Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Re: Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 24 paź 2010, 14:53
Ja już kiedyś próbowałem poznać kobietę przez , co prawda nie internet , a ogłoszenia w telegazecie .Jedna , gdy dowiedziała się o mojej rencie od razu przestała pisać SMS , druga nawet nie odpisała .Może nie ma nikt ochoty na rencistę ?

przez namiestnik 24 paź 2010, 15:52
Chyba, że zaczniesz wymieniać swoje zalety nie zaczynając od renty. Lepiej się najpierw poznajcie a potem jak już będzie wiedziała kim jesteś to powiedz co i jak. Jak mówisz, że jestem rencistą - to wytwarzasz takie wyobrażenie - stereotyp - kogoś bez ręki i nogi, któremu trzeba tyłek podcierać i sika pod siebie. ZObacz, że jak jest wartościowym człowiekiem - to będzie mu trudno do siebie przekonać jak od tego zacznie. A Ty nie jesteś w tak złej sytuacji.

Więc nie poprzestawaj na próbach. I niekoniecznie pisz ogłoszenia. Może kogoś poznasz przy okazji normalnych codziennych kontaktów w sieci. Zobacz ile fajnych ludzi jest tu na forum. Ile gdzie indziej. No i szukaj przyjaciół, a nie żony czy kochanki - to znajdziesz znacznie więcej niż myślisz. :) Tak mi się wydaje.

przez wiejskifilozof 25 paź 2010, 10:32
Właśnie , każda ma ochotę na związek z tym co ma pieniądze , ogromny testosteron i jest dowcipny . Ja nie jestem przebojowy , ani wesoły . Nadal próbuję , może się uda . Tylko kiedy ??????????????

[Dodane po edycji:]

Fizyczne jestem zdrowy .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 25 paź 2010, 14:22
Aj tam każda.... zobacz na wspaniałe laski z forum.... nie myślisz chyba o jakichś blacharach i innych popaprańcach?

przez specjal 25 paź 2010, 19:52
Samo przyjdzie nie zadręczaj się.Zawsze możesz zostać ninja lub mnichem,olej to przestań się zadręczać a będzie ok,zapomnij o tym.Ile ja bym dał żeby mieć takie problemy jak wy.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez wiejskifilozof 26 paź 2010, 11:33
HA, ha, dobre mnichem . Oj, nie mocno wierzący nie jestem . Jeżeli idzie o puste blachary , to nie ma mowy . Po, co mi pusta tępa kobieta . Ja lubię inteligentne . Pozdrawiam dziewczyny z forum . :papa:

przez specjal 27 paź 2010, 17:08
Odpowiem na to ze nie kazdy musi sie kochac itp.Chcesz tego znajdz sobie blaszke lub idz do prostytutki.Mozesz zostac tez ninja labo mnichem.

[Dodane po edycji:]

Albo tez batmanem
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez wiejskifilozof 27 paź 2010, 17:42
Wolałem filmy z supermanem , żart . Poważnie , czekam cierpliwie .

przez Korat 29 paź 2010, 11:02
detektywmonk, nic ci nie doradzę , bo dla mnie brak seksu nie jest problemem, może lepiej pomyśleć o zaakceptowaniu siebie takiego jakim się jest niż staraniu sprostać presji społecznej?
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez wiejskifilozof 29 paź 2010, 13:36
Wiesz , sam nie wiem . Z jednej strony zazdroszczę moim kolegom,że oni już mieli . Z drugiej , nie mam ochoty na seks . Wolę poczytać książkę .

przez femme-fatale 29 paź 2010, 16:12
Ja jestem zdania, że zanim się zwiążesz z kobietą na stałe powinieneś się z nia zaprzyjaźnić - więc tu akurat masz zdrowe podejście i dobrze, że nie myślisz o sex`ie tylko o spotkaniach rozmowach wspólnych hobby
Z założenia jak facet ma ciśnienie na sex to niestety ma to na twarzy wypisane wielkimi literami i każdy gest go zdradza, a od sex`u się nie zaczyna
Każdy człowiek potrzebuje bliskości inaczej wpędza się w choroby różnego rodzaju
Radzę ci, abyś w zależności od swoich zainteresowań był częstym bywalcem bibliotek (lubisz czytać) czy siłowni i tam szukał znajomości i przyjaźni
Są portale społecznościowe też możesz się udzielać,
jeśli jesteś inteligentny oczytany i coś sobą reprezentujesz to czy chcesz czy nie - zainteresowaniem kobiet po nawiązaniu z nimi blizszych rozmów - bedziesz sie cieszyl ;) Tylko odwagi ...
Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone ;)
tęsknie za świętami, choinką i śniegiem
kocham zimę za długą noc, która daje poczucie bezpieczeństwa ...

przez wiejskifilozof 29 paź 2010, 16:32
U nas w Łosicach nie ma siłowni . Kiedyś była , lecz z przyczyn ekonomicznych upadła . Lubie czytać i mam forum literackie , gdzie piszę o książkach . Inne o zwierzętach , to też moje hobby .

przez namiestnik 30 paź 2010, 03:05
OOO! Pochwal się więcej!

przez wiejskifilozof 30 paź 2010, 10:31
Właściwie to robię tylko tyle . Oglądam tv , czytam .

Sortuj wg