"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aranjani 01 sty 2014, 23:34
Aurora92, bosz... ale ten rok sie dopiero zaczal :shock: dlaczego od razu tak zakladasz?
Aranjani

przez Nameless 02 sty 2014, 00:22
To będzie najbardziej ch*jowy rok w moim życiu!

Popatrz na to z tej strony: najbardziej ch*jowy jak do tej pory.
Trust me, I'm an engineer.

przez zmęczona_wszystkim 02 sty 2014, 00:36
mjp napisał(a):Co do użytkowniczek z rozmowy powyżej. Ja myślę, że "nie bycie z nikim" przez długi czas, do wieku dwudziestu kilku lat, jest bez wątpienia problemem (jeżeli ktoś z kimś chce jednak być). Milion razy każdy z nas słyszał, że "problem leży w nas samych" i że zawsze można to zmienić. Potworne banały. Jednak jest to prawda. ZAWSZE można to zmienić i naprawdę się da. Wiadomo, z czasem jest trudniej w relacjach damsko-męskich, jeśli ma się ubogie doświadczenia z przeszłości. Kiedy odczuwa się presję czasu i otoczenia. Wiadomo też, że to rzutuje na ogólną samoocenę i formę psychiczną. Jednakże, małymi krokami trzeba budować wiarę w siebie i w swoje możliwości również w sferze miłości.

Można próbować i próbować i czasami po prostu coś nie "zaskoczy". Bo jedna osoba może chcieć, a ta druga nie, albo odwrotnie. Oprócz prób i starań jest jeszcze ten łut szczęścia, którego się nie da wypracować i który nie zależy od nas.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 02 sty 2014, 00:50
Aurora92,
To będzie najbardziej najbardziej ch*jowy rok

Chciałabyś, co? :lol: Ach, te dwuznaczności. :mrgreen:
rotten soul

przez mark123 02 sty 2014, 00:54
Dla mnie ten rok będzie jednym z najgorszych lub najgorszy w moim dotychczasowym życiu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez rotten soul 02 sty 2014, 01:11
zmęczona_wszystkim,
Oprócz prób i starań jest jeszcze ten łut szczęścia, którego się nie da wypracować i który nie zależy od nas.

Prawda. I co z tym fantem zrobić? :roll:
rotten soul

przez SmutnaTęcza 02 sty 2014, 01:13
rotten soul napisał(a):Aurora92,

Chyba ty :lol: bez urazy ;) Obrazek

przez rotten soul 02 sty 2014, 01:16
bez urazy ;) Obrazek

Dałaś buzi to wybaczam. :lol:
rotten soul

przez Pieprz 02 sty 2014, 01:49
rotten soul napisał(a):Aurora92,

:-D
Zawsze moze pomoc szczesciu i zagrac w jakims filmie GGG.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kolekcjoner snów 02 sty 2014, 03:47
Lepiej czuć, że się ma czy mieć i nie czuć?
kolekcjoner snów

przez Gabriel74 02 sty 2014, 15:13
A ja znowu mam spieprzony dzień,była dziś ex i znowu to samo. Ze nie chce mnie ze to koniec itp. Jak ja kuzwa opieprzylem to mówi mi ze taka jest twoja poprawa?. Ludzie czego te babsko chce ode mnie. Zatruwa mi mózg tymi gadkami,w takich sytuacjach czuje się jak jej niewolnik. Czy ona robi to specjalnie? Czasem myślę że tak,że czeka az się wykoncze. Nie chcę ze mną być a ciągle mi pieprzy o jakiejś poprawie,dla kogo? Dla niej żeby mogła dalej żyć na mój koszt pomimo że się wyprowadzila? Chciała być niezależna więc dlaczego zwala mi się do domu i mnie zawsze obiada. Stara sie utrzymywać ze mną dobre stosunki tylko po co? Żeby w razie upadku mieć kogoś kto jej pomoże,ja nie chce jej pomagać bo ona nigdy dla mnie nic nie zrobiła przez ostatnie 8 lat. Totalne dno,nie rozumiem już tej kobiety. Czego ona kuzwa chce? Wykończyć mnie do końca? I tak już ledwo ciagne to wszystko ,wiem że i ja zawinilem że tak się stało że odeszła. Ale niech ona da mi już święty spokuj ,niech się odwali ode mnie. Życie z nią to był dla mnie jeden wielki koszmar,ale nadal tęsknię tylko niewiem dlaczego? Chyba jestem masochista i lubię mieć podniesione ciśnienie codziennie . Nigdy nie zrozumiem tej kobiety,do swojego byłego 3 razy wracała bo nie miała się gdzie podziac. Boże dlaczego moje drogi skrzyzowaly się z jej drogami? To jest chore,to jakieś uzależnienie! Nie chcę jej a zarazem tęsknię ,nienawidzę a zarazem czuje ze jeszcze kocham. Muszę z tym skończyć bo komuś stanie się krzywda. Osiem lat ciągłych kłótni chyba uzależnia?

Sent from my HTC One using Tapatalk

przez mateusz_ 02 sty 2014, 18:58
Nienawidzę sytuacji, gdy mam coś na wyciągnięcie ręki, już się cieszę, a nagle zostaje mi to odebrane. Bawienie się nadzieją drugiego człowieka. Jakby ktoś nie wiedział ja też mam uczucia. :(

przez paulazuza 02 sty 2014, 19:34
Mam depresje, nerwice, ataki paniki i histerie. Chłopak którego kocham i ufałam, więcej którego nie zostawiłam w najgorszej chorobie, odszedł. Zostawił przez smsa, bo jest w złym stanie. Przeze mnie. Dobrze ze na spotkaniach ze znajomymi czuje się dobrze. Zmienił numer, zablokował na wszystkich portalach. Zabronił znajomym rozmawiać ze mną. Przyjaciele odwrócili się. Wszyscy mnie nienawidzą. I nie rozumieją ze choroba jest poza moja kontrola. Od. 2 miesięcy biorę 20 tabletek dziennie. I nic nie pomaga. To rozstanie dobiło mnie do końca. Od zawsze miałam pod górkę, od dziecka byłam wyzywana przez otyłość, od 10 roku życia na przeróżnych hormonach. W wieku 15 lat miałam wylew, nie ruszam ręka i kuleje. Nie jest łatwo znaleźć chłopaka z takim bagażem, niepełnosprawnością i problemami psychicznymi, a ja nie jestem typem który radzi sobie bez miłości i akceptacji.

przez QAbled 02 sty 2014, 22:15
Dzisiaj zobaczyłam, jakie mam grube nogi i brzuch... jestem załamana...
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

Sortuj wg