Kolejny śmieć na tym świecie [depresja?]

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 22 kwi 2014, 17:49
PrezesGalaktyki napisał(a):
Reiben napisał(a):Panie Prezesie a nie lepiej Gliese 581 c?

Niech mnie ktoś wystrzeli w kosmos :105:

Mnie też powinni wystrzelić, najlepiej na planetę, gdzie bym pasował, o ile jest taka we wszechświecie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Psychoanalepsja_SS 22 kwi 2014, 18:05
Cześć, nic sobie nie przepierdoliłeś, bo to nie jest Twoja wina. Twoją winą to będzie, jeśli nie spróbujesz jakoś wyjść z tego fatalnego stanu, skorzystać z pomocy lekarskiej/psychologicznej.
Jeżeli "uważasz się za śmiecia nic niewartego", to przynajmniej nie musisz czuć się samotny, bo co najmniej jedna kolejna osoba ma podobne podejście do samego siebie :D.

przez monk.2000 22 kwi 2014, 18:28
To raczej choroba każe ci myśleć, że jesteś do niczego. Ale tak to jest: świat brutalny. Jak ktoś nie ma siły na walkę o chleb to łatwo kończy w izolacji. Na czym budujesz swoje poczucie wartości? Jeśli na porównywaniu z innymi to słaby grunt. Znajdź coś co pozwoli tobie czuć się zadowolonym.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez onet700 03 maja 2014, 11:06
Witam! Minęło już trochę czasu. Oczywiście nic z tym dalej nie zrobiłem no może oprócz tego, że wyszedłem trochę do ludzi (w końcu mamy majówkę). Wszyscy powracali do domów więc jest się z kim spotkać i z kim pogadać. To mi trochę pomogło i przynajmniej nie czuję się samotny bo codziennie z kimś gadam, a jeszcze jakiś czas temu mogłem sobie jedynie popisać na forum. Nie wiem czemu ale do psychiatry boję się pójść. Pozostaje chyba jedynie psycholog. W internecie znalazłem już jakąś poradnię w której psycholog przyjmuje na nfz, ale muszę to sprawdzić i chyba się zapisać chociaż pewnie trzeba będzie czekać parę tygodni albo miesięcy nawet (kochane nfz :D). Wiem, że nie powinienem radzić nikomu w takich sprawach, bo sam sobie nie radzę, ale jak ktoś ma podobny problem jak ja, to niech wyjdzie do ludzi, bo to pomaga najbardziej. Rozmowa :D Nawet z byle kim. Ale zawsze to rozmowa. A jak nie to jakakolwiek aktywność. Umyć samochód, posprzątać w pokoju, skosić trawnik, wyjść z psem na spacer albo pobiegać... cokolwiek, byle nie myśleć o tym cholerstwie. I życie staje się trochę bardziej znośne. Pozdrawiam.

Sortuj wg