Moja Depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Moja Depresja

przez małgosiar1973 02 sie 2012, 20:32
Witam ...Jestem Małgosia od wielu lat zmagam sie ze swoją depresją,mam też inne zaburzenia osobowości,nie jestem już młodą osobą od 93 roku biorę leki .Właściwie nawet po tylu przejściach dwóch próbach samobójczych nie wiem co mi naprawdę jest,próbuje sama siebie poznać dokładnie,ale chyba nikt tego nie potrafi...Wiem jedno zawsze czułam i czuję się młodo chociaz mam 39 lat...Całe zycie pragnąca przyjazni i oczekująca bratniej duszy Depresja przychodzi nagle kiedy psychika boli,kiedy własnie czuję stresującą samotność.Jedynym lekiem na całe zło jest od lat fluanxol i tranxene od którego niestety jestem uzalezniona...Lubię pisać o sobie lubię bez konca rozmawiać,ale z kimś kto mnie zrozumie,koszmary depresji minęły nie wiem tylko na jak długo...

Moja Depresja

przez Artemizja 02 sie 2012, 23:04
małgosiar1973, witaj,Małgosiu.Tutaj wiele osób Cię zrozumie,bo czuje podobnie.Możesz swobodnie pisać o tym,co przeżywasz.Wysłuchamy.
Czy oprócz leków,korzystasz z terapii?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Moja Depresja

przez kaja123 02 sie 2012, 23:07
Lubię pisać o sobie lubię bez konca rozmawiać,ale z kimś kto mnie zrozumie,koszmary depresji minęły nie wiem tylko na jak długo

myślę, że również Cię zrozumię :-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja Depresja

przez nomorewords43 06 sie 2012, 16:10
małgosiar1973 napisał(a):Witam ...Jestem Małgosia od wielu lat zmagam się ze swoją depresją,mam też inne zaburzenia osobowości,nie jestem już młodą osobą od 93 roku biorę leki.

Jak to nie młodą? Jesteś tylko rok starsza ode mnie. Całe życie przed nami. Witaj.

próbuje sama siebie poznać dokładnie,/.../ czuję się młodo chociaz mam 39 lat...Całe zycie pragnąca przyjazni i oczekująca bratniej duszy Depresja przychodzi nagle kiedy psychika boli,kiedy własnie czuję stresującą samotność.

Rozwiń to, jeśli możesz. Ciekawie piszesz. Im więcej o Sobie napiszesz tym lepiej.

Jedynym lekiem na całe zło jest od lat fluanxol i tranxene od którego niestety jestem uzalezniona...

Nad tym faktycznie można by popracować. Chociaż kiedy to piszę mam w Sobie klonazepam, oraz Aurorix i parę innych.

Lubię pisać o sobie lubię bez konca rozmawiać,ale z kimś kto mnie zrozumie,koszmary depresji minęły nie wiem tylko na jak długo...

A ja lubię ludzi piszących długie posty / maile. I poznawanie nowych ludzi jest jedną z metod na to, żeby depresja nie wróciła.
Idźmy tą drogą. Chętnie bym napisał do Ciebie na priw, ale póki co , może ktoś ciekawszy ode mnie jeszcze Ci odpisze?
Dla wszystkich tych, którzy tu zajrzą w ten wątek mam off-topową nagrodę:
Link do 3 godzin kabaretów na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=DrbS3B9 ... re=related
Może poprawi to humor Małgosi, a może komuś innemu też?
-pozdrawiam - nomorewords43
nomorewords43

Moja Depresja

przez tahela 06 sie 2012, 16:53
Cześc Gosia , wiele osób tutaj ma podobne problemy i nie jest to uznawane za coś dziwnego tylko normalnego w progach forum, więc witaj .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg