Skocz do zawartości
Nerwica.com

blebleble i tak w kółko


Biggie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Strasznie mnie irytuje moja osoba. Zaznaczam, że nie chcę prosić o dobre słowo, przepraszać i tym podobne. Co więcej, myślę że ludzie mi podobni są niedorajdami życiowymi. Ja na pewno jestem.

Pamiętam masę znajomych, imprezy zakrapiane alkoholem, trawka w większych ilościach. Życie jak w Madrycie. Tak wspominam czasy liceum. Przyszły czasy studiów, głównie komputer i piwko przy monitorze. I tak mi ku%%^* zostało. Z tego piwka zrobiło się dobrych kilka piwek dziennie. Jestem odmużdżony, straciłem znajomych, można by rzec, że jestem sam. Oficjalnie wprost przeciwnie.

Wreszcie nadszedł czas pracy. No żesz ku$%^ mać, że się tak wyrażę. Już przerobiłem kilka, w większości z opłakanym skutkiem. Jestem antyspołeczny, nie cierpię baranów(pewnie jestem jednym z nich), setka myśli w głowie- a co ten, a co tamten- normalnie głupieję, wrak człowieka. Kompletnie straciłem zapał i poczucie odpowiedzialności za rodzinę. Tragedia.

 

Kilka zdań jak można się zniszczyć w parę lat. Do tych młodych co im się wydaje i już jakieś psychotropy biorą - Nie siedzieć w domu tylko wychodzić do ludzi.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biggie, Witaj na forum

Rozumiem tą frustrację,patrzy się zamkniętemu w swojej "klatce" na wszystkich ludzi jak na debili,nie chce się widzieć kogokolwiek,jednocześnie człowiek i samego siebie uznaje za debila i nie może znieść samego siebie, w każdej kwestii dopatruje się wad,tych złych rzeczy.

Jak mówisz odpowiedzialność,ambicje - wszystko ma się gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biggie, Witaj, dobrze że jesteś zły. Wykorzystaj tę złość w pozytywny sposób. Jako motywację do rozwoju swojej osobowości. Bo można narzekać i dla samego narzekania i trwać w tym stanie i cofać się w rozwoju i można narzekać i spróbować coś zmienić w swoim życiu. Iść za ciosem i szukać. Mało wiem o Tobie, ale chyba Ty o sobie też za wiele nie wiesz? Trudno się żyje będąc dla siebie samego obcą osobą. Ja to wiem, bo sama jestem dość w środku zagubiona. Namawiam Cię więc do wykorzystania tej energii którą produkuje złość i zacząć działać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Biggie 1Gdyby nie asertin to nie wychodziłbym do ludzi.

2Trawka i alkohol uwalają uwaliły ci nieźle organizm rozumiem, że już nie jarasz, ale pijesz. Żuć lepiej alkohol bo ci będzie gorzej

3Wiele naturalnych sposobów działa przeciwdepresyjnie.

4 Zawsze dobrym rozwiązaniem jest lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×