Mocny swiatlowsret powiazany z psychoza ?

Inne zaburzenia.

przez stiV 14 cze 2014, 12:01
Witam

Pare lat temu leczylem sie na psychoze po narkotykowa, wiekszosc objawow przeszla mi lecz mecze sie z jednym bardzo uciazliwym objawem.

Mianowicie pod pływem każdego światła jak : Słońce, Telewizor ogólnie elektronika z wyświetlaczami oraz światła w domach, budynkach.

Odczuwam otępienie w głowie jestem w stanie ocenic gdzie ono wystepuje (gdzie siega) odczucie jest takie jak osoba która wypije parę piw oraz caly czas wzmocnione kołatanie serca które się powieksza jak np siedzę długo przy laptopie a także bóle głowy (kłucia) jak spojrzę się na mocne światło i czasami wieczorem rozmazuje mi się obraz.
Nie rozwija mi sie osobowosc przez to i mam wrazenie czy stoje w miejscu od poczatku choroby.

Czy to są objawy silnego światło wstrętu polaczonej z choroba psychicznej czy co innego ?

Prosze o pomoc :(

przez Imipramina 15 cze 2014, 15:44
idź do okulisty

przez stiV 17 cze 2014, 13:21
Wlasnie bede sie wybieral ale pod wzgledem psychologicznym czemu cos takiego sie dzieje u osoby zdrowej psychiczne wsret swiatla wystepuja objawy normalnie a u mnie takie rzeczy sie dzieja :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg