Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez kotek em 24 lis 2015, 19:27
owsik, czyli jednak jakieś kobiety dają Ci szansę. Decydują się umówić z Tobą. Najwyraźniej Twoja brzydota aż tak bardzo im nie przeszkadza. Po spotkaniu okazuje się, że nie chcą kontynuować znajomości z Tobą, bo być może nie odpowiadasz im pod innymi względami. A na odczepnego mówią, że nie jesteś w ich typie.
Obrazek

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 19:29
kotek em napisał(a):owsik, czyli jednak jakieś kobiety dają Ci szansę. Decydują się umówić z Tobą. Najwyraźniej Twoja brzydota aż tak bardzo im nie przeszkadza. Po spotkaniu okazuje się, że nie chcą kontynuować znajomości z Tobą, bo być może nie odpowiadasz im pod innymi względami. A na odczepnego mówią, że nie jesteś w ich typie.

Coś mi się wydaje, że tak to właśnie wygląda. Skoro ktoś w ogóle decyduje się na spotkanie to znaczy, że nie w wyglądzie jest problem.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:30
Ale innej dla mnie nadziei nie ma. Ponieważ jestem na tyle brzydki, że nie jestem wstanie się spodobać fizycznie. Dlatego bardzo często nawet brzydkie kobiety nie chcą ze mną się umówić, bo im się nie podobam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Anke 24 lis 2015, 19:37
Czyli nie pozostaje Ci nic innego, napisz ksiazke o swojej brzydocie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:38
kotek em napisał(a):owsik, czyli jednak jakieś kobiety dają Ci szansę. Decydują się umówić z Tobą. Najwyraźniej Twoja brzydota aż tak bardzo im nie przeszkadza. Po spotkaniu okazuje się, że nie chcą kontynuować znajomości z Tobą, bo być może nie odpowiadasz im pod innymi względami. A na odczepnego mówią, że nie jesteś w ich typie.

Coś Ci się pokiełbasiło. Dziewczyny mi mówią, że nie jestem w ich typie właśnie jak nie chcą się wcale spotkać. Widzę ciągłe odwracanie kota ogonem. Jeżeli już się ze mną spotykają to zazwyczaj jest druga randka. Tylko najczęściej to jest tak, że ani ja jej się nie podobam fizycznie, a ni ona mi. Niestety czasami też nie pasujemy osobowością. Bądź robię tylko za poczekalnie.
Parę razy spotkały się ze mną dziewczyny, bo podrasowałem zdjęcie, które zrobiłem u profesjonalnego fotografa. Oczywiscie drugiej randki nie było.
Wiem jak bardzo odpadam przez wygląd. Wy próbujecie mi ciągle wmawiać, że jest inaczej. To ja lepiej od was wiem za co odpadam, bo to mnie spotykają takie sytuacje. Z tymi randkami to udaje mi się bardzo rzadko raz na kilkanaście miesięcy i to są tysiące wiadomości, gdzie często dostaję odp w stylu, że dziewczyna wolała by się z kiblem umówić niż ze mną, bo tak brzydki jestem.

Brzydota

przez kotek em 24 lis 2015, 19:38
owsik napisał(a):Ale innej dla mnie nadziei nie ma. Ponieważ jestem na tyle brzydki, że nie jestem wstanie się spodobać fizycznie. Dlatego bardzo często nawet brzydkie kobiety nie chcą ze mną się umówić, bo im się nie podobam.

Jesteś tak przesiąknięty tym przeświadczeniem, jaki Ty jesteś brzydki, a w związku z tym, biedny, przegrany, nieszczęśliwy, że kobiety wyczuwają to na odległość. Nawet nie musisz tego głośno mówić. Każda będzie spieprzać w podskokach, bo takich ludzi instynktownie się unika.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 19:39 przez kotek em, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:38
Anke napisał(a):Czyli nie pozostaje Ci nic innego, napisz ksiazke o swojej brzydocie.

To dobry pomysł :)

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:40
kotek em napisał(a):
owsik napisał(a):Ale innej dla mnie nadziei nie ma. Ponieważ jestem na tyle brzydki, że nie jestem wstanie się spodobać fizycznie. Dlatego bardzo często nawet brzydkie kobiety nie chcą ze mną się umówić, bo im się nie podobam.

Jesteś tak przesiąknięty tym przeświadczeniem, jaki Ty jesteś brzydki, a w związku z tym, biedny, przegrany, nieszczęśliwy, że kobiety wyczuwają to na odległość. Nawet nie musisz tego głośno mówić. Każda będzie spieprzać w podskokach, bo takich ludzi instynktownie się unika.

Tak tak, byle nie przyznać, ze wygląd się liczy. To ja dostaję kosze nie ty i wiem za co je dostaję i na 100% jest to wnykiem tego jak wyglądam.
Nie pouczaj mnie, bo potrafisz sobie kpić z ludzi co pięknie pokazałaś tutaj robiąc sobie ze mnie jaja.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 19:50
A ja myślę, że strasznie na siłę próbujesz szukać tej kobiety. Każde spotkanie z dziewczyną traktujesz jak potencjalną randkę. Tymczasem ze związkami to jest trochę tak, że one wychodzą same z siebie. Jak się czegoś tak bardzo chce, zwykle się nie udaje. A przez swoje podejście do sprawy Ty po prostu emanujesz tą swoją brzydotą. W końcu ta biedna potencjalna kobieta nie widzi już nic innego niż tę twoją brzydotę.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:52
Chrzanienie. Przystojny pierdnie i ma tysiące adoratorek, bo się podoba. Brzydki facet taki jak ja może na głowie stanąć odpowiadać zainteresowaniami, a i tak odpadnie, bo jest nie w typie. Tak to wygląda w praktyce. Samo to przychodzi, ale do przystojnych nie do brzydkich.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 19:54
Tiaaa, no świetne podsumowanie. Tysiące adoratorek na skinienie. Wiesz co? Ty to serio się romantycznych komedii naoglądałeś...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:59
Miałem przystojnych kolegów. Wiem jak kobiety za nimi szalały. Potrafiły same podejść na dyskotece i zagadać. Taka jest siła urody.
Jakoś nigdy nie usłyszeli, że są nie w typie.
Nawet jeden nie chciał mi uwierzyć, że odpadam przez wygląd.
Dopiero jak przymnie wysłał zdjęcie do koleżanki, która powiedziała, że jestem nie w jej typie dlatego, że jestem brzydki.
To przestał prawić takie banialuki jak wy, że nie odpadam przez brak urody.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 20:01 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez kotek em 24 lis 2015, 20:00
owsik, nie pouczam Cię, tylko wyrażam swoje zdanie. I nie powiedziałam, że wygląd nie ma znaczenia. Każdy ma swoje preferencje dotyczące zewnętrznych cech ewentualnego partnera, co nie jest równoznaczne z pięknem.
A z ludzi nie kpię, co najwyżej, z pewnych ich zachowań ;).
Powodzenia. Bez odbioru.
Obrazek

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 20:03
Szczególnie z tą randką to nie było robienie sobie jaj.

Sortuj wg