Gniew, frustracja, furia i wybuchy złości.

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Powietrzny Kowal 14 wrz 2013, 22:08
Zmień to co wiesz, że i tak ma być zmienione - a sprawia największy (wręcz niewyobrażalny) problem logistyczno-życiowy.
Spokój przyjdzie jako naturalna konsekwencja... razem z przerażeniem i resztą uczuć ponoć (ale pomaga 100 na 100).
Dodam, że niewielu ludzi jest aż tak odważnych - 90% woli odpuścić i zostawić wszystko jak jest.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Artemizja 14 wrz 2013, 22:16
Powietrzny Kowal, zmieniam i stąd taka reakcja. To musi zostać zmienione, ale obawiam się, że dalsze konsekwentne trzymanie się tej ścieżki wydobędzie ze mnie kolejną falę wściekłości. Jednak może masz rację i gdy skończę, wreszcie przyjdzie ulga. Czuję, że postępuję słusznie i to jedyna droga, żeby poczuć się lepiej. Niemniej jednak dążenie do celu w tym wypadku przypomina przeprawę przez ciernisty las...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Powietrzny Kowal 14 wrz 2013, 22:24
Jak zmieniasz to na 100% słusznie (ale to już wiesz tylko i wyłącznie Ty malutka, czy tak się dzieje faktycznie ;) :D)
Dla przykładu - ktoś wie, że chciałby bardzo pojechać od Kanady ale najpierw musi sprzedać wiele rzeczy, "odciążyć" się logistycznie,
zadbać o nieruchomość/ci, zostawić pracę, uregulować media, przełamać wątpliwości i obawy i wiele innych rzeczy...
To czy tego dokona pokazuje czas :D
(ja tak robiłem kilka razy w swoim życiu... ale ja jestem "inny")
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 10 sie 2014, 21:15
Mój "yellowstone" daje oznaki aktywności, ale do ewentualnej erupcji jeszcze daleko :angel:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg