Problem z kolegami

Inne zaburzenia.

Problem z kolegami

przez fofo99 04 sty 2016, 01:15
Zastanawiam sie czemu akurat ja. W klasie sa osoby bardziej spokojne i niesmiale niz ja. Ja nie jestem mocno niesmialy tylko troche. Jestem taki sredni. Nie mam problemu z rozmowa z ludzmi. Mam kilku znajomych w okolicy. Nie mam tylko kolezanek i kolegow w szkole. Bo oni zbuntowali wszystkich. Moze chodzi o moj wyglad? A moze zazdroszcza mi pieniedzy i tego ze dobrze sie ubieram i stac mnie na duzo? A moze temu bo dobrze sie ucze? Moze jakas cecha charakteru? Co?

Problem z kolegami

przez Evia 04 sty 2016, 01:23
fofo99, masz kasę i mimo to nie masz w szkole życia? Niewiarygodne...

Problem z kolegami

przez true_survivor 04 sty 2016, 02:20
Słuchaj ziomek. Gdy zaczynają cię obrażać to odpowiadasz szybką ripostą. Walnij im tak inteligentną ripostą, że aż poczerwienieją ze wstydu. Musisz uderzać w ich słabe i wrażliwe punkty. Pisałeś, że to brudasy no to wyjedź im np. z tekstem, że allah pucował ci faję. Coś w tym stylu, pokombinuj. Co do buntowania to reszta uczniów jest pewnie zastraszona dlatego boją się lub wstydzą się z tobą rozmawiać. Nie chcą skończyć jak ty. Spróbuj porozmawiać jakoś na osobności, np. po szkole z kilkoma osobami z klasy, z takimi w miarę normalnymi i wytłumacz im sytuację. Może to coś pomoże. Natomiast kiedy cie biją to musisz się bronić. Wtedy koniecznie musisz odpowiedzieć ulicznie. Dlatego od początku dawałem ci najlepsze rady. Moim zdaniem nie powinieneś bawić się w żadne podchody tylko od razu wyjechać z grubej rury. Gdybyś miał ten gaz pieprzowy czy jakąś pałkę teleskopową to chociaż mógłbyś się obronić, a tak to nie masz jak. Dlatego weź to pod uwagę. Kolego jeżeli nie będziesz się bronił ani werbalnie, ani fizycznie to ONI CIĘ ZJEDZĄ. Nie broniąc się w żaden sposób jesteś podany im na widelcu. Jeżeli już tak bardzo nie chcesz się bić to broń się chociaż za pomocą słów. Podaj mi tego kozaczka fejsa do którego napisałeś, możesz na pw jak się boisz. Ja z nim pogadam i to załatwię. Dlaczego ci akurat dokuczają? Nie wiem bo cie nie znam wiec trudno mi powiedzieć. No ale wszystkie kozły ofiarne przejawiają wspólny zestaw cech. Pokaz nam tutaj swoje zdjęcie to może wtedy coś doradzimy. Pozdro.
true_survivor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z kolegami

przez jetodik 04 sty 2016, 04:38
zmiana szkoły może?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Problem z kolegami

przez oskaka 04 sty 2016, 04:47
fofo99, podobno dzieciaki czują kto jest słabszy i mu dokuczaja żeby siebie dowartościować. Byłem w podobnej sytuacji w podstawówce ale jak poszedłem do gimnazjum to się skończyło.
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez jetodik 04 sty 2016, 04:50
tu też mogą dochodzić kwestie kulturowe, jak wiadomo multikulturalizm w szwecji rodzi mnóstwo tego typu problematycznych sytuacji.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Problem z kolegami

przez oskaka 04 sty 2016, 05:02
Cholerne multi kulti... Tak czy siak jak daleko do skończenia gimnazjum masz to raczej samo nie przejdzie. Skarżenie się nauczycielom/wychowawcy w sumie może przynieść odwrotny skutek. Zawsze możesz zapisac się na jakieś sztuki walki żeby podnieść swoją samoocenę i w razie konieczności się obronić. Wydaje mi się że źle robisz szukając jakieś cechy u siebie która to zapoczątkowała, ponieważ nie potrzebne się dodatkowo zadreczasz. Po prostu padło na ciebie i tyle...

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez fofo99 04 sty 2016, 16:50
Evia - Mam ale nie jestem mocno bogaty.

true_survivor - Nie umiem szybko odpowiadac. Mysle tak samo ze reszta jest zastraszona. Nie podam ci jego facebook teraz bo chce najpierw samemu to zalatwic. Pomysle o tym gazie. Jaki to wspolny zestaw cech? Moje zdjecie:
http://i.imgur.com/qw4fS4M.jpg

jetodik - Narazie o tym nie mysle. Byloby za duzo problemow.

oskaka - Chyba zapisze sie na sztuki walki. Tylko jakie?

Problem z kolegami

przez oskaka 04 sty 2016, 18:59
Zależy co masz u siebie w mieście ewentualnie gdzie masz dobry dojazd. Typowo pod walki to boks, kick-boxing, tajski boks, MMA itp. Jak chcesz bardziej się ogólnie rozwijać to jakieś tradycyjne typu karate, taekwondo, ju jitsu, capoeira aikido (ale to bardziej filozofia i żeby dobrze opanować to trzeba parę lat treningu). Pamiętaj że w grupie na treningach też musisz się dobrze czuć. Tak samo musisz przemyśleć to czy odpowiada ci dane sztuki walki. Trenuj przede wszystkim dla siebie, a nie żeby komuś wpierdzielić. Nie opanujesz tak szybko tego ale mam nadzieję że wyjdzie ci to na zdrowie :)

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez true_survivor 04 sty 2016, 19:43
To musisz się nauczyć ripostować!!! Koleś w jakim ty świecie żyjesz? Gdzie ciebie uchowano, że nie znasz prawdziwego życia? Pod moim blokiem już nawet 7 latki sypią niezłymi tekstami...

I co odpisał ten palant na fejsie?

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Będziesz ciągle się zastanawiał to nic nie zrobisz. Idziesz do sklepu i kupujesz ten pieprzony gaz albo sobie przez neta zamów. A później jak będą cię zaczepiać to psiknij im w oczy.

Wspólny zestaw cech kozłów ofiarnych to tak zwana pizdowatość. Takie osoby przeważnie są nieśmiałe, ciche, spokojne, miłe, wrażliwe. Takie osoby nie zasługują na miano prawdziwego mężczyzny. Takie osoby były, są i będą zawsze tępione.

Co do twego zdjęcia to kur(w)a nie mogę na je patrzeć. Co to ma być pytam się? Zetnij tą pedalską grzywkę nawet jeszcze dzisiaj. Co ty modelka jesteś? Obetnij się króciutko maszynką jak w wojsku. Poza tym po co ci ta różowa opaska na ręce? Poje(b)ało cię do reszty? Musisz się ogarnąć. Z takim wyglądem nikt z tobą nigdy nie będzie się liczył. Musisz też przypakować bo nie wygląda to za ciekawie. Zapisz się na siłownie, kup jakieś białko i będzie ok. Zapisz się też na te sztuki walki. Tylko wybierz coś praktycznego, żadne karate. Osobiście polecam krav maga, które trenuję od 3 lat.

Pozdro.
true_survivor

Problem z kolegami

przez fofo99 04 sty 2016, 22:31
osaka - Dzieki za pomoc. Zobacze co jest u mnie i cos wybiore.

true_survivor - Ja nie umiem ripostowac. Nie wiem co odpowiedziec. Cos blokuje mnie. Odpisal na facebook ze robi to dla zartow. Jakie to zarty? Nie wiem co jemu napisac teraz. Jezeli gazem uszkodze mu oczy? Nie chce miec problemow. Ja nie wybieralem cech charakteru mego. Taki sie urodzilem. Wlosow nie bede scinal bo podobaja mi sie. Nie o wlosy tu chodzi. Opaski nie nosze juz. Cwicze troche bo biegam i gram w pilke nozna a na silownie chyba za wczesnie? Zobacze jakie sztuki walki sa u mnie w miescie i cos wybiore. Dzisiaj w szkole nie było zle, tylko kilka razy mnie obrazili.

Problem z kolegami

przez oskaka 04 sty 2016, 22:45
Ubieraj się tak jak ci się to podoba. Nie musisz odrazu zmieniac wizerunku. Osobiscie uwazam ze jestes modnie ubrany i jest spoko.

true_survivor, serio? gaz pieprzowy? Moze cos mocniejszego zaproponujesz? On jest w gimnazjum. Moze sobie zaszkodzic treningiem na silowni oraz sumplementami nawet bialkowymi. Po cholere bialko nawet mu proponujesz?! Teścia niech walnie sobie jeszcze... Masakra...

fofo99, jak chcesz potrenowac polecam treningi z obciazeniem wlasnego ciala nie z dodatkowym ciezarem. Multum tego jest w internecie.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez true_survivor 04 sty 2016, 23:54
fofo99, Słuchaj nie umiesz ripostować bo nigdy tego nie robiłeś. Jeżeli dalej tego nie będziesz robił to nigdy się nie nauczysz, kapujesz? Musisz zacząć to praktykować, innego wyjścia nie ma. Na początku nie ma co ukrywać, będzie wychodziło ci to nieporadnie ale z czasem się wyrobisz. Praktyka czyni mistrza. Tak więc gdy jutro pójdziesz do szkoły to na dzień dobry zarzuć im jakimś tekstem soczystym.

Ten brudas odpowiedział, że robi to dla żartów? W takim razie napisz mu, że dla żartów będzie miał niedługo połamane nogi. Ciekawe co odpisze. Daj mi najlepiej jego fejsa to ja to załatwię bo ty za bardzo się cackasz z nimi. To trzeba załatwić po męsku. Ja wiem jak z takimi rozmawiać.

Nie uszkodzisz gazem mu oczu, nic z tych rzeczy. Nawet policja używa gazu pieprzowego. Będzie łzawił, będzie miał czerwone oczy, będzie mu piekło kure(w)sko i nie będzie nic widział ale po czasie mu to przejdzie. Tylko jak kupisz ten gaz to używaj go na powierzchni otwartej, a nie w szkole bo jak psikniesz wewnątrz to później może się okazać, że to rozejdzie się po całym korytarzu.

Nie wybierałeś cech charakteru ale możesz nad nimi pracować i to zmienić. Ja też kilka lat temu byłem cipką gdy brudasy robiły ze mną co chciały ale od tamtego czasu wykonałem MEGA robotę i teraz jestem całkowicie innym człowiekiem.

Co do włosów to jak nie chcesz to nie ścinaj, ja napisałem tylko co o tym sądzę. Uważam, że z takim wyglądem jaki obecnie prezentujesz to nikt z tobą nie będzie się liczył bo wyglądasz jak ciota. Nie sugeruj się opinią użytkowniczki oskaka bo to kobieta i inaczej spogląda na te sprawy niż płeć męska. Nie wyglądasz źle fizycznie ale masz ch(u)jowy image.

Dobrze, że uprawiasz jakikolwiek sport jednak pomyśl nad ćwiczeniami z obciążeniem, aby nabrać mięśni i siły. Na siłownie nie jest za wcześnie jeżeli będziesz to robił z umiarem. Masz kasę to zainwestuj w prywatnego trenera, który tobą pokieruje. Możesz też kupić jakieś hantle i samemu w domu ćwiczyć.

oskaka, Tak, gaz pieprzowy. Nigdy nie miałaś do czynienia z takimi ludźmi, nie znasz tematu od kuchni więc się nie wypowiadaj. Psiknie dla gnojka kilka razy gazem pieprzowym w oczy w celach samoobrony i będzie miał spokój. A to czy tamten gnojek oślepnie lub będzie miał jakieś problemy ze wzrokiem to już nie jest ważne, nie trzeba było kozaczyć. Chłopak po prostu musi dać im uliczną odpowiedź. No i co z tego, że jest w gimnazjum? Ty nie wiesz co w gimnazjach dzisiaj się dzieje. Tam są gorsi bandyci niż w więzieniach. Co do siłowni i białka to oczywiście nie masz racji. Nic mu nie zaszkodzi jeżeli będzie to robił z głową i pod nadzorem mądrych osób.
true_survivor

Problem z kolegami

przez oskaka 05 sty 2016, 00:09
true_survivor, no po protu nie wierze w to co napisales. Z kad wiesz co sie dzialo u mnie w gimnazjum?
Dodatkowe obciazenie stawow ciezarem moze rozwalic stawy. Nawet nie wiesz po co uzywa sie bialka facet... Zaden ogarniety facet nie sprzeda gimnazjaliscie nic wiecej niz witaminy i mineraly w standardowych dawkach (moze sprzedac ale nie powinien doradzic nic wiecej). Nie bede sie klócic z toba bo to nic nie da.
Nie powinien nikt oslepnac ale moze miec wielkie klopoty jak go przylapia w szkole na tym.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Sortuj wg