Dewiacja

Inne zaburzenia.

Re: Dewiacja

przez xxsamotnaxx 23 kwi 2009, 15:41
niby tak ale to trzeba leczyc i tak :shock:
xxsamotnaxx

przez sebcio 23 kwi 2009, 18:13
xxsamotnaxx, a czy podnieca Cie og;adanie egzekucji, np.jak ktos jest rozstrzeliwany???
A masz jakies ulubione rodzaje smierci???
W tych fantazjach to Ty jestes zabijaja, czy sama jestes w roli zabijajacego???
A lubisz przemoc w seksie, podnieca Cie to???
sebcio

przez ESTER 23 kwi 2009, 18:26
Sebcio a Ciebie to podnieca ,że tak się dopytujesz ? :D
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxsamotnaxx 23 kwi 2009, 18:38
sebcio,
Trzeba było czytać moje wcześniejsze posty.
Ja lubię dominować,zadawać ból itd
xxsamotnaxx

przez ESTER 23 kwi 2009, 18:50
Kochana nie Ty pierwsza ,nie ostatnia.... :lol: Która kobita nie lubi dominować nad facetami..... :lol:
ESTER

przez xxsamotnaxx 23 kwi 2009, 18:53
ESTER,
Może i większość ,także to normalne .Za nienormalne mogę uznać tylko podniecanie się zwłokami i chęć duszenia i cięcia :roll:
xxsamotnaxx

przez Ridllic 23 kwi 2009, 19:02
się tutaj zainteresowanie zrobiło :D
Ridllic

przez ESTER 23 kwi 2009, 19:04
samotna z tymi zwłokami no to jest fakt. Jednak co do reszty to z doświadczenia wiem , że wielu facetów lubi takie ekstremalne przygody ;)
A Tobie zależy tylko na związku opartym na takim seksie ? Czy też liczy się dla Ciebie w związku jeszcze coś innego ? Jaki jest dla Ciebie wogóle taki ideał faceta no poza tym , że musi być masochistą :D ?
ESTER

przez Ridllic 23 kwi 2009, 19:16
ESTER, z tego co czytam to związek do pierwszego pójścia do łóżka bo później jest ciachu ciachu i duszonko i po chłopie :(
Ridllic

przez xxsamotnaxx 23 kwi 2009, 19:30
Ach..mój ideał faceta to romantyczny typ , inteligentny, bez nałogów, poważnie myślący o życiu :roll: :roll:
xxsamotnaxx

przez ESTER 23 kwi 2009, 20:53
No czyli jednak romantyczny..... :D Wiesz nie spodziewałam się tego po Tobie :lol: Jesteś wrażliwą sadystką z tego wynika :lol: Prawde mówiąc to wogóle mi nie pasujesz na osobowość socjopatyczną.Wierz mi, ja miałam do czynienia z naprawdę "psychopatycznymi" osobnikami i to są dopiero jednostki oryginalne delikatnie nazywając.Te perwersje seksualne to swoją drogą, nawet pokuszę się o stwierdzenie,że tego nie ma co u Ciebie leczyć.Wystarczy , że Twój przyszły facet trochę poudaje , że podczas stosunku seksualnego brakuje mu tchu,podczas gdy Ty położysz mu dłonie na szyji delikatnie oczywiście....hm no tu musiałabyś się kontrolować i będzie wszystko ok :D Bardziej martwią mnie Twoje relacje z ludżmi a a raczej ich brak i tym bym na Twoim miejscu się zajęła w pierwszej kolejności. ;)
ESTER

przez xxsamotnaxx 23 kwi 2009, 22:08
ESTER,
mam dewiację w sferze seksualnej ,nie bez powodu powiedziała lekarka,że to nekrosadyzm... generalnie na codzień jestem wrażliwa , osamotniona :cry:
xxsamotnaxx

przez ESTER 24 kwi 2009, 19:39
samotna a nie myślałaś np. o terapii grupowej ? Może wtedy byłoby Ci łatwiej nawiązać z kimś kontakt ?
ESTER

przez xxsamotnaxx 25 kwi 2009, 21:15
ESTER,
Ja nie przepadam za ludźmi, a ludzie za mną. :( Jestem świadoma że będę samotna całe życie
xxsamotnaxx

Sortuj wg