Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez agapla 20 sie 2006, 19:47
Limba jak ci dobrze że jesteś chuda bo ja przez :cry: ta nerwicę to przytyłam a teraz nie mogę zrzucić

przez KrzysztofT 20 sie 2006, 20:07
Wstyd się przyznać, ale palę papierosy. 3 paczki (prawie) dziennie. Czy pomga - tylko, gdy palę. A dlaczego zaczynałem palić - bo chciałem dostać raka i teraz jestem już na najlepszej drodze do tego. Głupie to - wiem.
Ostatnio myślę, aby robić sobie "sznyty" - ale to jeszcze nie ten etap mojej "paranoi".

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 8:10 pm ]
agapla napisał(a):Limba jak ci dobrze że jesteś chuda bo ja przez :cry: ta nerwicę to przytyłam a teraz nie mogę zrzucić

Nie martw się. Ja po wyjątkowo skutecznym leczeniu Sulpirydem przytyłem 30 "kilosów" - ale zacząłem je teraz tracić. Więc będzie dobrze. A jak nie możesz to pomyśl, że ty przytyła(e)ś xkg, ale inni ludzie przytyli bardziej.

przez limba 20 sie 2006, 22:44
kochana agaplo,a wyślij mi z 10 kg na pw.-może mi urośnie biust??? :D :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 20 sie 2006, 22:50
Wysłałabym ci parę kilo z boczków bo mi w biust też niestety nie poszło (he,he) :lol: 8) Kurcze żeby tak człowiek mógł tyc tylko w tych miejscach gdzie potrzeba ech :roll:

blue watcher

przez kingea 21 sie 2006, 19:49
witaj tuniio

mozesz napisac cos wiecej o tym cudownym urzadzeniu? czujesz wewnetrzna roznice? czy to naprawde dziala? zastanawiam sie nad kupnem i licze na Twoja opinie..
:smile:

przez limba 22 sie 2006, 19:13
:( :( szkoda... a już miałam nadzieję,że zrobisz mi prezent :( życie jest piękne.. mam nerwicę i nie mam biustu...ale napewno za rok pozbędę się nerwicy a urośnie mi duuużżżyy przód ;) ;) ;) ;)
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Brt ?

przez emiflo 23 sie 2006, 23:28
witajcie, czy słyszeliście o metodzie leczenia brt ? To działa ponoć na podobnej zasadzie do bsm tylko nie trzeba rezygnować z używek i działa szybciej. Na nerwice jest seria 10 zabiegów . Koszt 1 to ponoć 80 zł, ale co 3 zabieg jest gratis. Pytam, bo moja kuzynka wyleczyła w ten sposób córcie z ciężkich alergi, a chciałabym poznać wasze opinie i doświadczenia z tym.
Pozdrawiam
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Geodeta_31 24 sie 2006, 09:27
Cześć.

Proponuję przeczytać artykuły z poniższego linku:
http://www.kulty.info/zagadnienia/biorezonans.php
Myślę, że powinniśmy skupić się jednak bardziej na własnym
wnętrzu :smile:

Marcin

przez Deunia 25 sie 2006, 23:22
Jakie 40 tyś ????Tego nie można sobie kupić tylko można zapisać się na terapię tą metodą. A to użądzenie co wygląda jak SITA i kosztuje od 650 zł do 1500zł to też nie tanio. Przeczytałam o tym na stronie instytutu EEG. Szkoda że nie ma naforum kogoś kto tego spróbował i to opisał. Gdybym znała jakieś pozytywne komentarze to może bym się skusiła. Chociaż to działa chyba jak większość technik relaksacyjnych.

przez emiflo 25 sie 2006, 23:49
na stronie www.relaksacja.pl opisane jest wszystko . Kosztuje niecałe 400 zł , ale to i tak dużo jak na moją kieszeń. Jeszcze zebym wiedziała , ze dzięki temu wyjdę z nerwicy.... ale mimo wszystko fajna sprawa . Może uda mi się odłożyć . Fajnie by było.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Biofeedback

przez tuniio 26 sie 2006, 13:12
urządzenie i pomaga w osiąganiu relaksu i wykonuje jeszcze wykres pokazujący czy rzeczywiście dana metoda relaksu działa. Myślę że samo posiadanie motywuje do intensywniejszej relaksacji - tak to przynajmniej na mnie podziałało i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam!

NLP -moje wrażenia

przez forever 05 wrz 2006, 19:09
mam troche niepokoju w sobie, to i tak spory sukces po leczeniu przeciwdepresyjnym (Efectin) nerwico-depresji. Afirmacjami, wizualizacjami interesuje się i stosuję od dawna i bardzo cenie te metody. Ostatnio byłam na 2dniowym kursie NLP.i jestem pod wielkim wrażeniem. (teraz czytam książke). Już teraz czuje zmianę samopoczucia a jak pomyśle co będzie dalej...:))). W skrócie metoda szzybka i przyjemna - trafia prosto do podświadomości. polecam Andrzeja Batko.
wybaczyć to znaczy wszystko zrozumieć

przez betty 05 wrz 2006, 19:23
a co to jest to NLP?
...usiadl i zrobil najwazniejsza rzecz w swoim zyciu - posluchal tego, czego potrzebowal uslyszec od samego siebie...

przez AnnaR 05 wrz 2006, 22:34
NLP - neurolingwistyczne programowanie; ogólnie programowanie umysłu na nowe lepsze tory myślenia :) jak dla mnie pewnie elementy są ok, ale cała teoria nie za bardzo mi trafia do przekonania.polecam wizualizację - kino (widzisz zdarzenie trudne, lękowe jakby na ekranie kinowym i oglądasz film z pozycji operatora, potem z tylnego rzędu, coraz blizej a nastepnie bierzesz udzial w filmie, odtwarzasz go w przód i tył) oraz kotwiczenie (jakiś gest np zaciśnięta pięść, pzredmiot czy miejsce kojarzysz z pozyttywnymi odczuciami i potem przywolujesz to w trudnej sytuacji np podczas przemówienia).[/list]

Sortuj wg