Rozdroża kariery

Inne zaburzenia.

Rozdroża kariery

przez maciekpoznan 18 wrz 2013, 10:44
NO i teraz deader wracasz do swojej formy, czyli do postów, które mnie podbudowują :)
Powiedz zadowolony jesteś z obecnej pracy? JA w sumie na studiach mogłem też się chwytać dorywczych prac, może teraz miałbym bogatsze CV :/

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 10:56
maciekpoznan napisał(a):NO i teraz deader wracasz do swojej formy, czyli do postów, które mnie podbudowują :)
Powiedz zadowolony jesteś z obecnej pracy? JA w sumie na studiach mogłem też się chwytać dorywczych prac, może teraz miałbym bogatsze CV :/

Hehe, to dobrze :D

Czy jestem zadowolony? Tak. Czy jest bezproblemowa? O, w mordę, wręcz przeciwnie :D Szef - neurotyk, antysemita, antyamerykanin, prawicowy kapitalista do szpiku kości. Klienci - tępi, wredni, marudzący, chcący wszystko 'na wczoraj". Płaca - poniżej średniej krajowej i to dość sporo.

Z drugiej strony - dojazd zajmuje 30 minut z czego 15 minut autobusu i 15 minut spaceru. Płaca - pozwala mi się utrzymać samemu na "swoim". Ekipa w robocie - bardzo fajna. Robota - czasem potrafi dać intelektualną satysfakcję przy przeróżnych "wyzwaniach".

Tak więc oczywiście - nie jest jak we śnie. Ale nie jest też jak w horrorze. Bywa, ale nie jest ;) Nieraz narzekam na swoją robotę, klientów, szefa - na każdy element który mi w danej chwili nie pasuje. Ale mam świadomość że mogło być gorzej - mogłem nadal zasuwać na czarno jako pomocnik drwala. Więc generalnie, mimo tych wszystkich minusów - nie pozwalam żeby przesłoniły mi plusy. Minusów może jest i więcej, ale plusy więcej "ważą", że tak się wyrażę...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Rozdroża kariery

przez maciekpoznan 18 wrz 2013, 11:15
NO to świetnie, ja w sumie też mam ten plus, że nie pracuję na czarno. Mam na umowie najniższą krajową co prawda, ale zawsze jest ZUS opłacony, co na budowach jest w PL raczej rzadkością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 11:17
maciekpoznan napisał(a):Mam na umowie najniższą krajową co prawda, ale zawsze jest ZUS opłacony

Hehe ja mam dokładnie tak samo :D Mój szef bogobojny antysemita - a jednocześnie oszukujący żyd :P

Rozdroża kariery

przez maciekpoznan 18 wrz 2013, 11:21
Będziemy płakać na emeryturze ;) Nie starczy nawet na Fluoksetyne.

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 11:26
maciekpoznan, przy obecnym trendzie podnoszenia progu wieku emerytalnego to jestem przekonany że emerytury to ja najzwyczajniej w świecie nie dożyję :P Inna sprawa że przy obecnym pędzie świata niewykluczone że za te 40-50 lat fluoksetynę czy jakiś inny nowy turboantydepresant będą rozdawać jak dzisiaj zupki bezdomnym... :twisted:

Rozdroża kariery

przez maciekpoznan 18 wrz 2013, 11:35
Może wymyślą jakiś mega super skuteczny lek na to choler*two. Oby....\
JA właśnie nie chciałem pisać, że nie dożyjemy emerytur, jednak ja na dzień dzisiejszy jestem przerażony tym, że jeszcze tyle zycia mi zostało... Więc nie muszę dożyć emerytury.

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 11:55
maciekpoznan napisał(a):na dzień dzisiejszy jestem przerażony tym, że jeszcze tyle zycia mi zostało

Nieciekawie :/ Mnie wkurza że życie jest tak krótkie, owszem momentami czuję się do dupy, ale generalnie właśnie myśl o tym że kiedyś zatopię się w nicości mnie wkurza :evil:

Rozdroża kariery

przez carlosbueno 18 wrz 2013, 11:58
Ja emerytury na pewno nie dożyje bo jej mieć nie będę, liczę na jakiś wcześniejszy kataklizm, koniec świata, wojnę światową a jak tego nie będzie to sam będę się musiał postarać o samounicestwienie.
Największy Forumowy Maruda

Rozdroża kariery

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 12:08
hmm zawsze można sprobować napisać jakiś bestseller typu 50 twarzy greya... to chyba nie trudne.. :D
Autodestrukcja

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 12:11
carlosbueno, są szanse na wszystko z wymienionych ;)

Autodestrukcja napisał(a):hmm zawsze można sprobować napisać jakiś bestseller typu 50 twarzy greya... to chyba nie trudne.. :D

Napisać łatwo. Trudniej wydać :P

Rozdroża kariery

przez carlosbueno 18 wrz 2013, 12:13
deader napisał(a):carlosbueno, są szanse na wszystko z wymienionych ;)

właśnie na to liczę, może załapie się na wojnę islamu z cywilizacją zachodnią choć wątpię by miała tradycyjny przebieg, no i jest ryzyko że przejmą władze zupełnie demokratycznie i pozostanie tylko podziemie :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Rozdroża kariery

przez deader 18 wrz 2013, 12:33
carlosbueno, LOL, zakładamy ARTI? (Ateistyczny Ruch Trujący Islam) :D

Rozdroża kariery

przez Powietrzny Kowal 18 wrz 2013, 13:00
Polecam zająć się głęboko rozprawą z działu "Pojęcia czasoprzestrzeni w budownictwie drogowym" (czyli kopanie rowu od tego drzewka do szóstej po południu) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg