagam nie piszcie więcej porozmawiaj z nim!!! No chyba że ja żle się do tych rozmów zabieram.

przez emily800 10 mar 2009, 15:21
gloria widze ze masz ten sam problem co ja a rozmowa do niczego tak szczeze nie prowadzi i to jest racja poniewaz facet nie widzi problemu dla niego jest wszystko dobrze on robi co chce a ja ciagle sama rozmowa jest daremna i konczy sie tak O CO CI ZNOW CHODZI PRZECIEZ JEST DOBRZE a to wlasnie pomylka dla niego jest dobrze tylko co ja czuje tego nie wie nikt

przez CzarnaZebra 10 mar 2009, 16:54
emily800, macie jakieś zwierzaki? Moja matka ku naszemu wielkiemu zdziwieniu zaczęła rozmawiać NORMALNIE z ojcem i ze mną jak przyjechałam do nich z moim kotem, oczywiście głównie o kocie, ale zawsze to coś :roll:

Może jakbyście wzięli jakiegoś kociaka albo psa, ożywiłoby to wasz dom?
Ja mysle że mu zależy, tylko opanowała go stagnacja, potrzebne wam są jakieś zmiany - niezbyt obciążające ale istotne :D
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez betty_boo 10 mar 2009, 18:42
gloria i emily, a moze to czas na dziecko?

ja tez mam to samo w małżenstwie, czuje ze brakuje nam wspólnych celów, ja tez juz nie mam potrzeby ciagłego przytulania sie i absorbowania sie soba nawzajem itd i wiem ze dziecko by nas bardziej związalo. myśle ze takie etapy w zwiazkach sa normalne.

ile mozna siedziec i sie na siebie patrzec? albo na sile wymyslac jakies ekstremalne rozrywki?przeciez nie o to chodzi.

rozumiem i was, i waszych facetów.

a jesli nie dziecko to niech bedzie ten pet, ale to wystarczy na krotsza metę.

a jesli nie pet to idzcie do fryzjera, kupcie ladne ciuchy, zacznjcie nosic spódniczki i umawiac sie z kolezankami albo chodzic na basen czy fitness i zobaczycie jak sie wasi faceci od razu zainteresują!

przez laguna 10 mar 2009, 19:17
a moze cie zdradza? nie chce zle wrozyc ale u mnie wlasnie w ten sposob to wygladalo....

przez gloria 10 mar 2009, 20:37
Zdrada? Hm mam nadzieję że nie. Na pewno dziecko to najgorszy sposób jaki mogę sobie wyobrazić na naprawę związku. Co prawda myśleliśmy już o tym i mój chłopak bardzo by chciał ale ja się boję że nic się nie zmieni a dodatkowo zniszczymy życie temu niewinnemu maleństwu. Dlatego na początek postanowiliśmy sprawić sobie zwierzątko No i mamy od poł roku pieska. I jest tak jak się tego spodziewałam. Na początku piesek zajmował cały nasz czas było super ale z czasem coraz mniej go interesował. A teraz wraca z pracy dosłownie 10 minut zajmuje sie maluchem a reszta jest na mojej głowie. Czyli pojawił się kolejny powód do kłutni. Bardzo spodobał mi się ten pomysł ze zmianą ubierania się, wychodzeniem gdzieś bez niego. Sama też już o tym myślałam ale w moim przypadku jest to dość trudne. Po pierwsze ja chcę każdą możliwą chwile wykożystać na bycie z nim. A po drugie ostatnio mam straszne problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Przeraża mnie myśl o fitnesie, kosmetyczce, pubie czy kinie gdzie spotkam innych ludzi lepszych ode mnie. Co gorsze kiedy idę z moim facetem jest ok czuję się pewnie bo wiem że ktoś za mną stoi :) Eh poplątane są te nasze relacje. Teraz idzie wiosna więc i tak trzeba będzi zmienic garderobę, zobaczymy co to da.

przez Korba 10 mar 2009, 21:15
Słuchajcie... życie razem to nie bajka, nie ma czegoś takiego jak "żyli długo i szczęśliwie" - są wzloty i upadki. No i trzeba pamiętać, że uczucie zakochania, fascynacja, motylki i te sprawy trwa najwyżej ze 2-3 lata. Potem jest to przede wszystkim przyzwyczajenie, a jak dobrze pójdzie przyjaźń, przywiązanie, zaufanie i głęboka miłość. Trudno jest przez całe życie wariować na punkcie drugiej osoby. Związek prędzej czy później zostaje zdominowany przez codzienność i to nie jest jeszcze powód, by rozpaczać.
Korba

przez gloria 10 mar 2009, 21:58
Korba zazdroszcze takiego podejścia. To jest całkiem mądre co piszesz tylko jak do tego dojść, jak się z tym pogodzić?

przez Korba 10 mar 2009, 22:06
Nie wiem, ale tak wynika z moich obserwacji. A poza tym na przestrzeni czasu wydają mi się przywiązanie i wzajemny szacunek dużo ważniejsze niż szalone zauroczenie (ono bywa złudne).

Myślę, że mężczyźni nie odczuwają tak bardzo tego przejścia od zakochania do normalności. Właśnie dla nich nic się nie zmieniło, a kobieta, bardziej emocjonalna, snuje już czarne scenariusze.

Sztuką jest nabrać dystansu do tych spraw. Ja się tego wciąż uczę, ale warto, bo to cenna umiejętność.
Korba

przez nika73 10 mar 2009, 22:27
czesc
czytam to co piszecie i szukal w waszych slowach pocieszenia.Przechodze bardzo powazny kryzys malzenski,jestesmy razem od 18lat,od dziecka wlasciwie.Zawsze razem,zawsze nierozlaczni i stało sie ...zmeczenie materialu.Wiem ze zauroczenie dawno mineło,ale ja wciaz byłam zakochana w moim mezu i co sie stało?
Nie wiem co moge zrobic,jestesmy ludzmi aktywnymi,duzo pracujemy,uprawiamy sporty,imprezujemy,a jednak znudzil mi sie.Zaczeło sie od seksu a wlasciwie jego braku,poczulam sie nie atrakcyja,wiec zaczelam kupowac ciuszki erotyczne,wprowadzac zmiany w seksie,pomoglo na miesiac. W koncu poszlam za dorada kolezanek i znalazlam sobie kochanka,tylko ze zakochalam sie w nim,maz sie o nim dowiedzial,poprosil zebym skonczyla z tym i pytal czemu mu to robie,wiec powiedzialam dlaczego.Ze przestal sie mna interesowac,jestem tylko dla niego eleganckim meblem.Czy cos pomoglo?-nie!!A na dodatek kochanek mnie zucil dla innej!!!

przez emily800 11 mar 2009, 00:11
KORBA mysle ze sie mylisz ok norma nic nie jest ciagle kolorowe ale brak czasu dla osoby ktora sie niby kocha olewanie jej to chyba nie z powodu ze dlugo z soba jestesmy to sie poprostu czuje ze druga osoba jest juz toba znudzona a z garderoba hmm probowalam bylo fajnie tylko to tez juz nie dziala nie wiem co mam robic mysle juz ze to powoli koniec a ja tak go kocham tak bardzo to wszystko mnie rani nie ma dnia bez placzu przykrosci i uczycia ze jestem niepotrzebna.Pisaliscie o zwierzatku mam slicznego kochanego malenkiego kotka ma 5tyg poglaska go pobawi sie z nim i tyle tak to ja ciagle sie nim zajmuje szczeze chociaz tyle dla mnie mam z kim porozmawiac przytulic tylko ja chce mojego faceta czy to juz jest nierealne

Sortuj wg