Miłość a odległość

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Miłość a odległość

przez skowronek26 12 lip 2014, 21:36
witam :) Mam na imię Patryk, mam 17 lat i o rok młodszą dziewczynę i bardzo mocno się kochamy. Poznaliśmy się przez przypadek na urodzinach mojego kolegi, lecz ona mieszka we Wrocławiu (jakieś 70-80km odemnie) i nie możemy się spotykać codziennie. Widzimy się co tydzień lub rzadziej. I tutaj leży mój problem. Ja bardzo szybko przywiązuję się do ludzi, zwłaszcza do tak cudownej dziewczyny jak ona, i bardzo mnie to "boli", że nie mozemy sie widziec codziennie. Przestałem prawie jeść, nie mam na nic ochoty i rzadko wychodzę z domu. Cały czas jestem załamany i smutny. Nie znamy się jeszcze tak długo, ale obiecaliśmy sobie że się nigdy nie zostawimy i nie odwrócimy o siebie. Wiem, że oboje jesteśmy bardzo młodzi ale ja czuję do niej coś czego nie poczułem nigdy do zadnej innej dziewczyny i jest dla mnie najwazniejsza. Nie wiem co mam robić, dlatego skłoniłem się do tego aby napisać tutaj. Przepraszam, za to że się rozpisałem i z gory bardzo bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

pozdrawiam i życzę każdemu miłego dnia :)

Miłość a odległość

przez variable 12 lip 2014, 21:40
Jak ja by chciała mieć znów 17 lat, świat by wtedy łatwiejszy :roll:
variable

Miłość a odległość

przez agusiaww 12 lip 2014, 21:48
skowronek26, Patryk Ty nie masz dziewczyny, najpierw zeby miec dziewczyne to trzeba ze soba poprzebywac razem a nie raz sie spotkac, to ze sie zauroczyles jej wygladem to nie milosc, tylko zauroczenie. W Twoim wieku tak tak w Twoim wieku to co chwila zazwyczaj mloda osoba sie kims uroczy i niestety moze tak byc ze ona pierwsza Ciebie "rzuci" bo dziewczyny to nawet czesciej czasami sie tak zachowuja. Natomiast jest to calkiem normalne Twoje odczucie, ze nie mozesz jesc i spac, ale jedz bo dziewczyny nie lubia zabiedzonych chuderlakow i spij bo bedziesz mial cienie pod oczami. Pomysl ze jak Wasze uczucie przetrwa rok to mozesz skladac papiery na studia do Wroclawia.... a jak nie przetrwa to bedzie inna. Powodzenia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Miłość a odległość

przez skowronek26 12 lip 2014, 21:51
nie spotkalismy sie raz, wiele razy juz sie spotkalismy i bardzo duzo czasu ze sobą spędziliśmy :))

Miłość a odległość

przez agusiaww 12 lip 2014, 21:55
skowronek26, no to pozostaje opcja B czyli czekac :D Jak to uczucie to przetrwa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg