Co o tym sądzicie? (Kobiety przede wszystkim).

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Best 16 paź 2011, 12:08

"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

przez tahela 16 paź 2011, 12:24
W summie to moze byc prawda większosci przypadków, kobiety dobrze graj a, chociaz ja jestem jak facet troce z tymi uczuciami i naprawde t odczuwam , kobiety tez odczuwają chociaz aktorkami sa lepszymi w wiekszosci niz mężczyźni, ja niestety nie jestem i za to płace a przezywam bardzo mocno, od małego miał wiecej kolegów i z męzczyznami sie lepiej czułam uwazam ze sa chyba mniej złośliwi i bardziej prostolinijni, kobiety miedzy sobą tez prowadzą takie gierki i ja tego nie nawidze po prostu, sorry kobitki ale tak myślę i nie od dzisaj tylko od dawna, co dziwne miałam pojechane z ojcem i chyba powinnam byc negatywnie nastawiona do facetów a jednak nie jestem , jedyny facet, który m nie zawi,odł w zyciu to ten za , który m tesknię paradoks paradoksów, przewrotnośc życia, jednak moja najlepsza przyjaciółką jest kobieta ale między nami gier nigdy nie było prosto z mostu i na temat , oczywiście są tez fajne koobiety i mam koleżanki, a faceci jak to faceci redzej czy później zawsze coś proponuja , do tego u facetów siie przyzwyczaiłam, ale mozna sie z nimi kolegować pomimmo tych wad nie wad hihi
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kicikici 16 paź 2011, 13:19
ja wole sie pryzjaznic z facetem chyba..pomimo ze ranili mnie w zyciu...ale przewaznie tez trzymalam sie znimi bardziej a kobiety jako znajome ..szkoda slow. JEst wielka rewalizacja przewaznie meidzy kobietami ktora sie da odczuc. Przewaznie mialam zawsze zazdrosne kolezanki...zlosliwe.. jakos mniej ufam kobietom.

-- 16 paź 2011, 03:19 --

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 16 paź 2011, 18:03
atam,takie anegdotyczne gadki,podziały bez sensu..
wszystko zależy od indywidualnej wrażliwośći,a uwarunkowania ewolucyjne to moze jeszcze na wsi działają a nie w cywilizacji-choc wiadomo ze wiekszosc ludzi to wsioki;P
ale prawda ze faceci bardziej zatrzymuja w sobie emocje,a dziewczyny maja wieksze mozliwości pozbycia sie-tych negatywnych.moze to wynika z tego ze jako men musze sam wszystko ogarniac,a mówienie innym o swoich problemach jest niemenskie i wogóle co za wstyd-jak to sie mówi-pij to piwo i nie /cenzura/;P

przez Best 17 paź 2011, 15:43
Tak to jest jak w większości przypadków pewna generalizacja dotycząca mężczyzn i kobiet. ;) Wiadomo jak facet rozwija inteligencję emocjonalną tak samo kobieta to inaczej na to reagujemy, jesteśmy bardziej świadomy pewnych rzeczy, inne przekonania kształtujemy w Sobie. ;)

Pozdrawiam

P. S. Wszystkim wypowiadającym się Dziękuje Bardzo. :)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Sortuj wg