"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pyzia1 05 lis 2007, 20:38
Goplaneczka napisał(a):na wykopy...
Nie myśl, że jestem ciemna, ale co to znaczy wykopy?? Tak czy siak, nie martw się, na pewno się ułoży a ja będę trzymać za Ciebie kciuki.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez makanti 05 lis 2007, 20:48
Ja też będę trzymał kciuki!!! Ale jeżeli chodzi o wyjazdy to nie takie proste jak się wydaje. Przede wszystkim należy brać po uwagę to "żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę" i pamiętać o tym że w każdym miejscu na ziem może znaleźć się ktoś kto działa nam na nerwy i trzeba się zastanowić czy tak naprawdę warto opuszczać przez wyjazd te osoby na których nam zależy...
...

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:00
Od trzech dni nie biorę leków sama odstawiłam. Źle to znoszę, mam koszmary nocne, nie mogę spać i te nudności :( Mam takiego doła, że moje myśli stały się już obsesyjne :( Myślę jak sobie odebrać życie?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:03 pm ]
powiedziałam a raczej napisałam sms-a do mojej pani psycholog i to był błąd bo ona zagroziła mi, że wezwie lekarza do mnie czyli na siłę mnie zamkną w szpitalu jeśli nie zadzwonię do swojej dr. Okłamałam ją i powiedziałam, że zadzwoniłam. Chce mieć święty spokój!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:10
Nie chce leków nie chce nic :( ostatnio wszystko rozdaje a oni myślą, że jest ok a nie jest :cry:

przez pyzia1 05 lis 2007, 21:15
mala_ta napisał(a):Nie chce leków nie chce nic :( ostatnio wszystko rozdaje a oni myślą, że jest ok a nie jest :cry:

Nie wygłupiaj się, po co się męczyć, przeciez sama widzisz, że źle źle się czujesz. Też odstawiałam - i pod opieką lekarza i bez, ciężko było. Może to nieodpowiedni czas, żebys odstawiła. Weź te tabletki bo będę się o Ciebie martwić :smile:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Jovita 05 lis 2007, 21:16
mala-ta , ja tez odlozylam leki ale stopniowo , a ty jesli mialas duza dawke i nagle ja odlozylas to mozesz nabawic sie problemow ! Rozumiem ze mozesz miec niechec do lekow bo ja tez tak mam , leki nie rozwiazuja za nas problemow , na co bralas leki co ci dolega? i jakie leki bralas?
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:21
:cry: po raz pierwszy okłamałam moją panią psycholog ale ja naprawdę nie mam siły walczyć :( ile można?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:21 pm ]
nie warto się martwić o mnie jestem naprawdę nikim!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:26 pm ]
Mam depresję ostatnio był to anafranil. Ostatnio pozbywam się wszystkim rzeczy, rozdaje je bo one nie są mi już potrzebne :(

przez .Tomek 05 lis 2007, 21:28
Martusia Trzymaj się ;) Uda się, musi się udać, trzymam kciuki :)
mala_ta napisał(a):nie warto się martwić o mnie jestem naprawdę nikim!

A Ty nie gadaj głupot, i wróć do leków bo takie odstawianie dobrze się nie kończy. Sam to przeszedłem ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:34
nie jestem nikomu potrzebna więc co za różnica czy będę czy nie?

przez Jovita 05 lis 2007, 21:34
mala_ta napisał(a):Mam depresję ostatnio był to anafranil. Ostatnio pozbywam się wszystkim rzeczy, rozdaje je bo one nie są mi już potrzebne

no ja tez odlozylam anafranil , ale jaka dawke bralas? bo jesli byla to duza dawka i odlozylas sama od razu to bardzo niedobrze a jesli byla to mala dawka to nie ma o co sie martwic!
ExModerator

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:35
anafranil 75 mg rano i 75 mg wieczorem :(

przez Jovita 05 lis 2007, 21:36
jak to nie masz nikogo???? masz SIEBIE i nas wiec wal smialo zawsze na forum jak jest zle ;) to duzo daje i pomaga dlatego sama siedze tu prawie cale dnie ;) tyrzymaj sie
ExModerator

przez Tornado 05 lis 2007, 21:37
mala_ta napisał(a):nie warto się martwić o mnie jestem naprawdę nikim!

mala_ta :!: Każdy z nas jest człowiekiem wartościowym. Nie potrafimy tylko tego dostrzec... Uczymy się tego - i łatwo nie jest - ale przy odrobinie cierpliwości i wytrzymałości w drodze ku wyzdrowieniu - a zauważyć można zmiany. Chociaż swojej wartości dostrzec nie potrafię jeszcze bardzo często - jestem już przekonana o jej istnieniu - dochodziłam do tego kilka lat - jestem pewna, że nie jest to przekonanie błędne - muszę tylko jeszcze odnajdywać tą wartość na codzień - ale i do tego dojdę - choć sił brak totalnie - wiem że poddawać się też nie warto... Uszy do góry mala_ta - jeszcze los się do nas wszystkich uśmiechnie nie raz ;)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez mala_ta 05 lis 2007, 21:40
jestem zmęczona życiem, ciągłą walką :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:42 pm ]
kręci mi się w głowie muszę położyć się, całą noc nie spałam bo miałam takie koszmary :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:44 pm ]
dzięki za wszystko ale naprawdę nie jestem osobą, o którą warto się martwić :cry:

Sortuj wg