Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozmowa w towarzystwie


Khaun

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka dosyc nietypowa sprawa. Bedac w towarzystwie, najlepiej zobrazuje to przyklad 3 osob (ja + 2 kolegow) gdy rozmawiamy rzadko ktorys z nich zwraca sie bezposrednio do mnie tylko do innej osoby, a to ja najczesciej z reguly najwiecej mowie i podtrzymuje rozmowe, ot taki paradoks. Czym to moze byc spowodowane? W w/w sytuacji nie chodzi o to ze mi jest z tym zle czy cos bo nie jestem zadnym wyrzutkiem, mam poczucie wlasnej wartosci oraz pewnosc siebie tylko o to ze mnie to najzwyczajniej w swiecie wkurza. Czasami sobie mysle ze to moze dziala w druga strone, ze dla tych z ktorymi sie spotykam jestem z 'wyzszej polki' ale to troche nieskromne :P Niby ja ustalam rozne wypady, a jak ktos chce cos zorganizowac to do mnie. Wiec w czym tkwi problem? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi do głowy dwa wytłumaczenia:

1. albo oni się nawzajem lepiej znają, spędzają ze sobą więcej czasu;

2. wydajesz się im być silną indywidualnością, która nie potrzebuje podziwu czy adoracji ze strony innych, więc tworzą taki ,,front" przeciwko Tobie: dwóch słabszych równoważy tego jednego silniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze cos w tym byc. Pomyslalem teraz o kontaktach z osobami 'wazniejszymi' i wydaje mi sie, ze tam rzeczywiscie wszystko wyglada inaczej i nie ma tej chorej sytuacji. Chociaz wg mnie powinno byc troche inaczej, latwiej powinno sie rozmawiac ze 'slabszymi' (chociaz znajomych z ktorymi sie spotykam szczegolnie za takich nie uwazam) niz z ludzmi z jakas tam juz renoma bo przy tych pierwszych powinien byc pelen luz, przy tej drugiej grupie niby tez, ale z reguly ciezej jest mowic do kogos do kogo ma sie wiekszy szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×