Problem z dziewczyna

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Problem z dziewczyna

przez kubaw321 21 maja 2014, 09:05
Witam Nazywam się Kuba mam 18 lat i przychodze tu z problemem z którym nie wiem co zrobić... byłem z dziewczyna 3 lata nadal ją bardzo kocham ale wydarzyło się coś strasznego bo gdy się z nią bardzo pokłociłem doszło do tg że ją uderzyłem :( nie wiem co we mnie wstąpiło :( przez tydzień wcale się nie odzywała w końcu pojechałem z bukietem róż do niej do domu pogadaliśmy powiedziała zebym chodził do psychologa zgodziłem się bo mi na niej zależy ale wcześniej pomyślałem że wejde na te forum tylko problemem jest jej tata bo zabronił mi się z nią spotykać jak chciałem z nim pogadac to powiedział mi żebym sb przemyślał swoje zachowanie i daję mi embrago na jakiś czas i chciałem się was spytać co zrobić zeby nie powtórzyła się taka sytuacja czy mam się zapisać na tę terapie ? i jak mam podejść jej tate czy dać mu czasu jeżeli kazał przyjśc za miesiąc i powiedzcie co mam zrobić żeby panować nad emocjami ? prosze o szybką odpowiedz z góry dziekuje

Problem z dziewczyna

przez Arhol 21 maja 2014, 09:14
kubaw321, nie rób żadnych podchodów,jeśli jej ojciec sobie tego nie życzy - gtfo,czekać aż minie dany okres czasu.
Resztę dopowiedziałeś sobie sam,terapia,albo jakieś badziewie na ostudzenie krewkości, i tak masz farta że nie kopnęła cię w dupę i nie zostawiła w cholerę.
Jak już musisz w coś pierdyknąć,zrób sobie terapię szokową i yebnij w szybę,nie w swoją babe.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Problem z dziewczyna

przez hooain 21 maja 2014, 09:24
koleś ma 18 lat, dojrzewanie jeszcze w nim działa, więc terapia po jednym incydencie, dość pechowym jednak, to zbyt ostry krok. kluczowe jest to czy impulsywność widać w innych sytuacjach i czy jest ona w jakimś stopniu możliwa do opanowania. niemniej jednak dziękuj lasce, że nóżką o twoją dupcie nie zahaczyła.
ତ୍କୃ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez kubaw321 21 maja 2014, 12:30
a jeżeli chciałbym zmienić bardzo podejście do swojej dzieczyny na której mi zależy to co mi doradzicie ? :(

Problem z dziewczyna

przez jolantka 21 maja 2014, 16:44
Radzimy puścić ją wolno, żeby sobie ułożyła życie z kimś, kto jej w sprzeczce nie będzie raczył liściem
jolantka

Problem z dziewczyna

przez Lenka30 21 maja 2014, 17:11
kubaw321, Czemu ją uderzyłeś? Co takiego zrobiła?
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Problem z dziewczyna

przez jolantka 21 maja 2014, 17:24
Lenka, serio? Cokolwiek by nie zrobiła, nie ma wytłumaczenia dla stosowania przemocy. Wyjątkiem jest pomszczenie kogoś z rodziny, wtedy sama bym urządziła salę tortur. Ale lanie drugiej połowy? Wylogować się z takiego szitu i to szybko
jolantka

Problem z dziewczyna

przez Lenka30 21 maja 2014, 17:39
jolantka, Serio. Czegoś nie wiesz?- pytaj. Nie rozumiesz? - pytaj. Jesteś ciekawa? - pytaj. Nie oceniaj :-)

Chłopak napisał, że ją uderzył. Lanie to można dostać od rodziców.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Problem z dziewczyna

przez jolantka 21 maja 2014, 17:43
W PUPĘ LACIEM od rodziców lanie za bajtla, to rzecz nawet pożądana, bo wychowanie bezstresowe, to jakaś masakra. Ale zakładam, że to nie był zwykły klaps. Alergię mam na przemoc i agresję fizyczną czy werbalną, ot co.
jolantka

Problem z dziewczyna

przez Po prostu maciek 21 maja 2014, 17:54
W sumie żadna, ale to żadna sytuacjia praktycznie nie upoważnia do uderzenia Kobiety. Tego sie po prostu nie robi :roll:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Problem z dziewczyna

przez Aranjani 21 maja 2014, 17:58
jolantka napisał(a):Ale lanie drugiej połowy? Wylogować się z takiego szitu i to szybko

:great:
Aranjani

Problem z dziewczyna

przez mrsnothing 21 maja 2014, 19:17
hooain napisał(a):koleś ma 18 lat, dojrzewanie jeszcze w nim działa, więc terapia po jednym incydencie, dość pechowym jednak, to zbyt ostry krok.

Zbyt ostry krok to uderzenie dziewczyny podczas sprzeczki. Taka impulsywność nie jest normalna, im szybciej zacznie ją leczyć tym lepiej dla niego i jego dziewczyny.

Problem z dziewczyna

przez Candy14 21 maja 2014, 20:36
kubaw321, gdyby to dotyczylo mojej corki to bys jej wiecej nie zobaczyl i cieszyl sie ze nie dostales wierdol :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z dziewczyna

przez hooain 21 maja 2014, 20:41
dziewczyny to on już dawno nie ma prawdopodobnie ze swojej winy, mimo tego, że formalnie jeszcze całość jako tako funkcjonuje. puśćmy kolesia z adolescencyjnym miksem na terapię, żeby mądre persony tłumaczyły mu, że bicie jest be, mimo tego, że wrzucając tego posta na to forum koleś świadomość swojego kurevsko impulsywnego, złego postępowania potwierdził. najprostsza dróżka to odesłać na terapie
ତ୍କୃ

Sortuj wg