KTO BRAŁ LSD?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

KTO BRAŁ LSD?

przez czajnik3 04 lut 2015, 18:04
Hitman napisał(a):czajnik3 to jebnij sobie kwacha jeśli uważasz, że to takie zajebiste. O jakich badaniach mówisz? Nie wiedziałem, że w parku ta substancja działa inaczej niż np w domu :lol:

mowie o gabinecie specjalisty, nie o domu. Przy odpowiednio wykwalifikowanej osobie, szanse na negatywne efekty maja byc stosunkowo niewielkie. Specjalista w leczniu przy uzyciu LSD jest lekarz ktory orpocz wiedzy teorteycznej sam zazywal LSD i moze sie odniesc do tego czego w danym momencie doswiadczasz, kierujac twoim tripem.

-- 04 lut 2015, 17:05 --

devnull napisał(a):
czajnik3 napisał(a):no jak to czemu wkurzylo - ja ci pisze o terapii LSD u lekarza specjalisty a ty o cpunie z przystanku autobusowego.

No to podaj mi adres tego lekarza bo na prawdę chcę skorzystać.
Mogę dojechać do każdego miasta w PL, skoro ma mi to pomóc.

czy ktos powiedzial kiedykolwiek slowo 'Polska' w tym temacie?

KTO BRAŁ LSD?

przez devnull 04 lut 2015, 18:08
czajnik3 napisał(a):czy ktos powiedzial kiedykolwiek slowo 'Polska' w tym temacie?

A w jakim kraju żyjesz ?
Myślisz, że kogoś stać tutaj na wyjazd za granicę i sfinansowanie całego przedsięwzięcia ?
O jakim gabinecie piszesz, podaj adres strony gdzie jest do nich kontakt skoro nie w PL.

Rozumiem, że ty tam wyjechałeś, skorzystałeś i zostałeś wyleczony.
Opowiedz Nam więc o tym.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

KTO BRAŁ LSD?

przez Psychoanalepsja_SS 04 lut 2015, 18:29
Mnie interesuje co tak naprawdę wydarzyło się w Pont-Saint-Esprit - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pont-Saint-Esprit

Powiedziałbym, że bardziej prawdopodobny byłby BZ, ale w 1951 roku on został zsyntetyzowany, a chyba dopiero w 1959 jankesi zaczęli z nim kminić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 04 lut 2015, 18:32
czajnik3, skąd może wiedzieć co przeżywasz? Jazdy po psychodelikach są tak skrajnie różne w zależności od osoby i od danej sytuacji. Kumpel raz miał mega tripa a innym razem zażył licząc na to samo i miał przejebaną fazę a inny koleś tak jak już wcześniej pisałem zażył raz i mu tak zostało. Siedział w psychiatryku a teraz bierze psychotropy żeby móc funkcjonować. Spróbuj najpierw marihuanę - jak po tym będziesz miał lajt to może po LSD też będzie ok. Jak po gandzi będziesz umierał to po LSD pierdolniesz na zawał. Lepiej najpierw przetestować psychikę z czymś miękkim niż od razu jechać bez trzymanki.

Myślisz, że kogoś stać tutaj na wyjazd za granicę i sfinansowanie całego przedsięwzięcia ?
O jakim gabinecie piszesz, podaj adres strony gdzie jest do nich kontakt skoro nie w PL.

Ja bym skołował kasę gdyby to faktycznie miało mnie wyleczyć :P Chociaż znając moją psychikę dostałbym pomieszania i psychozy i wkurwia mnie to jak ktoś zachęca do brania czegoś tak mocnego i pisze, że to leczy tego typu zaburzenia.

KTO BRAŁ LSD?

przez czajnik3 04 lut 2015, 18:35
ma potencjal, moze pomagac, nie musi leczyc od razu

KTO BRAŁ LSD?

przez sanczezrodrigez 04 lut 2015, 19:29
W zasadzie nasze gadanie nie ima się do czego autor go założył. Niby nikt nie ma złych chęci, ale niektórzy nie są świadomi tego, że namawiają do czegoś złego.
Nie wiem w jakim stanie jesteś, ale pewnie nie jest Ci za dobrze. Moim zdaniem, można to porównać do tonącego który brzytwy się chwyta.
Osobiście jestem nerwicowcem, który myślał już dobrych pare razy że umiera :D Ciągle dzieją mi się różne dziwne rzeczy i pewnie uznasz mnie za staroświeckiego debila ale uczę się z tym żyć
a pomoga mi w tym Jezus. WoW powiedziałem to imię, zaraz poleci FALA HEJTU. Uważasz, że LSD może być dla Ciebie lakarstwem, którym dla mnie jest Bóg.
Nie jest w tymi nic złego. Tylko tutaj nie ma żadnych testów, faktów i mitów. Tu jest wiara i modlitwa. :D Alleeeeeeeeeee się rozpędziłem :D
Może jeszcze jedno, nie chcę tu nikogo na siłe nawracać. Rzucam słowa na wiatr. Mam nadzieje, że kogoś ten wiatr do Boga przywieje.
"KRZYŻ to PLUS dla człowieka choć składa się z dwóch minusów BÓL i PONIŻENIA."
Miłość

Sortuj wg