Odrobina nadziei!

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Odrobina nadziei!

przez Eragon 24 wrz 2015, 12:45
Trafiłem dzisiaj na fantastyczna stronę dziewczyny, która wygrała swoja walkę z anoreksja. Tekst ze strony:

Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zaburzeń odżywiania. Tematami moich postów będzie anoreksja, bulimia oraz mało nagłośniony BED (bed eating disorder) Chcę wspierać Was w walce z chorobą, motywować do zmian na lepsze oraz pokazywać w jaki sposób można sobie z nią poradzić.

Dla osób, które nie wiedzą w jaki sposób pomóc osobie chorej. Chcę pokazać metody i działania prowadzące do uporania się z problemem. Będę starała się odpowiedzieć na pytanie z czego wynikają zaburzenia odżywiania.

Dla osób pragnących w zdrowy i racjonalny sposób powalczyć nie tylko o zmianę swojej fizyczności ale także psychiki. Co tydzień zamieszczane będą posty jak nad sobą pracować i jednocześnie nie zwariować.

Wierzę mocno w potrzebę mojej działalności. Nie boję się mówić otwarcie o zaburzeniach, pokazywać na własnym przykładzie ciemne strony choroby, ale przede wszystkim dawać Wam nadzieję, że naprawdę można uporać się z problemem.

Chcę być jak najbardziej wiarygodna w Waszych oczach. Wychodzę z założenia, że największą pomoc możemy uzyskać nie od psychologów, psychoterapeutów po wielu szkoleniach, psychiatrów, ale właśnie od ludzi którzy potrafią normalnie żyć mając za sobą styczność z chorobą. Poprzez dogłębne poznanie zaburzenia na własnej skórze, wiem jak ciężka i wyniszczająca potrafi być walka. Jednocześnie zachęcam do pracy nad sobą, nie poddawania się i świadomego podjęcia próby rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu bez udziału choroby.

LINK ---> http://annapro.pl/

Odrobina nadziei!

przez cyklopka 03 paź 2015, 23:23
Fajna dziewczyna, świetnie pisze :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg