blebleble i tak w kółko

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

blebleble i tak w kółko

przez Biggie 26 cze 2012, 23:09
Witam,

Strasznie mnie irytuje moja osoba. Zaznaczam, że nie chcę prosić o dobre słowo, przepraszać i tym podobne. Co więcej, myślę że ludzie mi podobni są niedorajdami życiowymi. Ja na pewno jestem.
Pamiętam masę znajomych, imprezy zakrapiane alkoholem, trawka w większych ilościach. Życie jak w Madrycie. Tak wspominam czasy liceum. Przyszły czasy studiów, głównie komputer i piwko przy monitorze. I tak mi ku%%^* zostało. Z tego piwka zrobiło się dobrych kilka piwek dziennie. Jestem odmużdżony, straciłem znajomych, można by rzec, że jestem sam. Oficjalnie wprost przeciwnie.
Wreszcie nadszedł czas pracy. No żesz ku$%^ mać, że się tak wyrażę. Już przerobiłem kilka, w większości z opłakanym skutkiem. Jestem antyspołeczny, nie cierpię baranów(pewnie jestem jednym z nich), setka myśli w głowie- a co ten, a co tamten- normalnie głupieję, wrak człowieka. Kompletnie straciłem zapał i poczucie odpowiedzialności za rodzinę. Tragedia.

Kilka zdań jak można się zniszczyć w parę lat. Do tych młodych co im się wydaje i już jakieś psychotropy biorą - Nie siedzieć w domu tylko wychodzić do ludzi.

pzdr.

blebleble i tak w kółko

przez *Monika* 26 cze 2012, 23:17
Biggie, Witaj na forum!

Irytuje Cię Twoja osoba?

Myślę, że nie akceptujesz i nie lubisz siebie.Póki siebie nie polubisz , wciąż będą nawarstwiały się Twoje trudności.
Zamiast o nich mówić, zacznij robić coś dla siebie, np. idź na terapię.
Obrazek
Główny Moderator

blebleble i tak w kółko

przez Stark 26 cze 2012, 23:23
Biggie, Witaj na forum
Rozumiem tą frustrację,patrzy się zamkniętemu w swojej "klatce" na wszystkich ludzi jak na debili,nie chce się widzieć kogokolwiek,jednocześnie człowiek i samego siebie uznaje za debila i nie może znieść samego siebie, w każdej kwestii dopatruje się wad,tych złych rzeczy.
Jak mówisz odpowiedzialność,ambicje - wszystko ma się gdzieś.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

blebleble i tak w kółko

przez .Kinga. 27 cze 2012, 11:12
Biggie, Witaj, dobrze że jesteś zły. Wykorzystaj tę złość w pozytywny sposób. Jako motywację do rozwoju swojej osobowości. Bo można narzekać i dla samego narzekania i trwać w tym stanie i cofać się w rozwoju i można narzekać i spróbować coś zmienić w swoim życiu. Iść za ciosem i szukać. Mało wiem o Tobie, ale chyba Ty o sobie też za wiele nie wiesz? Trudno się żyje będąc dla siebie samego obcą osobą. Ja to wiem, bo sama jestem dość w środku zagubiona. Namawiam Cię więc do wykorzystania tej energii którą produkuje złość i zacząć działać!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

blebleble i tak w kółko

przez kite 27 cze 2012, 17:28
oj, ja też tak siedzę i siedzę w domu. czaaasem wyjdę jak jakaś robota wpadnie. a tak to dom, komp, książka. ale myślę że nie zdziczeję.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

blebleble i tak w kółko

przez Ferdynand k 27 cze 2012, 17:43
Witaj Biggie 1Gdyby nie asertin to nie wychodziłbym do ludzi.
2Trawka i alkohol uwalają uwaliły ci nieźle organizm rozumiem, że już nie jarasz, ale pijesz. Żuć lepiej alkohol bo ci będzie gorzej
3Wiele naturalnych sposobów działa przeciwdepresyjnie.
4 Zawsze dobrym rozwiązaniem jest lekarz.
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg