Leczenie szpitalne kompulsywnego objadania się.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Hemolakria 08 lut 2016, 07:31
Czy ktoś z was wie jak wygląda leczenie kompulsywnego objadania się na oddziałach szpitalnych psychiatrycznych lub w ośrodkach leczenia tego uzależnienia? Chodzi mi o leczenie stacjonarne, bo terapia na zasadzie oddziału dziennego lub godzinnej terapii dziennie mi nie pomoże. Oprócz tego w moim mieście nie ma czegoś takiego,a dojazdy kosztują dlatego interesuje mnie leczenie stacjonarne.

Pozdrawiam.

przez bedzielepiej 02 mar 2016, 00:28
Już sobie wyobrażam taki szpital, pacjent leży przywiązany pasami do łóżka, a pielęgniarka przejeżdża obok wózkiem na którym leży talerz smakowitej zupy i znęca się, jeżdżąc wtę i wewtę żeby czuł zapach.

Inna sprawa, że jak się pójdzie do jakiegokolwiek szpitala to człowiek się z tych kompulsów od razu wyleczy jeśli nie będzie miał dilerów z zewnątrz. Bo czym tu się napychać, suchym białym chlebem? Papierem toaletowym? Jak na jednego pacjenta przypada jedno jajeczko zamiennie z kawałkiem pasztetu. A na obiad pyszna mortadela na sto sposobów... Szpitale to dobre są na wczasy odchudzające. Jak byłam 10 lat temu na dziecięcym to schudłam 5 kg do niedowagi :)

przez wiejskifilozof 03 mar 2016, 11:22
W przypadkach skrajnych,potrzebna operacja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 07 mar 2016, 15:15
W Poznaniu jest ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania. Ale prywatny.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez wiejskifilozof 08 mar 2016, 21:26
Czasem lepiej wydać parę złoty więcej,ale mieć pewność,że leczenie będzie skuteczne.

Sortuj wg