Fan samobójstw

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Fan samobójstw

przez muras 01 lut 2010, 23:28
Czy w psychologii istnieje takie pojęcie jak "Fan samobójstw"? Chodzi mi osoby, które lubią czytać artykuły (newsy) o samobójstwach, rozmawiać o tym, a jednocześnie nikomu źle nie życzą i jest im przykro, że takie sytuacje miały miejsce, mimo to lubią takie historie. Czy to jednak tylko zwykła ciekawość?

Re: Fan samobójstw

przez wovacuum 01 lut 2010, 23:30
muras, no pomysl sam,co moze byc w tym ciekawego,??to chore moim zdaniem..
wovacuum

przez hutch 02 lut 2010, 01:16
Według mnie to zwykła ciekawość nie widzę w tym nic chorego
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 02 lut 2010, 01:38
hutch, wytlumacz mi jak mozna ,,LUBIEC,, historie o samobojstwach??albo ja jestem juz zdrowsza niz myslè,albo staroswiecka w takim razie..

[Dodane po edycji:]

muras, poza tym myslè ,ze chodzi tu o Ciebie prawda??wszystkie 3 posty ktore zalozyles dotyczà wlasnie samobojstw..nie piszesz nic o sobie :?:
wovacuum

przez hutch 02 lut 2010, 18:28
takie zainteresowanie może pojawić się z wielu powodów tj. Co dzieje sie w głowach ludzi którzy popełniają samobójstwo dlaczego to robią co nimi kierowało dlaczego nikt tego nie przewidział. Chodzi mi o to że by ktoś popełnił ten czyn musi zajść cały złożony proces na który składa się wiele czynników społecznych i psychologicznych. Ja zawsze jak słyszę w wiadomościach o tym mam stos myśli w głowie. Sam cierpię na zaburzenia depresyjno lękowe i mogło to mnie spotkać. Nie wiem z jakiego powodu muras się tym interesuje i czy chodzą mu takie myśli po głowie mam nadzieje że nie ale nie widzę by było w tym coś specjalnie wypaczonego.
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez wovacuum 02 lut 2010, 18:36
hutch, szanujè Twoje zdanie..jednakze nie ma dla mnie nic w tym normalnego,jesli ktos lubi takie tematy :?sama nazwa tematu:Fan samobojstw mowi sama za siebie.jak mozna byc fanem oglàdania czyjegos umierania?ale to tylko moje zdanie.pozdrawiam goràco :D kochajàca zycie.
wovacuum

przez miki74 02 lut 2010, 19:11
Fan samobójstw. To rzeczywiście brzmi nieco .... dziwnie. Co innego być zainteresowanym tą tematyką. Jednak i to zainteresowanie jest wg mnie jakieś takie ... niezdrowe.
miki74

przez bunny_wrrr 02 lut 2010, 22:16
moze i niezdrowe trudno powiedziec wszystko pewnie zalezy od pobudek i wielu innych
ja np interesuje sie szeroka pojeta tematyka seryjnych mordercow i moim zdaniem w moim przypadku oznacza to po prostu ciekawosc
choc bardzo mozliwe ze kryja sie za tym jakies niezdrowe motywy :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez miki74 02 lut 2010, 23:05
Zrozumieliśmy Cię, bunny. Będziemy uważać na słowa. ;)
miki74

przez xxsamotnaxx 03 lut 2010, 00:13
ja od gimnazjum czytam o samobójstwach żeby się dołować i płakać i widzieć w tych historyjkach siebie.
Teraz trochę się interesuję suicydologią.
xxsamotnaxx

przez joanna5 23 lut 2010, 22:24
no to macie problem,ja czytalam kryminaly az w koncu popelnilam przestepstwo

Sortuj wg