Mam 30 lat i nie mam nic :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez anonim037 15 maja 2014, 13:10
Inga_beta napisał(a):Potrzebujesz kogoś kto by ci podał rękę. A w obecnej sytuacji wpadasz w coraz większą depresję.
Może w innej przychodni by się udało?

No ale nie ma kogoś takiego, nie widzę kogoś takiego bynajmniej. Będę się rozglądał ale wszystko raczej prywatne a ceny takie że szok dla mnie nie realne. Po za tym zmieniać też nie jest za dobrze wszystko od nowa zaczynać itd. raz już zmieniłem bo poprzednia chciała mnie na DDA grupę wysłać, z kolei następna mówi co ona wygaduję u mnie tego nie ma ajjjj kur.... ! już mam nerwa. Będę tak zmieniał i czekał na jakąś pomoc lub poprawę aż mnie 60 zastanie ;/. Takie czasy jak nie masz pieniędzy to się najlepiej powieś, nikt Ci nie pomoże przykre to ale tak własnie jest.

przez Śmiercionauta 15 maja 2014, 16:17
anonim037, mam prawie 30 lat i mieszkam w małej miejscowości na wschodzie Polski i dokładnie rozumiem jak się czujesz, bo ja podobnie czołem się 2/3 lata temu i mógłbym wtedy napisać to samo. znajomości porównane, brak lub bardzo kiepska praca, brak dziewczyny, studnia nieskończone... ale od ponad pół roku moje życie zaczęło się zmieniać dzięki ciężkiej pacy nad sobą.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez carlosbueno 15 maja 2014, 17:56
Może i jakiś tam atut to i jest ale ja bym wolał i pewnie większość osób co młodo wygląda, a mają znacznie więcej lat niż jak wyglądają też tak uważają, że to jest dobijające ... przykład chłopak który w rzeczywistości jest młodszy o jakieś ok 10 lat mówi do kogoś tam z boku ten młody to coś tam coś tam ... i od razu mnie krew zalewa, pracodawcy też patrzą różnie jak na gówniarza nie traktują poważnie. Dziewczyny tak samo odbierają mnie jak gówniarza, a jak już wyjdzie na jaw moja sytuacja to w ogóle. Tak się wydaję nie jest to wcale słodkie wręcz przeciwnie utrudniające i męczące.

Ja wyglądam na swoje lata i na poważnego faceta z wyglądu i ludzie się dziwią że nie pracuję, czy pracuje na najniższych stanowiskach, nie mam dziewczyny itd to też nie jest przyjemne jakbym wyglądał na 20 latka to by aż ta nie raziło moje nieogarnięcie życiowe.

A co do tego że nie chcą wykształconych ludzi na tzw niskich stanowiskach to różnie bywa, dla niektórych pracodawców to może być problem a dla innych nie, niektórzy uważają że takie osoby nie nadają się do prac fizycznych, ale przy takim nasyceniu wykształconym ludźmi rynku jaki dziś mamy zatrudnianie ludzi po wyższych studiach na stanowiskach fizycznych jest powszechne i coraz mniej dziwi.

No i zostaje problem że nie chcą brać ludzi bez doświadczenia, no ale czasem się zdarza że jakieś firmy biorą oczywiscie za 2-3 krotnie niższe stawki niż te rynkowe, znałem kiedyś kierowcę tira, też bez doświadczenia który pracował miesięcznie za 500 zł czy coś w tym stylu bo gdzie indziej go nie chcieli, a chciał zdobyć doświadczenie ale to było z 10 lat temu.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 15 maja 2014, 18:13
carlosbueno, ja też wyglądam jak licealistka i przez to nie jestem traktowana powaznie. :roll: Jak kucyka sobie zrobię to wyglądam góra na 18 lat. W zasadzie to zaleta ale nie na rynku pracy. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez monmaria 15 maja 2014, 18:14
khaleesi, pokaż się to ocenimy na ile wyglądasz :mrgreen:
monmaria

przez khaleesi 15 maja 2014, 18:16
monmaria, jest tu parę osób co mnie widziało. Serio takie geny i zdrowy tryb zycia[bez papierochów, malowideł, alkoholu] i taki efekt. aja nie jestem na targu niewolników by poddawać mnie ocenie. widzę jak na rynku pracy czy w urzędach ludzie do mnie mówią nie na pani tylko na ty a jak szłam z cv to patrzyli na cv wiek i na mnie :P
Ostatnio edytowano 15 maja 2014, 18:18 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez monmaria 15 maja 2014, 18:17
khaleesi, to tylko się cieszyć i pozazdrościć :mrgreen:
monmaria

przez carlosbueno 15 maja 2014, 18:21
khaleesi napisał(a):carlosbueno, ja też wyglądam jak licealistka i przez to nie jestem traktowana powaznie. :roll: Jak kucyka sobie zrobię to wyglądam góra na 18 lat. W zasadzie to zaleta ale nie na rynku pracy. :roll:

No nie wiem chyba w większości prac wygląd się nie liczy, zwłaszcza u mężczyzn, co ma młody wygląd do kierowcy. To już takie wymyślanie na siłę nie przyjęli mnie gdzieś, bo za młodo wyglądam :mrgreen: Ludzie wydają grube pieniądze, operacje plastyczne żeby młodziej wyglądać, a wy narzekacie.

przez khaleesi 15 maja 2014, 18:23
carlosbueno, :lol: ta ostatnio drugi raz wyrabiałam dowód facet z urzędu do mnie a ty pierwszy raz dowód wyrabiasz to do innego okienka. To nie jest zabawne. Serio tak bylo a jak powiedziałam mu temu urzędasowi, że mam poprzedni dowód to zbaraniał
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 15 maja 2014, 18:30
khaleesi napisał(a):carlosbueno, :lol: ta ostatnio drugi raz wyrabiałam dowód facet z urzędu do mnie a ty pierwszy raz dowód wyrabiasz to do innego okienka. To nie jest zabawne. Serio tak bylo a jak powiedziałam mu temu urzędasowi, że mam poprzedni dowód to zbaraniał

no dobra nie off topujmy już więcej mi w wieku 17 lat dawno 27 i to na pewno nie jest przyjemne a jak spotykałem się kiedyś z dziewczyną parę lat młodszą ode mnie to wyglądałem na jej ojca bo ona wyglądała dużo młodziej. . :mrgreen:

przez khaleesi 15 maja 2014, 18:30
Karlo nie masz racji. Osoba wyglądająca na licealistkę nie ma za dobrze na rynku pracy. Traktowana jest jako nowicjusz co sie musi jeszcze dużo nauczyć. jakbym wyglądała jak zapita pijaczka z krostami na pół pyska oraz z papierochem w ustach wyglądałabym na swoje lata.
Mistrz Avatara

przez Śmiercionauta 15 maja 2014, 18:31
macie odpowiedni temat na takie dyskusje, wiec nie róbcie OT
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez carlosbueno 15 maja 2014, 18:32
khaleesi napisał(a):Karlo nie masz racji. Osoba wyglądająca na licealistkę nie ma za dobrze na rynku pracy. Traktowana jest jako nowicjusz co sie musi jeszcze dużo nauczyć. jakbym wyglądała jak zapita pijaczka z krostami na pół pyska oraz z papierochem w ustach wyglądałabym na swoje lata.

No to osoby zajmujące się rekrutacją to totalni kretyni, liczy się przecież realny wiek, doświadczenie a nie kto na ile lat wygląda, wręcz powinien to być atut bo prawdopodobnie świadczy o zdrowym trybie życia.

przez _Jack_ 15 maja 2014, 19:43
macieywwa napisał(a):
Nihil6 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Ja to nie masz nic masz prawko na różne pojazdy ja nawet na rower ne mam nie mówiąc już o pojazdach mechanicznych a dawno po 30-ce jestem.

Ja to już nawet nie mam wystarczającej kordynacji psycho-motorycznej niezbędnej, coby wyżej wymienione pojazdy prowadzić ... :P

z tego wlasnie powodu sprzedałem moto, leki i chad upośledziły w znacznym stopniu moja jazde, samochodem jeszcze pomykam bo automat ale to juz nie ta jazda co nawet dwa lat temu...koorva, starosc nadchodzi :D

Mam identycznie. Moja koordynacja mocno osłabła. Szczególnie odczuwam to jak zakładam okulary. Autem jakoś jeszcze jeżdże ,ale wolniej i mniej sprawnie niż kiedyś.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Sortuj wg