Brak dziewczyny. Kastracja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nieboszczyk 31 lip 2013, 22:01
( Dean )^2 napisał(a):No tak jest,niektórzy faceci nawet z kasą nie mogą sobie znaleść dziewczyny a co dopiero facet na zasiłku.....Jest masakra,nie znam żadnych kobiet które by miały problem ze znalezieniem faceta,za to mase facetów którzy nie mogą sobie nikog znaleśc....ciekawe :roll:

obejrzyj sobie film "ogród luizy" albo wejdz na czata jako wilgotna anna 21.efekty będą mówić za siebie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez ( Dean )^2 31 lip 2013, 22:11
Ha;) myslisz ze jakie beda?
Najgorszy jest wiatr.

przez nieboszczyk 31 lip 2013, 22:22
( Dean )^2 napisał(a):Ha;) myslisz ze jakie beda?

zaraz będą zaproszenia i rozmowy telefoniczne/skype na potęgę a ty nie nadążysz za odpowiadaniem.na tym polega ułatwienie od natury
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 31 lip 2013, 22:32
:roll: wiecie co, na pawia się zbiera jak czytam co piszecie i zapewniam was, nie chodzi o wasz wygląd, waszą zamożność, czy jakąkolwiek ułomność fizyczną ........ swoimi postami, swoją postawą i przekonaniami odpychacie kobiety i to bardzo skutecznie. Więc zamiast się zmienić dalej klepcie się po pupach i doradzajcie w kółku wzajemnej adoracji....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ( Dean )^2 31 lip 2013, 22:35
Obawiam sie że to raczej jest tak że najpierw troche nas poodpychano,a przekonania pojawiły sie pozniej :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez linka 31 lip 2013, 22:41
( Dean )^2, a jest twoim zdaniem ktoś kto nigdy w życiu nie został odepchnięty? Myślisz, że wszyscy dookoła są piękni i szczęśliwi? Masa ludzi na świecie żyje w pojedynkę - czy to z wyboru czy przymusu, i kobiet i mężczyzn ..... pewnie wejdź na czat jako wilgotna 18 a stado napalonych oblechów będzie chciało cię wydymać, o jej jakie to podbudowujące.... i świadczy o tym, że kobiety łatwiej znajdują sobie facetów, no faktycznie.... :roll:

Zła jestem jak czytam te dyrdymały, a najwięcej o związkach wiedzą osoby które w życiu w żadnym nie były, mało tego jeszcze udzielają porad innym i wydaje im się, że mają monopol na prawdę.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 22:50
Nie prawda, że wszystkie kobiety potrafią sobie znaleźć faceta! Jestem tego doskonałym przykładem. Dwa lata już sama i zero perspektyw na horyzoncie pod tym względem.
Myślę, że to przez nadprogramowe 10 kg albo koślawe stopy. :)
Dawniej Luktar

przez inbvo 31 lip 2013, 22:53
Luktar napisał(a):Nie prawda, że wszystkie kobiety potrafią sobie znaleźć faceta! Jestem tego doskonałym przykładem. Dwa lata już sama i zero perspektyw na horyzoncie pod tym względem.
Myślę, że to przez nadprogramowe 10 kg albo koślawe stopy. :)
napisałem na poprzedniej stronie jak jest. i nie żadna kasa, ani nawet nadprogramowe kilogramy, tylko problemem zazwyczaj są różne lęki społeczne itp.

-- 31 lip 2013, 22:56 --

linka napisał(a):( Dean )^2, a jest twoim zdaniem ktoś kto nigdy w życiu nie został odepchnięty? Myślisz, że wszyscy dookoła są piękni i szczęśliwi? Masa ludzi na świecie żyje w pojedynkę - czy to z wyboru czy przymusu, i kobiet i mężczyzn ..... pewnie wejdź na czat jako wilgotna 18 a stado napalonych oblechów będzie chciało cię wydymać, o jej jakie to podbudowujące.... i świadczy o tym, że kobiety łatwiej znajdują sobie facetów, no faktycznie.... :roll:

Zła jestem jak czytam te dyrdymały, a najwięcej o związkach wiedzą osoby które w życiu w żadnym nie były, mało tego jeszcze udzielają porad innym i wydaje im się, że mają monopol na prawdę.
bo łatwo wpaść w pułapkę takiego myślenia, że jak nie wychodzi, to potem się szuka już nie wiadomo czego, że się nie ma kasy, szczęścia, albo "wszystkie kobiety są złe"

a prawda leży gdzie indziej i bardzo trudno jej dojść. Według mnie ma to z reguły związek z zaburzeniami; osobnik niezaburzony szybciej znajdzie kogoś choćby na jeden raz.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 23:05
inbvo, chyba masz rację.
Przyjaciółka twierdzi, że moim problemem jest niska samoocena i to że nie wychodzę do ludzi. Niską samoocenę facet wywącha na kilometr, nie? ;)
Dawniej Luktar

przez rotten soul 31 lip 2013, 23:08
Luktar,
Kobieta u mężczyzny chyba jeszcze z większej odległości ;)
rotten soul

przez carlosbueno 31 lip 2013, 23:09
Luktar, Mi niska samoocena u dziewczyny nie przeszkadza bo sam mam taką, nawet jako zaletę bym to potraktował, ale osoby o niskiej samoocenie rzadko inicjują poznawanie innych, mi się tylko po alkoholu i to też rzadko zdarza.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 31 lip 2013, 23:09
Luktar, sam mam taką więc chyba nie wiem. :P

wg mnie prawie każda kobieta ma kompleksy (często bezzasadne), albo mówi jakby miała ;), więc to sprawa drugorzędna, bo faceci przywykli...;)

chodzi o to że kompleksy blokują nawiązywanie relacji: jak ktoś się czuje nic nie warty to boi się ludzi.

codo wychodzenia do ludzi to nie wiem co powiedzieć, bo sam nie umiem zbytnio.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 23:14
Wróciłam po 5 latach studiów do rodzinnego miasta. Nie mam tu znajomych. Siedzę sama od miesiąca. Staram się wychodzić. Np. siłownia albo kino. No i klapa. Ludzie jacyś tacy zamknięci w sobie. Kicha. Szykuje się kolejny samotny weekend.

Mnie niska samoocena u faceta również jakoś bardzo nie razi. Gdybym zakochała się w takim mężczyźnie starałabym się by zawsze dobrze o sobie myślał. Są na to skuteczne sposoby ;)

-- 31 lip 2013, 23:22 --

A co myślicie o tym kiedy kobieta pierwsza wykazuje inicjatywę, np. podchodzi do Was kiedy sączycie piwo w barze itp.?
Dawniej Luktar

przez linka 31 lip 2013, 23:23
Niska samoocena to problem bo ..... skoro ja uważam, że jestem najgorsza, nie lubię siebie, myślę, że nie warto mnie pokochać - to powiedzcie mi jak ktoś inny mógłby mnie pokochać ?
Przyjaciel forum

Sortuj wg