Depresja czy leń?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja czy leń?

przez DarkDevil 19 wrz 2012, 15:14
*Wiola* napisał(a):DarkDevil, Rozumiem ,że chodzisz do szkoły po południu ,tak? To po co wstajesz o 6 rano? Co robisz przed pójściem do szkoły? Czy w szkole czujesz się dobrze? Masz dobry kontakt z kolegami? Interesuje Cię to czego się tam uczysz?

Wiola
tak chodze do szkoły po poludniu.
wstaje o 6 gdyz mam autobus o 7 rano jak mowilam mam bardzo kipeski dojazd wiec jezdze z przesiadką.
przed pojsciem do szkoly - podstawowe zajecia - zjem , ubiore sie i ide na autobus.
tak w szkole czuje sie dobrze , jezeli chodzi o cos blizszego czy mam chlopaka to nie , nie mam z tego wzgledu ze nie mam na to czasu chcialabym sie skupic bardziej na nauce mimo wszystko.
chodze na ekonomie , interesuje mnie to i gdybym dala rade to mam zamiar ksztaltwoac sie pozniej w tym kierunku.

-- 19 wrz 2012, 15:16 --

Destrudo napisał(a):zmienić szkoły? to źle zrozumiałem, myślałem, ze po prostu gdzieś pracujesz i dlatego nie masz czasu. W każdym razie - musisz zrobić coś, abyś miała czas na naukę. Jak opiszesz dokładnie swój plan dnia, postaram się jakoś pomóc. Może coś da radę zorganizować.

moj dzien jest zwyczajny : wstaje o 6 , o 7 wychodze na autobus w tym ze sie musze przesiadac jeszcze gdzy mam daleko do szkoly wiec z jednej storny to troche meczace. pozniej szkola siedze do 17 , 18 w domu jestem o 20 chwile odpoczne i musze ide do ksiazek , siedze do 2 , 3 w nocy i kolejny dzien.

Depresja czy leń?

przez *Wiola* 19 wrz 2012, 15:18
DarkDevil, To tak jak ktoś wcześniej sugerował zrób badania, bo być może faktycznie masz np anemię. Następnie spróbuj jakoś lepiej organizować czas, abyś miała czas na odpoczynek jak i naukę. Ja póki co nie dopatrywałabym się depresji , raczej przemęczania, ale to tylko moje zdanie. Jesli chcesz mieć pewność skorzystaj z porady psychologa/psychiatry.
Moderator

Depresja czy leń?

przez DarkDevil 19 wrz 2012, 15:19
tahela napisał(a):DarkDevil,
a przyjemne rzeczy tez Ci przychodza z trudnoscia, nie odbierasz telefonów od znajomych, nie chce Ci z nimi nigdzie wychodzic, jesli tak to raczej depresja albo poczatki raczej i jakiś psycholog by sie przydał bo dla młodego organizmu leki nie sa zbyt dobrym wyjściem.

nie. jezeli zaangazuje sie w cos , co mi sie spodoba to po jakims tygodniu nie che mi sie dalej rozwijac tej umiejetnosci , nie mam chceci do tego.
ze znajomymi zerwalam kontakt z gimnazjum natomiast w szkole sredniej nie spotykam sie ze znajomymi jedynie w szkole. jezeli chodzi o wyjscia to nie raz juz mialam tak ze umowilam sie z kolezanka , po czym napisalam jej ze nie moge wyjsc bo mi nie pozwolili rodzice ( sklamalam , nie chcialo mi sie wyjsc wolalam siedziec w domu).
a z psychologiem to nie wiem. raczej mam by powiedziala ze nic mi nie jest ze jest ok wiec o psychologu nie ma mowy zdecydowanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg