Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odrobina nadziei!


Eragon

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem dzisiaj na fantastyczna stronę dziewczyny, która wygrała swoja walkę z anoreksja. Tekst ze strony:

 

Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zaburzeń odżywiania. Tematami moich postów będzie anoreksja, bulimia oraz mało nagłośniony BED (bed eating disorder) Chcę wspierać Was w walce z chorobą, motywować do zmian na lepsze oraz pokazywać w jaki sposób można sobie z nią poradzić.

 

Dla osób, które nie wiedzą w jaki sposób pomóc osobie chorej. Chcę pokazać metody i działania prowadzące do uporania się z problemem. Będę starała się odpowiedzieć na pytanie z czego wynikają zaburzenia odżywiania.

 

Dla osób pragnących w zdrowy i racjonalny sposób powalczyć nie tylko o zmianę swojej fizyczności ale także psychiki. Co tydzień zamieszczane będą posty jak nad sobą pracować i jednocześnie nie zwariować.

 

Wierzę mocno w potrzebę mojej działalności. Nie boję się mówić otwarcie o zaburzeniach, pokazywać na własnym przykładzie ciemne strony choroby, ale przede wszystkim dawać Wam nadzieję, że naprawdę można uporać się z problemem.

 

Chcę być jak najbardziej wiarygodna w Waszych oczach. Wychodzę z założenia, że największą pomoc możemy uzyskać nie od psychologów, psychoterapeutów po wielu szkoleniach, psychiatrów, ale właśnie od ludzi którzy potrafią normalnie żyć mając za sobą styczność z chorobą. Poprzez dogłębne poznanie zaburzenia na własnej skórze, wiem jak ciężka i wyniszczająca potrafi być walka. Jednocześnie zachęcam do pracy nad sobą, nie poddawania się i świadomego podjęcia próby rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu bez udziału choroby.

 

LINK ---> http://annapro.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×